2 Pessetes. 28 Maig 1937. C.M. de PORRERA. Cartón. AT-1962; T-1707. MBC-.5103 - 2 Pessetes. 28 Maig 1937. C.M. de PORRERA. Cartón. AT-1962; T-1707. MBC-.
2 Pessetes. 28 Maig 1937. C.M. de PORRERA. Cartón. AT-1962; T-1707. MBC-.

1 Pesseta. 28 Maig 1937. C.M. de PORRERA. Cartón. AT-1963; T-1708. MBC-.5104 - 1 Pesseta. 28 Maig 1937. C.M. de PORRERA. Cartón. AT-1963; T-1708. MBC-.
1 Pesseta. 28 Maig 1937. C.M. de PORRERA. Cartón. AT-1963; T-1708. MBC-.

25 Cèntims. 30 Setembre 1937. C.M. de PORRERA. (Sucio, roturas). ESCASO. AT-1965, T-2264. BC+.5105 - 25 Cèntims. 30 Setembre 1937. C.M. de PORRERA. (Sucio, roturas). ESCASO. AT-1965, T-2264. BC+.

10 Cèntims. C.M. de PRADELL. Cartulina. (Algo sucio). RARO. AT-1977; T-2280. MBC-.5106 - 10 Cèntims. C.M. de PRADELL. Cartulina. (Algo sucio). RARO. AT-1977; T-2280. MBC-.
10 Cèntims. C.M. de PRADELL. Cartulina. (Algo sucio). RARO. AT-1977; T-2280. MBC-.

10 Cèntims. S/F. C.M. de PRADELL. RARO. AT-1977; T-2280. BC+.5107 - 10 Cèntims. S/F. C.M. de PRADELL. RARO. AT-1977; T-2280. BC+.
10 Cèntims. S/F. C.M. de PRADELL. RARO. AT-1977; T-2280. BC+.

5 Cèntims. S/F. C.M. PRADELL DE LA TEIXETA. (Roturas). RARO. AT-1978; T-2281. BC.5108 - 5 Cèntims. S/F. C.M. PRADELL DE LA TEIXETA. (Roturas). RARO. AT-1978; T-2281. BC.
5 Cèntims. S/F. C.M. PRADELL DE LA TEIXETA. (Roturas). RARO. AT-1978; T-2281. BC.

25 Cèntims. 1 Maig 1937. C.M. de PRADES. (Sucio en reverso). RARO. AT-1981; T-2284. MBC+.5109 - 25 Cèntims. 1 Maig 1937. C.M. de PRADES. (Sucio en reverso). RARO. AT-1981; T-2284. MBC+.
25 Cèntims. 1 Maig 1937. C.M. de PRADES. (Sucio en reverso). RARO. AT-1981; T-2284. MBC+.

50 Cèntims. Març 1937. Sello tampón violeta. (Algo sucio. Rotura central). MUY ESCASO. AT-2002b, T-25110 - 50 Cèntims. Març 1937. Sello tampón violeta. (Algo sucio. Rotura central). MUY ESCASO. AT-2002b, T-2
50 Cèntims. Març 1937. Sello tampón violeta. (Algo sucio. Rotura central). MUY ESCASO. AT-2002b, T-2306b. MBC-.

1 Pesseta. Setembre 1937. Aj. de PREMIA DE MAR. AT-2015.; T-2318. EBC+.5111 - 1 Pesseta. Setembre 1937. Aj. de PREMIA DE MAR. AT-2015.; T-2318. EBC+.
1 Pesseta. Setembre 1937. Aj. de PREMIA DE MAR. AT-2015.; T-2318. EBC+.
Start Price : 21.00

50 Cèntims. S/F. C.M. PUIG-ALT DE TER. (Pequeñas roturas y sucio). AT-2022; T-2328. MBC-.5112 - 50 Cèntims. S/F. C.M. PUIG-ALT DE TER. (Pequeñas roturas y sucio). AT-2022; T-2328. MBC-.
50 Cèntims. S/F. C.M. PUIG-ALT DE TER. (Pequeñas roturas y sucio). AT-2022; T-2328. MBC-.