502 - TálcaNagyhazi Gallery
Pest, 20. sz. eleje, ezüst, Pásztor és Teitsch mesterjegy, téglalap forma karéjos fogóval, gyümölcsös b...
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 110,000.00
Details...Bookmark
503 - TálcaNagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, Bachruch jelzéssel, "AT" mesterjegy, neobarokk nyolckaréjos forma vonalas bo...
Bidding Has ConcludedEstimate : 90,000.00 - 120,000.00
Details...Bookmark
504 - Evoeszközkészlet, 12 személyes, 155 db -osNagyhazi Gallery
Pest, 20. sz. elso harmada, ezüst, Keszler Testvérek, vágott angol nyéllel, 12 db evokanál, evovilla, evokés, vacsorav...
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,000,000.00 - 1,300,000.00
Details...Bookmark
507 - IronNagyhazi Gallery
20. sz. elso harmada, 14 k arannyal lemezelt fémbetétes ceruza iron, 585 -ös finomságjelzéssel, gilosált, vésett ...
Bidding Has ConcludedEstimate : 12,000.00 - 20,000.00
Details...Bookmark
508 - MelltuNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany jelzéssel, búzakalász csokor 11 db briliánssal, cca 0,20 ct, ATCrSi, 29,6 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 160,000.00
Details...Bookmark
510 - Noi szelenceNagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, 14 k arany, "SB" mesterjegy, téglalap forma, zsanéros nyitódással, többféle ...
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 180,000.00
Details...Bookmark
513 - KarékNagyhazi Gallery
Pest, 1920 körül, 14 k arany, üreges kerek forma, vésett díszítéssel, 22,6 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 50,000.00 - 85,000.00
Details...Bookmark
515 - GyöngysorNagyhazi Gallery
csomósan fuzött, kétsoros tenyésztett 8 mm -es gyöngybol, 14 k fehér arany csattal virág formában, 4 db kise...
Bidding Has ConcludedEstimate : 180,000.00 - 260,000.00
Details...Bookmark
518 - KarékNagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. utolsó harmada, 14 k arany, szalagdíszes rátéten 5 db türkizzel, nyelves záródással, 17,1 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 120,000.00
Details...Bookmark
519 - KarkötoNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k fehér arany csattal, 5 soros tenyésztett gyöngysor, 150 db (6 mm-es) gyöngyszembol és 3 d...
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 180,000.00
Details...Bookmark
520 - KarékNagyhazi Gallery
19. sz. közepe, antik arany, karéjos forma, kék zománc és gyöngy dísszel, 15,2 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 120,000.00
Details...Bookmark
522 - Férfi karóraNagyhazi Gallery
Svájc, 20. sz. utolsó harmada, "Audemars Piguet", 18 k arany jelzéssel, quartz, számlap, szerkezet, csat jelzett, B268...
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,100,000.00 - 1,800,000.00
Details...Bookmark
523 - Kulcsos zsebóraNagyhazi Gallery
angol(?), 1732 -ben gyártott spingli, orsós gátszerkezetu zsebóra, kiegyenlíto csiga lánccal, kulcsos felhúzá...
Bidding Has ConcludedEstimate : 150,000.00 - 220,000.00
Details...Bookmark
524 - MelltuNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany, papagáj formában azsúrfoglalt 125 db briliáns, cca 2,50 ct, MTCrVsSi, 30 db smaragd cca...
Bidding Has ConcludedEstimate : 460,000.00 - 700,000.00
Details...Bookmark
525 - GyöngynyakékNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 9 soros tenyésztett gyöngysor, 1135 db 3 mm -es gyöngybol, 18 k fehér arany, 327 db briliánsok...
Bidding Has ConcludedEstimate : 750,000.00 - 1,200,000.00
Details...Bookmark
527 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany, karmazált fazonban 1 db burmai rubin 4,25 ct, 41 db briliáns 2,13 ct, MWVVs, 9 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,800,000.00 - 2,400,000.00
Details...Bookmark
528 - Noi sportgyuruNagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, 14 k fehér arany, oldalán áttört díszítéssel, fején 8 db briliánssal ...
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 100,000.00
Details...Bookmark
529 - BriliánskoNagyhazi Gallery
csiszolás: R1 (Old Cut), szín: TCr (Top Crystal), tisztaság: Vs (Very Small); súly: 1,86 ct (Carat)
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,000,000.00 - 1,400,000.00
Details...Bookmark
530 - Noi sportgyuruNagyhazi Gallery
Pest, 1940 körül, 14 k arany, 7 db briliánssal, cca 1,80 ct, R1, 2TCr, VsSi, 7,1 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 320,000.00 - 450,000.00
Details...Bookmark
531 - SmaragdNagyhazi Gallery
Kolumbia, eredeti certifikáttal, súly: 7,617 ct, csiszolás: nyolcszögletu, szín: középesen eros zöld szí...
