5339 - Lote 13 monedas 5 Pesos. 1947 a 1959. AR. A EXAMINAR. KM-465 (3), 466, 467 (4), 468, 469 (2), 470 y Soler & Llach
Lote 13 monedas 5 Pesos. 1947 a 1959. AR. A EXAMINAR. KM-465 (3), 466, 467 (4), 468, 469 (2), 470 y 471. EBC a SC.
Bidding Has ConcludedStart Price : 80.00
5341 - Lote 7 monedas 50 Centavos, 1 (2), 5 (2) y 10 Pesos (2). 1907 a 1963. AR. A EXAMINAR. KM-409.2, 445,Soler & Llach
Lote 7 monedas 50 Centavos, 1 (2), 5 (2) y 10 Pesos (2). 1907 a 1963. AR. A EXAMINAR. KM-409.2, 445, 459, 465, 467, 474, 476. MBC+ a EBC+.
Bidding Has ConcludedStart Price : 55.00