301 - CukorszóróNagyhazi Gallery
Pozsonyvártelek, 1845(?), antik ezüst, "BT" és "W" évbetuk, cizellált talpon, 98,6 g; m: 12,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 32,000.00 - 50,000.00
Details...Bookmark
302 - FuszertartóNagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, Franz Rumwolf, áttört kagylós díszu neorokokó test, kiveheto betét...
Bidding Has ConcludedEstimate : 12,000.00 - 24,000.00
Details...Bookmark
303 - TalpaspohárNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, ezüst, fémjel, öntött szololeveles dísszel, 44,6 g; m: 9,3 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 7,000.00 - 12,000.00
Details...Bookmark
304 - Vodkáspohár, 6 dbNagyhazi Gallery
Kiev és Moszkva, 19. sz. vége és 1876, ezüst, felületén vésett díszítéssel, 113,8 g; m: 4,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 42,000.00 - 70,000.00
Details...Bookmark
305 - PohárNagyhazi Gallery
Moszkva, 1862, ezüst, "AR" ismeretlen cirillbetus mesterjegy, niellós díszítéssel, két medalionban váro...
Bidding Has ConcludedEstimate : 22,000.00 - 34,000.00
Details...Bookmark
306 - CukordobozNagyhazi Gallery
német, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, "BN" mesterjegy, gilosált díszítéssel, négy öntött...
Bidding Has ConcludedEstimate : 130,000.00 - 200,000.00
Details...Bookmark
307 - KínálótálNagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, Hermann Südfeld, ovális forma szololeveles fülekkel, öblében gépi ...
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 110,000.00
Details...Bookmark
308 - CukordobozNagyhazi Gallery
Pest, 1930 körül, ezüst, "KA" mesterjegy, trébelt hólyagos és rózsamintás díszítéss...
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 180,000.00
Details...Bookmark
309 - TeáskannaNagyhazi Gallery
Bécs, 1840, antik ezüst, csont nyéllel és fogóval, kis horpadások, "AZ" mesterjegy, 481,1 g; m: 14cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 95,000.00 - 180,000.00
Details...Bookmark
310 - TálcaNagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, "WSz" mesterjegy, karéjos forma virágos bordürrel, 265,6 g, 18,5*28 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 40,000.00 - 80,000.00
Details...Bookmark
311 - CukordobozNagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, gilosált díszítéssel, négy öntött lábon, kulcs hián...
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 180,000.00
Details...Bookmark
313 - CukordobozNagyhazi Gallery
német, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, vésett díszu, kerek fogóval, négy préselt lemez lábon, "JAK&...
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 120,000.00
Details...Bookmark
314 - Gyertyatartó párNagyhazi Gallery
Bécs, 1859, antik ezüst, Jacob Abel(?), fémnyomott és trébelt, hólyagos és rózsamintás dísszel, 37...
Bidding Has ConcludedEstimate : 140,000.00 - 200,000.00
Details...Bookmark
315 - KiöntoNagyhazi Gallery
Buda, 1843, antik ezüst, "Josephus Gretschl" mesterjeggyel, "G" ellenorzo betuvel, trébelt bordázott test, elef...
Bidding Has ConcludedEstimate : 150,000.00 - 240,000.00
Details...Bookmark
316 - CukordobozNagyhazi Gallery
Pest, 1930 körül, ezüst, "RG" mesterjegy, hólyagos díszítéssel, belül aranyozva, 413,7 g; m:13 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 220,000.00
Details...Bookmark
317 - CukordobozNagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, Bihari István, oldalán hólyagos dísz, négy öntött lábon, &quo...
