155
156
157
158
159
173
174
175
5123 -
0,25 Pessetes. 5 Setembre 1937. Aj. de RIUDARENES. (Algo sucio). ESCASO. AT-2147; T-2484. MBC+.
5124 -
1 Pesseta. 16 Abril 1937. C.M. de LA ROCA DEL VALLÉS. AT-2174 ; T-2511. S/C.
Start Price : 27.00
5125 -
50 Cèntims. 16 Abril 1937. C.M. de LA ROCA DEL VALLÉS. AT-2175 c. ;T-2512 c. S/C.
Start Price : 27.00
5126 -
Serie 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. 16 d´Abril 1937. C.M. de la ROCA DEL VALLÈS. (El 50 Ctos. m
Start Price : 27.00
5127 -
25 Cèntims. 27 Setembre 1937. C.M. de ROCAFORT DE QUERALT. (Algo sucio). AT-2177, T-2516. MBC+.
5128 -
50 Cèntims. Setembre 1937. Aj. de ROCALLAURA. Tirada 1.000 billetes. (Punto de aguja central y rotur
5129 -
1 Peseta. S/F. C.M. de ROQUETAS. (Sucio). ESCASO. AT-2200; T-1906. BC+.
5130 -
50 Céntimos. S/F. C.M. de ROQUETAS. (Sucio). ESCASO. AT-2202; T-1908. BC+.
5131 -
50 Cèntims. S/F. Aj. de ROQUETES. ESCASO. AT-2205 ; T-2546. S/C-.
Start Price : 36.00
5132 -
Lote 3 billetes 50 Cèntims (2) y 1 Pesseta. S/F. C.M. de ROSES. AT-2212, 2215, 2217). MBC- a EBC.
5133 -
2 Pessetes. 20 Maig 1937. C.M. de ROSES DE LLOBREGAT. (Mancha). AT-2218; T-2559. EBC+.
5134 -
1 Pesseta. 12 Març 1937. C.M. de ROSES DE LLOBREGAT. AT-2219 ; T-2560. EBC+.
5135 -
25 Cèntims. 6 Juny 1937. C.M. de RUPIT. (Manchas del tiempo). AT-2231 a: T-2572 a. MBC.
5136 -
25 Céntims. 11 Octubre 1937. Aj. de SABADELL. AT-2234 ;T-2575. SC.
5137 -
2 Pessetes. Dessembre 1937. C.M. PORT BOU. 2ª Emisión. ESCASO. T-2267. S/C-.
5138 -
1 Pesseta. Desembre 1937. C.M. PORT BOU. Cartón. 2ª Emisión. T-2268. S/C.
5139 -
50 Cèntims. S/F. Aj. de S. MARTI DEL BAS. Cartón. (Esquina rota). MUY RARO. AT-2278; T-2619. (MBC+).
5140 -
25 Cèntims. S/F. Aj. de SARRAL. Cartón. (Algo sucio). ESCASO. AT-2290; T-2641. MBC.
5141 -
50 Cèntims. 18 Juny 1937. Aj. de SASSERRA. (Algo sucio). ESCASO. AT-2300a; T-2665a. MBC+.
5142 -
50 Cèntims. 18 Juny 1937. Aj. de SASSERRA. ESCASO. AT-2302 ; T-2667. EBC.
Start Price : 36.00
155
156
157
158
159
173
174
175
3487 Lots in this Session