Objects, Carpets, Furnitures and Jewellery Auction

Auction CurrencyHUF Auction LocationHungary In Person Preview27.11.2004 - 09.12.2004

Auction Details

<!--- --->
Choose Your Layout > Switch to Grid View Switch to List View
Noi gyuru601 - Noi gyuru
Nagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 14 k fehér arany, aliance fazon, 2 db briliáns, cca 0,40 ct, R1TCrsi, 1 db cabouchon zafírral, 5,8 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 60,000.00 - 90,000.00
 
 
Details...Bookmark
Ruhaklipsz602 - Ruhaklipsz
Nagyhazi Gallery
1930 körül, 14 k arany, fémjel nélkül, csavartdíszes forma 12 db briliáns, cca 0,60 ct, R1ATCrSi, 5 db care szint...
Bidding Has Concluded
Estimate : 180,000.00 - 260,000.00
 
 
Details...Bookmark
Noi gyuru603 - Noi gyuru
Nagyhazi Gallery
19. sz. vége, 14 k arany, karmazált fazonban 12 db briliáns cca 0,85 ct, R2CrSi, 1 db cabouchon zöld türkiz, 4,7 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 150,000.00 - 220,000.00
 
 
Details...Bookmark
Férfi karóra604 - Férfi karóra
Nagyhazi Gallery
Svájc, 1940 körül, "Grana", 18 k eredeti arany tok, 16 köves preciziós svájci horgony gátszerkezet, k&#...
Bidding Has Concluded
Estimate : 70,000.00 - 120,000.00
 
 
Details...Bookmark
Noi karóra605 - Noi karóra
Nagyhazi Gallery
Svájc, 20. sz. elso harmada, "Chronometre Suisse", 14 k arany tok, fém füllel, 15 köves kézi felhúzós s...
Bidding Has Concluded
Estimate : 30,000.00 - 50,000.00
 
 
Details...Bookmark
Fülbevaló pár606 - Fülbevaló pár
Nagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, platina és 18 k arany, levél forma, angol patentzárral, 3,2 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 16,000.00 - 24,000.00
 
 
Details...Bookmark
Noi gyuru607 - Noi gyuru
Nagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany, karmazált fazonban 1 opállal cca 4,3 ct, 24 db briliánssal, 0,61 ct, MTCrVsSi, 7,5 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 220,000.00 - 280,000.00
 
 
Details...Bookmark
Aranyérmék, 3 db608 - Aranyérmék, 3 db
Nagyhazi Gallery
Ferenc József 20 korona, "KB", 1893; 1896 évi veretek, 6,8 g /db
Bidding Has Concluded
Estimate : 40,000.00 - 70,000.00
 
 
Details...Bookmark
Kereszt függelék609 - Kereszt függelék
Nagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k fehér arany, azsúrfoglalt 35 db briliánssal, MTCrSi, 3,6 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 170,000.00 - 220,000.00
 
 
Details...Bookmark
Melltu - függelék610 - Melltu - függelék
Nagyhazi Gallery
19. sz. utolsó harmada, 14 k arany és ezüst, virágcsokor forma, 17 db briliáns és 17 db gyémánt, cca 0,80 ct...
Bidding Has Concluded
Estimate : 80,000.00 - 120,000.00
 
 
Details...Bookmark
Noi sportgyuru611 - Noi sportgyuru
Nagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, 14 k arany és ezüst, fantázia formában 11 db briliáns, cca 1,40 ct, R2TCrSi, 11,2 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 300,000.00 - 380,000.00
 
 
Details...Bookmark
Noi gyuru612 - Noi gyuru
Nagyhazi Gallery
1920 körül, 14 k arany és ezüst, 1 db 8 mm -es tenyésztett gyöngyszem, karmazált fazonban 10 db briliáns, 2 ...
Bidding Has Concluded
Estimate : 180,000.00 - 240,000.00
 
 
Details...Bookmark
Noi gyuru613 - Noi gyuru
Nagyhazi Gallery
20. sz. eleje, 14 k arany, 1922 utáni bécsi jeggyel, "WS" mesterjegy, 3 db briliáns cca 0,65 ct, R2TCrSi, 2 db baguette k&#...
Bidding Has Concluded
Estimate : 120,000.00 - 180,000.00
 
 
Details...Bookmark
Noi gyuru614 - Noi gyuru
Nagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 14 k fehér arany, karmos foglalásban 1 db ovális smaragd, cca 4 ct, és 4 db briliáns, cca 0,10...
Bidding Has Concluded
Estimate : 360,000.00 - 420,000.00
 
 
Details...Bookmark
Férfi karóra615 - Férfi karóra
Nagyhazi Gallery
Svájc, 20. sz. utolsó harmada, "Corum", 18 k arany jelzéssel, számlap, szerkezet, csat jelzett, Nr.14400V40, tégl...
Bidding Has Concluded
Estimate : 1,000,000.00 - 1,400,000.00
 
 
Details...Bookmark
Függelék616 - Függelék
Nagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 14 k fehér arany, áttört szív formában 16 db briliáns cca 0,15 ct, MTCrSi és 34 db s...
Bidding Has Concluded
Estimate : 170,000.00 - 240,000.00
 
 
Details...Bookmark
Noi karóra617 - Noi karóra
Nagyhazi Gallery
Svájc, 20. sz. utolsó harmada, "Omega", 18 k fehér arany, szövött karpánttal, számlap -szerkezet -tok -...
Bidding Has Concluded
Estimate : 240,000.00 - 320,000.00
 
 
Details...Bookmark
Kereszt függelék618 - Kereszt függelék
Nagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k fehér arany, azsúrfoglalt 31 db briliáns, cca 0,35 ct, MTCrSi és 11 db kékzafír cca ...
Bidding Has Concluded
Estimate : 180,000.00 - 280,000.00
 
 
Details...Bookmark
Fülbevaló pár619 - Fülbevaló pár
Nagyhazi Gallery
20. sz. elso harmada, 14 k arany és ezüst, rozetta formában 20 db briliáns, cca 1,80 ct, R2TCrSiP1, pótlólagos angol p...
Bidding Has Concluded
Estimate : 280,000.00 - 340,000.00
 
 
Details...Bookmark
Gyöngysor620 - Gyöngysor
Nagyhazi Gallery
1920 körül, háromsoros tenyésztett gyöngysor 4 - 6 mm -es szemekbol , 14 k fehér és sárga arany csattal, 4 d...
Bidding Has Concluded
Estimate : 120,000.00 - 180,000.00
 
 
Details...Bookmark