Bidding Has ConcludedEstimate : 40,000.00 - 80,000.00
Details...Bookmark
318 - CukortartóNagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, ezüst, Klein Mór, fémnyomott kráter forma, vonalas tagolással, 452,6 g; m: 14,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 160,000.00
Details...Bookmark
319 - KínálótálkaNagyhazi Gallery
Moszkva, 1892, ezüst, cirillbetus Alexej Sztyepanov, vésett virágokkal, monogramm mezovel, 133 g; m: 11,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 30,000.00 - 50,000.00
Details...Bookmark
320 - VajasdézsaNagyhazi Gallery
Bécs(?), 1856, antik ezüst, "AK" mesterjegy, bordás íves tagolásokkal, "JA" monogramm vésettel, 16...
Bidding Has ConcludedEstimate : 48,000.00 - 70,000.00
Details...Bookmark
321 - PohártartóNagyhazi Gallery
Bécs, 1852, antik ezüst, Vincenz Blasowitz, áttört szolofürtös pohártartó levél alakú tálk...
Bidding Has ConcludedEstimate : 50,000.00 - 90,000.00
Details...Bookmark
322 - Desszertes tálkaNagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, ezüst, Horváth Béla, áttört mélyöblu kerek forma rózsás dísszel, h...
Bidding Has ConcludedEstimate : 65,000.00 - 100,000.00
Details...Bookmark
323 - KínálóNagyhazi Gallery
20. sz. elso harmada, ezüst, 800 -as finomságjelzés, trébelt ovális forma, hólyagos dísszel, 468,8 g; 22,5*30 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 120,000.00
Details...Bookmark
324 - KínálótálNagyhazi Gallery
Pest, 1867 - 1937 közötti jeggyel, ezüst, Albrecht István, áttört virágmintás peremmel, három önt&...
Bidding Has ConcludedEstimate : 30,000.00 - 44,000.00
Details...Bookmark
325 - KoppantótálkaNagyhazi Gallery
Bécs, 1847, antik ezüst, "IS" mesterjegy, piskóta forma karéjos peremmel, 107,1 g, h: 18,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 20,000.00 - 40,000.00
Details...Bookmark
326 - Névjegytartó tálcaNagyhazi Gallery
Bécs, 1861, antik ezüst, "Mayerhoffer" és "Klinkosch" mesterjegy, téglalap forma profilált peremmel, gr...
Bidding Has ConcludedEstimate : 26,000.00 - 60,000.00
Details...Bookmark
327 - KoppantótálkaNagyhazi Gallery
Pest, 1842, antik ezüst, "Laky Károly" és "Pesth" jelzéssel, piskóta forma virágos bordürrel,...
Bidding Has ConcludedEstimate : 22,000.00 - 50,000.00
Details...Bookmark
328 - Gyertyatartó párNagyhazi Gallery
Pest, 1866, antik ezüst, Cseh Pál, gilosált és vésett díszítéssel, "H.I.K." monogramm kagylós...
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 180,000.00
Details...Bookmark
330 - Gyertyatartó párNagyhazi Gallery
Bécs, 1862, antik ezüst, Theophil Leutner, fémnyomott, trébelt, poncolt mintás kerek talp és szár, rózsamint...
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 240,000.00
Details...Bookmark
331 - TálcaNagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, Vincenz Czokally, ovális forma karéjos széllel, öblében vésett d...
Bidding Has ConcludedEstimate : 110,000.00 - 190,000.00
Details...Bookmark
332 - TalpaspohárNagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. vége, ezüst, "AW" mesterjegy, gilosált és gépivésett díszítéssel, üres mon...
Bidding Has ConcludedEstimate : 12,000.00 - 24,000.00
Details...Bookmark
333 - FuszerszóróNagyhazi Gallery
19. sz. elso harmada, antik ezüst, 13 lat finomságjelzés, "FW" mesterjelzés, körte alakú test, domborúa...
Bidding Has ConcludedEstimate : 12,000.00 - 22,000.00
Details...Bookmark
334 - TalpaspohárNagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. vége, ezüst, "AW" mesterjegy, gilosált és gépivésett díszítéssel, üres mon...
