601 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 14 k fehér arany, aliance fazon, 2 db briliáns, cca 0,40 ct, R1TCrsi, 1 db cabouchon zafírral, 5,8 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 90,000.00
Details...Bookmark
602 - RuhaklipszNagyhazi Gallery
1930 körül, 14 k arany, fémjel nélkül, csavartdíszes forma 12 db briliáns, cca 0,60 ct, R1ATCrSi, 5 db care szint...
Bidding Has ConcludedEstimate : 180,000.00 - 260,000.00
Details...Bookmark
603 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
19. sz. vége, 14 k arany, karmazált fazonban 12 db briliáns cca 0,85 ct, R2CrSi, 1 db cabouchon zöld türkiz, 4,7 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 150,000.00 - 220,000.00
Details...Bookmark
604 - Férfi karóraNagyhazi Gallery
Svájc, 1940 körül, "Grana", 18 k eredeti arany tok, 16 köves preciziós svájci horgony gátszerkezet, k...
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 120,000.00
Details...Bookmark
605 - Noi karóraNagyhazi Gallery
Svájc, 20. sz. elso harmada, "Chronometre Suisse", 14 k arany tok, fém füllel, 15 köves kézi felhúzós s...
Bidding Has ConcludedEstimate : 30,000.00 - 50,000.00
Details...Bookmark
606 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, platina és 18 k arany, levél forma, angol patentzárral, 3,2 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 16,000.00 - 24,000.00
Details...Bookmark
607 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany, karmazált fazonban 1 opállal cca 4,3 ct, 24 db briliánssal, 0,61 ct, MTCrVsSi, 7,5 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 220,000.00 - 280,000.00
Details...Bookmark
610 - Melltu - függelékNagyhazi Gallery
19. sz. utolsó harmada, 14 k arany és ezüst, virágcsokor forma, 17 db briliáns és 17 db gyémánt, cca 0,80 ct...
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 120,000.00
Details...Bookmark