154
155
156
157
158
173
174
175
5103 -
2 Pessetes. 28 Maig 1937. C.M. de PORRERA. Cartón. AT-1962; T-1707. MBC-.
5104 -
1 Pesseta. 28 Maig 1937. C.M. de PORRERA. Cartón. AT-1963; T-1708. MBC-.
5105 -
5106 -
10 Cèntims. C.M. de PRADELL. Cartulina. (Algo sucio). RARO. AT-1977; T-2280. MBC-.
5107 -
10 Cèntims. S/F. C.M. de PRADELL. RARO. AT-1977; T-2280. BC+.
5108 -
5 Cèntims. S/F. C.M. PRADELL DE LA TEIXETA. (Roturas). RARO. AT-1978; T-2281. BC.
5109 -
5110 -
50 Cèntims. Març 1937. Sello tampón violeta. (Algo sucio. Rotura central). MUY ESCASO. AT-2002b, T-2
5111 -
1 Pesseta. Setembre 1937. Aj. de PREMIA DE MAR. AT-2015.; T-2318. EBC+.
Start Price : 21.00
5112 -
5113 -
50 Cèntims. S/F. C.M. de PUIG-ALT DE TER. Sin sellos tampón. (Algo sucio). RARÍSIMO. AT-2023 var.; T
5114 -
25 Cèntims. 4 Juliol 1937. C.M. PUIG-ALT DE TER. AT-2025; T-2331. EBC.
5115 -
5 Cèntims. S/F. SINDICAT AGRÍCOLA PALMA D´EBRE. Cartón. (Algo sucio). RARÍSIMO. T-2045. MBC+.
Start Price : 230.00
5116 -
Lote 4 billetes 15, 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. S/F. C.M. de LA RÀPITA DELS ALFACS. AT-2059/2062. BC
5117 -
5118 -
5119 -
5120 -
5121 -
5122 -
154
155
156
157
158
173
174
175
3487 Lots in this Session