Bidding Has ConcludedEstimate : 12,000.00 - 24,000.00
Details...Bookmark
335 - CukorszóróNagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. vége, ezüst, csiszolt üveg testtel, Breitner Sándor, nettó 17 g, m: 11,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 16,000.00 - 30,000.00
Details...Bookmark
336 - TalpaspohárNagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. vége, ezüst, "AW" mesterjegy, gilosált és gépivésett dísszel, üres monogramm mezovel...
Bidding Has ConcludedEstimate : 12,000.00 - 24,000.00
Details...Bookmark
337 - Teáskészlet, 4 db -osNagyhazi Gallery
angol, 20. sz. eleje, ezüst, "Sterling 288 Pat Applid" jelzéssel, préselt, nyolcszögletu bordázott test, elef...
Bidding Has ConcludedEstimate : 180,000.00 - 220,000.00
Details...Bookmark
338 - KínálóNagyhazi Gallery
Pest, 1930 körül, ezüst, Klein M. Henrik, trébelt kerek hólyagos forma, 300,5 g; d: 24 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 40,000.00 - 70,000.00
Details...Bookmark
339 - Talpas kínálótálNagyhazi Gallery
1867 - 1902 közötti behozatali jeggyel, ezüst, Wilhelm Binder, Schwab Gründ, fémnyomott kerek forma, gépi vésett ...
Bidding Has ConcludedEstimate : 50,000.00 - 90,000.00
Details...Bookmark
340 - TálcaNagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. vége, ezüst, "Láng testvérek" jelzéssel, kerek forma hólyagos keskeny peremmel, 389,7 g; d: 26...
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 90,000.00
Details...Bookmark
343 - TeáskannaNagyhazi Gallery
holland, 19. sz. második fele, ezüst, "BSI" mesterjegy, trébelt zsánerjelenettel és növényi ornamentik&...
Bidding Has ConcludedEstimate : 340,000.00 - 550,000.00
Details...Bookmark
344 - Gyertyatartó párNagyhazi Gallery
Csehszlovákia, 1929, ezüst, "MV" mesterjegy, 800 -as finomságjelzés, préselt, vésett mintás egyenes bor...
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 110,000.00
Details...Bookmark
345 - TálalóNagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, Vincencz Carl Dub, kerek forma szalagfuzött bordürrel, 1347,6 g; d: 29 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 180,000.00 - 250,000.00
Details...Bookmark
347 - KiöntoNagyhazi Gallery
Bécs, 1867 - 1872 között jeggyel, ezüst, Mayerhoffer és Klinkosch, csont füllel, négy öntött maszkos l&...
Bidding Has ConcludedEstimate : 150,000.00 - 220,000.00
Details...Bookmark
348 - SerlegNagyhazi Gallery
Debrecen, 1850 körül, antik ezüst, Emerikus Kápolnási, hólyagos tagolásokkal, szélén ajándéko...
Bidding Has ConcludedEstimate : 38,000.00 - 70,000.00
Details...Bookmark
349 - LádikaNagyhazi Gallery
német, 19. sz. vége, ezüst, monarchiás behozatali jeggyel, áttört díszítéssel, sarkain öntött...
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 220,000.00
Details...Bookmark
350 - FuszertartóNagyhazi Gallery
Bécs, 1830 körül, antik ezüst, Andreas Weichesmüller, plasztikus hattyú forma, lábon kagylós leveles dí...
Bidding Has ConcludedEstimate : 26,000.00 - 60,000.00
Details...Bookmark
351 - CukordobozNagyhazi Gallery
USA, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, 800 -as fimomságjelzés, "H" és "Co" jelzés, 813 sorozatszá...
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 150,000.00
Details...Bookmark
352 - KínálótálNagyhazi Gallery
lengyel(?), 19. sz. közepe, antik ezüst, "RF" mesterjegy, 12 lat finomság, "Silber" jelzés, karéjos tag...
