411 - TálcaNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 160,000.00
412 - TálcaNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 140,000.00
413 - Hanukai gyertyatartóNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 180,000.00 - 260,000.00
414 - KidduspohárNagyhazi Gallery
Krakkó, 20. sz. közepe, ezüst, sima díszítetlen test, héber feliratokkal, 120,3 g; m: 15,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 32,000.00 - 70,000.00
415 - KínálótálNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 90,000.00 - 140,000.00
416 - TalpaspohárNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 20,000.00 - 34,000.00
417 - Likoröspohár, 6 dbNagyhazi Gallery
Pest, 20. sz. eleje, ezüst, "KM" mesterjegy, bordázott forma, gyöngybordürös kerek talppal, 301 g; m: 10,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 90,000.00
419 - KínálóNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 30,000.00 - 55,000.00
420 - CukorszóróNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 120,000.00