401 - LorgnonNagyhazi Gallery
19. sz. vége, teknoc, aranyozott fém szerelékkel, rugós nyitódással, üveggel, h: 18 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 12,000.00 - 18,000.00
Details...Bookmark
402 - Díszmagyar garnitúraNagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. vége, ezüst, Bachruch, aranyozott, öntött kagylós virágos rátéten, festett zománcos d...
Bidding Has ConcludedEstimate : 850,000.00 - 1,300,000.00
Details...Bookmark
403 - ÖvNagyhazi Gallery
Kiev(?), 1899 - 1908 között, ezüst, préselt tagok, madár és geometrikus niellós dísszítéssel, 118,...
Bidding Has ConcludedEstimate : 28,000.00 - 40,000.00
Details...Bookmark
404 - BoglárNagyhazi Gallery
17. sz., fémjel nélkül, aranyozott ezüst, öntött virágmintás díszítmények, köralakú...
Bidding Has ConcludedEstimate : 75,000.00 - 120,000.00
Details...Bookmark
405 - CsigakürtNagyhazi Gallery
Tibet, 18 - 19. sz., kagyló, ezüstözött fém rátéttel, korall és türkiz díszítéssel, h: 2...
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 240,000.00
Details...Bookmark
406 - Karmesteri pálcaNagyhazi Gallery
Prága, 19. sz. vége, ezüst és fa, ajándékozó német nyelvu vésettel, 1916 évszámmal, br. 103,2...
Bidding Has ConcludedEstimate : 40,000.00 - 90,000.00
Details...Bookmark
407 - Gyertyatartó párNagyhazi Gallery
Bécs, 20. sz. eleje, ezüst, Hermann Südfeld, fémnyomott és kalapált, vésett díszítéssel, 423,5 g; ...
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 150,000.00
Details...Bookmark
409 - Teáscsésze aljjal, 6 dbNagyhazi Gallery
Pest, 1867 - 1936 között, ezüst, Tauber Jeno, vésett családi címerrel, belül aranyozva, 1296 g; m: 8 cm; d: 12,8 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 300,000.00 - 450,000.00
Details...Bookmark
410 - TálcaNagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. vége, ezüst, "HD" mesterjegy, "Schwarcz" forgalmazó jelzéssel, szögletes forma, kagy...
Bidding Has ConcludedEstimate : 90,000.00 - 140,000.00
Details...Bookmark
411 - TálcaNagyhazi Gallery
Bécs, 1867 - 1872 közötti jeggyel, ezüst, Mayerhoffer és Klinkosch, kerek hatkaréjos forma gilosált vésettel...
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 160,000.00
Details...Bookmark
412 - TálcaNagyhazi Gallery
Budapest, 1937 - 1966 között, ezüst, Henger Antal, levélmintás bordürrel, vésett címerrel, 756,2 g; 27,5*27,...
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 140,000.00
Details...Bookmark
413 - Hanukai gyertyatartóNagyhazi Gallery
Vladimir, 1883, ezüst, cirillbetus "S. Sefler" mesterjegy, préselt poncolt díszítéssel, egykor aranyozva, há...
Bidding Has ConcludedEstimate : 180,000.00 - 260,000.00
Details...Bookmark
414 - KidduspohárNagyhazi Gallery
Krakkó, 20. sz. közepe, ezüst, sima díszítetlen test, héber feliratokkal, 120,3 g; m: 15,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 32,000.00 - 70,000.00
Details...Bookmark
415 - KínálótálNagyhazi Gallery
Scheffield, 1900 - 01, ezüst, "HA" mesterjegy, préselt hullámos gerezdes test, trébelt monogramm kartussal, üres ...
Bidding Has ConcludedEstimate : 90,000.00 - 140,000.00
Details...Bookmark
416 - TalpaspohárNagyhazi Gallery
20. sz. közepe, ezüst, 800 -as finomságjelzés, "MA" mesterjegy, díszítetlen test, belül aranyozva, 122,...
Bidding Has ConcludedEstimate : 20,000.00 - 34,000.00
Details...Bookmark
417 - Likoröspohár, 6 dbNagyhazi Gallery
Pest, 20. sz. eleje, ezüst, "KM" mesterjegy, bordázott forma, gyöngybordürös kerek talppal, 301 g; m: 10,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 90,000.00
Details...Bookmark
419 - KínálóNagyhazi Gallery
Pest, 1930 körül, ezüst, Fodor Ignác, fémnyomott nyolcszögletu test, talp bordür szegéllyel, csiszolt pó...
Bidding Has ConcludedEstimate : 30,000.00 - 55,000.00
Details...Bookmark
420 - CukorszóróNagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. elso harmada, antik ezüst, "ATF" és "VR" adóbélyegekkel, körte forma virágmint&...
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 120,000.00
Details...Bookmark