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 180,000.00
Details...Bookmark
353 - Gyümölcsös kínálóNagyhazi Gallery
Bécs, 1847, antik ezüst, "PTR" (Thomas Regschek) mesterjegy, áttört díszítéssel, bordürdíszes...
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 200,000.00
Details...Bookmark
354 - Fedeles kupaNagyhazi Gallery
német(?) 19. sz. vége, ezüst, fantázia jegyekkel, palástján cizellált harci jelenettel, belül tuzaranyozott,...
Bidding Has ConcludedEstimate : 400,000.00 - 600,000.00
Details...Bookmark
355 - PohárNagyhazi Gallery
lengyel(?), 17. sz. vége, antik ezüst, "BWP" mesterjegy, 12 lat finomságjelzés, részben tuzaranyozott, felül...
Bidding Has ConcludedEstimate : 440,000.00 - 700,000.00
Details...Bookmark
356 - KupaNagyhazi Gallery
Nürnberg, 17. sz. vége, elefántcsont kupa ezüst montírozással, a négy évszak allegóriáival, fé...
Bidding Has ConcludedEstimate : 2,200,000.00 - 3,400,000.00
Details...Bookmark
357 - CukordobozNagyhazi Gallery
Bécs(?), 19. sz. közepe, antik ezüst, utólagos jegyekkel, "AK" mesterjegy, kagylós hólyagos díszít...
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 180,000.00
Details...Bookmark
358 - Kínáló és kanálNagyhazi Gallery
Bécs, 19. utolsó harmada, ezüst, Hermann Südfeld, eredeti csiszolt üvegbetéttel, 213 g; 49,6 g; m: 7 cm; kanál h:...
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 120,000.00
Details...Bookmark
359 - CukordobozNagyhazi Gallery
Budapest, 20.sz. közepe, ezüst, hólyagos kialakítás, trébelt rózsákkal, belül aranyozva, 643,4 g; m: 12...
Bidding Has ConcludedEstimate : 150,000.00 - 240,000.00
Details...Bookmark
360 - Gyertyatartó párNagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. vége, ezüstözött fém, préselt kagylós leveles díszu, hólyagos tagolásokkal, (Sz...
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 180,000.00
Details...Bookmark
361 - KínálóNagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, Gedlicka et Söhne, neoreneszánsz díszu test, csiszolt üvegbetéttel, kis...
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 130,000.00
Details...Bookmark
362 - TalpaspohárNagyhazi Gallery
Brassó(?), 17. sz., antik ezüst, "HL" mesterjegy, trébelt, kartusokban gyümölcsdísszel, talp sérül...
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,100,000.00 - 1,800,000.00
Details...Bookmark
363 - GyömbértartóNagyhazi Gallery
Lipcse, 17. sz., antik ezüst, részben aranyozva, "DM" mesterjegy, oldalain trébelt virágszálak, tagozott, csavaro...
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,400,000.00 - 2,400,000.00
Details...Bookmark
365 - TejmelegítoNagyhazi Gallery
Pest, 1792, antik ezüst, Mathias Kuhnert, K: 489, fedél Pest 1798, Jos. Prandtner id. empire stílusú sima vonalú kerek test...
Bidding Has ConcludedEstimate : 280,000.00 - 400,000.00
Details...Bookmark
366 - Gyertyatartó párNagyhazi Gallery
Bécs, 1850 körül, antik ezüst, csak az egyikben van kiveheto antik jegy, sérült, 550 g; m: 29 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 150,000.00 - 220,000.00
Details...Bookmark
367 - TeáskannaNagyhazi Gallery
19. sz. vége, ezüst, "N" és "G" gyártójel, trébelt, virág és levélmintás d...
Bidding Has ConcludedEstimate : 150,000.00 - 280,000.00
Details...Bookmark
368 - Teáskészlet, 3 db -osNagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, hólyagos díszu trébelt test, elefántcsont füllel, belül aranyozva, cuko...
