5430 - Lote 6 monedas 10 (2), 20, 50 Kopeks (2) y 1 Rublo. 1922 a 1932. AR. A EXAMINAR. KM-86, 89.1, 89.2, Soler & Llach
Lote 6 monedas 10 (2), 20, 50 Kopeks (2) y 1 Rublo. 1922 a 1932. AR. A EXAMINAR. KM-86, 89.1, 89.2, 95 y 90.1. MBC+ a EBC-.
Bidding Has ConcludedStart Price : 40.00