Bidding Has ConcludedEstimate : 2,600,000.00 - 3,400,000.00
Details...Bookmark
532 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany jelzéssel, karmazált fazonban 1db burmai rubin 5,2 ct, 52 db briliáns 2,64 ct, MWVVs, 9,9 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,800,000.00 - 2,400,000.00
Details...Bookmark
533 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, 14 k arany és ezüst, "SR mesterjegy", csüngos virágforma, abgedekt foglalá...
Bidding Has ConcludedEstimate : 90,000.00 - 160,000.00
Details...Bookmark
535 - MelltuNagyhazi Gallery
19. sz. utolsó harmada, 14 k arany, festett zománcos noi profil 20 db briliáns és 4 db gyémánt kereteléssel, cca ...
Bidding Has ConcludedEstimate : 260,000.00 - 380,000.00
Details...Bookmark
536 - LáncNagyhazi Gallery
19. sz. közepe, antik arany, egymásba kapcsolódó szemek, kék zománcdíszes nyelves záródású cs...
Bidding Has ConcludedEstimate : 140,000.00 - 190,000.00
Details...Bookmark
537 - BriliánskoNagyhazi Gallery
csiszolás: R1 (Old Cut), szín: TCr - Cr (Top Crystal - Crystal), tisztaság: Vs (Very Small), súly: 3,98 ct (Carat)
Bidding Has ConcludedEstimate : 4,000,000.00 - 5,500,000.00
Details...Bookmark
538 - Melltu - függelékNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 14 k fehér arany, szerelheto ékszer középtagja, masni forma, azsúr foglalásban 138 db bri...
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,600,000.00 - 2,400,000.00
Details...Bookmark
539 - MelltuNagyhazi Gallery
19. sz. közepe, antik arany, ovális kagylós valódi gyöngyös keretben hajfürt tartóval, tu rész javí...
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 160,000.00
Details...Bookmark
540 - Nyaklánc óraNagyhazi Gallery
francia, "Cartier Paris", 1911, platina szögletes tok és lánc, 330 db gyémánt díszítéssel, cca 1,5...
Bidding Has ConcludedEstimate : 2,000,000.00 - 3,000,000.00
Details...Bookmark
541 - Szoliter gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, platina, karmos foglalásban 1 db briliáns, cca 1,25 ct, MFMWSi, és 2 db briliáns, ACrSi, 4,5 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 600,000.00 - 1,100,000.00
Details...Bookmark
542 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. közepe, 14 k fehér arany, aliane fazonban 3 db briliánssal, cca 2,10 ct, FMTCrVsSi, 4,2 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 500,000.00 - 900,000.00
Details...Bookmark
543 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
Pest, 20. sz. eleje, 14 k arany és ezüst, boutone foglalásban 2 db briliáns cca 2 ct, R1TCrVsSi és 2 db briliáns cca 0...
Bidding Has ConcludedEstimate : 750,000.00 - 1,200,000.00
Details...Bookmark
544 - NyakékNagyhazi Gallery
19. sz. közepe, antik arany, kagylós leveles, zománcos csüngos középtagon 2 db rubin, 15 db gyöngyös dí...
Bidding Has ConcludedEstimate : 170,000.00 - 260,000.00
Details...Bookmark
545 - Melltu - függelékNagyhazi Gallery
Prága, 19. sz. vége, 18 k arany, "MG" mesterjegy, pajzs formán leveles rátéten 1 db briliáns, cca 0,10 ct, R...
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 90,000.00
Details...Bookmark
547 - CsokornásfaNagyhazi Gallery
Erdély, 1600 évek közepe, arany, rubin és zománcfestés díszítéssel, dobozában, br. 74,8 g; d: 6,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 3,200,000.00 - 4,800,000.00
Details...Bookmark
548 - MelltuNagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, aranyozott ezüst, "BR" mesterjegy, karéjos keretben 1 db cabouchon malachit kovel, 6 db zöl...
Bidding Has ConcludedEstimate : 36,000.00 - 55,000.00
Details...Bookmark
549 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
19. sz. közepe, 14 k arany, karmos foglalásban 2 db gyémánttal, cca 0,25 ct, GyCrSi, eredeti dobozában, 3,5 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 110,000.00
Details...Bookmark
550 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 14 k arany, fémjel nélkül, virág forma,10 db briliánssal, cca 0,50 ct, MTCrSi, 8 db smaragddal...
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 180,000.00
Details...Bookmark
551 - GyöngysorNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, kétsoros verlauf tenyésztett gyöngysor, 14 k arany csattal, br. 18,1 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 120,000.00
Details...Bookmark
552 - LáncNagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, 14 k arany, "DZ" mesterjegy, verlauf fazonú walles lánc, ugrókarika záródáss...
Bidding Has ConcludedEstimate : 65,000.00 - 120,000.00
Details...Bookmark
553 - GyöngysorNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 90 db 7 mm -es csomósan fuzött tenyésztett gyöngybol, 14 k arany csattal, br. 32,2 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 50,000.00 - 70,000.00
Details...Bookmark
554 - Szoliter gyuruNagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, 14 k arany és ezüst, "FA" mesterjegy, 1 db briliánssal, cca 0,25 ct, R2CrP1,2, 2,7 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 50,000.00 - 90,000.00
Details...Bookmark
555 - Noi sportgyuruNagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, 14 k arany, "PE" mesterjegy, téglalap forma, oldalán áttört díszítéssel...