Bidding Has ConcludedEstimate : 480,000.00 - 650,000.00
Details...Bookmark
369 - Fedeles serlegNagyhazi Gallery
lengyel, 19. sz. elso fele, ezüst, 12 lat finomság, "ECM" mesterjegy, kerek talpon doború tagolású rövid sz&...
Bidding Has ConcludedEstimate : 340,000.00 - 500,000.00
Details...Bookmark
370 - Fedeles serlegNagyhazi Gallery
Bécs, 1867 elott, antik ezüst, Christian Sander(?), fedél jelzés nélkül, belül aranyozott, trébelt, un. &quo...
Bidding Has ConcludedEstimate : 200,000.00 - 360,000.00
Details...Bookmark
371 - MonstranciaNagyhazi Gallery
Stanislau, 18(4)0, antik ezüst, "JF" mesterjegy, trébelt részben aranyozott ovális négyosztású talp, ov...
Bidding Has ConcludedEstimate : 500,000.00 - 800,000.00
Details...Bookmark
372 - KaraffaNagyhazi Gallery
Bécs, 1900 körül, csiszolt üveg, ezüst, füllel és zsanérosan nyitódó fedéllel, belül ara...
Bidding Has ConcludedEstimate : 90,000.00 - 140,000.00
Details...Bookmark
373 - AsztalitükörNagyhazi Gallery
Pest, 1783, Joh Michael Schwager, "H" évbetu, antik ezüst, sima ívelt forma, fa kerettel és kitámasztóval, &...
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 140,000.00
Details...Bookmark
374 - KaraffaNagyhazi Gallery
Bécs, 1900 körül, csiszolt üveg, ezüst, zsanérosan nyitódó fedéllel és füllel, belül ara...
Bidding Has ConcludedEstimate : 90,000.00 - 140,000.00
Details...Bookmark
375 - TálcaNagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, ezüst, téglalap forma, kagylós széllel, 2013,5 g; 40*55 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 160,000.00 - 240,000.00
Details...Bookmark
376 - AsztalitükörNagyhazi Gallery
Bécs, 1745, antik ezüst, Paulus Schety, trébelt, két voluta között, nyitott kagyló motívummal, fa betét...
Bidding Has ConcludedEstimate : 140,000.00 - 220,000.00
Details...Bookmark
377 - SzervíztálcaNagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, ezüst, "Bachruch A. Succ." készíto jeggyel, karéjos széllel, 1946 g; 36*48 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 260,000.00 - 420,000.00
Details...Bookmark
378 - KiöntoNagyhazi Gallery
Bécs, 1816 és 1810 - 24 közötti adóbélyeggel, antik ezüst, poncolt növényi mintás dísszí...
Bidding Has ConcludedEstimate : 140,000.00 - 260,000.00
Details...Bookmark
379 - KiöntoNagyhazi Gallery
Nyitra, 1836, antik ezüst, "Ludvig" mesterjegy, kora biedermeier, kerek talpon leveles díszítéssel, virágos fed...
Bidding Has ConcludedEstimate : 300,000.00 - 500,000.00
Details...Bookmark
380 - KiöntoNagyhazi Gallery
Prága, 1819, antik ezüst, "IR" mesterjegy, 1810 - 1824 közötti adóbélyeg, poncolt bordás és vé...
Bidding Has ConcludedEstimate : 200,000.00 - 360,000.00
Details...Bookmark
381 - Talpas tálcaNagyhazi Gallery
Dublin(?), 1750 körül, antik ezüst, vésett díszítéssel, három alacsony lábon álló, peremé...
