311 - CukordobozNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 180,000.00
313 - CukordobozNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 120,000.00
314 - Gyertyatartó párNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 140,000.00 - 200,000.00
315 - KiöntoNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 150,000.00 - 240,000.00
316 - CukordobozNagyhazi Gallery
Pest, 1930 körül, ezüst, "RG" mesterjegy, hólyagos díszítéssel, belül aranyozva, 413,7 g; m:13 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 220,000.00
317 - CukordobozNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 40,000.00 - 80,000.00
318 - CukortartóNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 160,000.00
319 - KínálótálkaNagyhazi Gallery
Moszkva, 1892, ezüst, cirillbetus Alexej Sztyepanov, vésett virágokkal, monogramm mezovel, 133 g; m: 11,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 30,000.00 - 50,000.00
320 - VajasdézsaNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 48,000.00 - 70,000.00