Bidding Has ConcludedEstimate : 200,000.00 - 300,000.00
Details...Bookmark
382 - TortatálNagyhazi Gallery
Bécs, 1815 - 20 közötti adóbélyeggel, antik ezüst, J. Krautner, kerek forma, 487,2 g; d: 23 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 140,000.00
Details...Bookmark
383 - Keresztelo függelékNagyhazi Gallery
19. sz. közepe, ezüst, 13 lat finomság, préselt kagylós leveles keretben festett zománc képpel, br. 35,2 g; 10*9 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 24,000.00 - 40,000.00
Details...Bookmark
384 - BonbonierNagyhazi Gallery
1900 körül, ezüst, prágai behozatali jeggyel, "VG" mesterjegy, gilosált alapon áttetszo lüszter zom...
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 180,000.00
Details...Bookmark
385 - SzelenceNagyhazi Gallery
Pest, 1872 - 1922 közötti jeggyel, aranyozott ezüst, "SA" mesterjegy, zsanéros fedél nyitódással, tetej...
Bidding Has ConcludedEstimate : 280,000.00 - 420,000.00
Details...Bookmark
386 - Gyertyatartó párNagyhazi Gallery
Csehszlovákia, 1929 - 1940 között, ezüst, vizszintes tagolású gyöngybordür és rádlizott leveles d&...
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 110,000.00
Details...Bookmark
387 - KínálótálNagyhazi Gallery
Bécs(?), 19. sz. utolsó harmada, ezüst, öntött, poncolt neorokokó díszítéssel, utólagos üvegb...
Bidding Has ConcludedEstimate : 150,000.00 - 240,000.00
Details...Bookmark
388 - KovsNagyhazi Gallery
Szentpétervár, 1899 - 1908, ezüst, "AK" mesterjegy, aranyozott sodrony rekeszzománc díszítéssel, 156,1 ...
Bidding Has ConcludedEstimate : 220,000.00 - 340,000.00
Details...Bookmark
389 - SzelenceNagyhazi Gallery
Moszkva, 1899 - 1908 között, ezüst, belül aranyozott, "AA" mesterjegy, sodrony rekeszzománc díszíté...
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 180,000.00
Details...Bookmark
391 - Gyertyatartó párNagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, trébelt, kerek talpon bordázott hólyagdíszes szár, akantuszleveles d...
Bidding Has ConcludedEstimate : 140,000.00 - 220,000.00
Details...Bookmark
392 - Fedeles serlegNagyhazi Gallery
Altenburg(?), 17.sz., antik ezüst, poncolt, trébelt, ovális talp, öntött alakos díszu szárral, pohárrés...
Bidding Has ConcludedEstimate : 900,000.00 - 1,200,000.00
Details...Bookmark
393 - BabacsörgoNagyhazi Gallery
19. sz. utolsó harmada, ezüst, fémjel nélkül, préselt, hólyagos és virágos dísszítéssel,...
Bidding Has ConcludedEstimate : 20,000.00 - 30,000.00
Details...Bookmark
395 - Báli táskaNagyhazi Gallery
19. sz. közepe, aranyozott fém keret, lánc és övbeakasztó, gyöngyfuzött díszes tartóval, golyó...
Bidding Has ConcludedEstimate : 24,000.00 - 36,000.00
Details...Bookmark
397 - BabacsörgoNagyhazi Gallery
19. sz. utolsó harmada, ezüst, fémjel nélkül, préselt bohóc forma elefántcsont fogóval, br. 25,4 g; h: ...
Bidding Has ConcludedEstimate : 20,000.00 - 30,000.00
Details...Bookmark
399 - DíszkanálNagyhazi Gallery
19. sz. utolsó harmada, ezüst, fémjel nélkül, kagylós merítovel, 53,9 g; h: 20 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 24,000.00 - 36,000.00
Details...Bookmark
400 - Színházi táskaNagyhazi Gallery
Pest, 1920 körül, ezüst, "KI" mesterjegy, láncszövet merevíto pánttal és karlánccal, zafí...
Bidding Has ConcludedEstimate : 24,000.00 - 30,000.00
Details...Bookmark