Bidding Has ConcludedEstimate : 140,000.00 - 165,000.00
Details...Bookmark
556 - Noi kisujjgyuruNagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, 18 k arany, rozettás fejében 9 db gyémánt, cca 0,15 ct, méretre igazított, 4,8 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 46,000.00 - 65,000.00
Details...Bookmark
558 - Szoliter gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 14 k arany, karmos foglalásban 1 db briliáns, cca 0,45 ct, MTCrSi,, 2,4 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 150,000.00
Details...Bookmark
559 - MelltuNagyhazi Gallery
Bécs, 20. sz. elso harmada, 14 k arany, virágos formán 42 db briliáns cca 0,50 ct, FMATCrSi, 1 db szintetikus rubin, 9,7 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 90,000.00 - 130,000.00
Details...Bookmark
561 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, 14 k arany, csónak forma, rátett díszen 1 - 1 db zöld üvegkovel, seprus csüngo...
Bidding Has ConcludedEstimate : 30,000.00 - 46,000.00
Details...Bookmark
562 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany, karmazált fazonban 1 db burmai rubin 4,44 ct, 12 db briliáns 1,57 ct, MWVVs, 7,3 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,800,000.00 - 2,400,000.00
Details...Bookmark
563 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
Pest, 1920 körül, 14 k arany és ezüst, rozetta forma, 20 db briliánssal, cca 1 ct, R2CrSi, hagyományos patentzárr...
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 160,000.00
Details...Bookmark
564 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
19. sz. vége, 14 arany és ezüst, rozetta forma 20 db briliánssal, cca 2 ct, R1R2TCrSi, patent zárral, 3,2 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 320,000.00 - 460,000.00
Details...Bookmark
565 - NyakékNagyhazi Gallery
19. sz. közepe, antik arany, fantázia szemes lánc közepén kagylós virágos középtagban 5 db türkiz ...
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 140,000.00
Details...Bookmark
566 - Férfi karóra un. frakkóraNagyhazi Gallery
Svájc, 20. sz. közepe, "Audemars Piguet", 18 k arany jelzéssel, számlap, szerkezet, csat márkajelzett, fekete bor...
Bidding Has ConcludedEstimate : 700,000.00 - 1,100,000.00
Details...Bookmark
567 - GyöngysorNagyhazi Gallery
3 soros, 8 mm -es Verlauf fuzésu, fehér tenyésztett gyöngyszemekbol, 14 k fehér arany ovális csattal, br. 42,8 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 180,000.00 - 280,000.00
Details...Bookmark
568 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
francia, 20. sz. utolsó harmada, francia készítojeggyel, "Cartier" vésettel a sín belsejében, 18 k fehé...
Bidding Has ConcludedEstimate : 550,000.00 - 950,000.00
Details...Bookmark
569 - MelltuNagyhazi Gallery
20. sz. közepe, 14 k arany, virág forma, 1 db smaragd, 2 db opál díszítéssel, 2,6 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 20,000.00 - 30,000.00
Details...Bookmark
570 - Noi karóraNagyhazi Gallery
Svájc, 20. sz. elso harmada, "Alpina" 14 k arany tok, kerek forma, 15 köves anker szerkezet, muködoképes
Bidding Has ConcludedEstimate : 26,000.00 - 46,000.00
Details...Bookmark
571 - Szoliter gyuruNagyhazi Gallery
Pest, 1930 körül, 14 k arany és ezüst, 1 db briliáns, cca 0,10 ct, vésett gyuruvállal, 1,7 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 30,000.00 - 50,000.00
Details...Bookmark
573 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. vége, "WJ" mesterjegy, 14 k arany, áttört díszítésu, hagyományos patent zárral, 2,5 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 12,000.00 - 30,000.00
Details...Bookmark
574 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
Budapest, 20. sz. közepe, 14 k fehér arany, "KN" mesterjegy, karmos foglalásban 2 db tenyésztett gyöngy, 2,2 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 10,000.00 - 16,000.00
Details...Bookmark
575 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 14 k arany, fémjel nélkül, 36 db briliánssal, cca 1 ct, MTCrSi, 2 db cseppalakú gyöngyh...
Bidding Has ConcludedEstimate : 110,000.00 - 180,000.00
Details...Bookmark
576 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
20. sz. elso harmada, 14 k arany és ezüst, boutone foglalásban 4 db briliáns, cca 0,40 ct, R2CrSi, patent zárral, 2,2 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 90,000.00
Details...Bookmark
577 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. közepe, 14 k arany és ezüst, 3 db briliáns cca 0,10 ct, 2 db kékzafír aliance fazonban, 2,1 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 20,000.00 - 30,000.00
Details...Bookmark
578 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 14 k fehér arany, fémjel nélkül, 34 db briliánssal, cca 0,25 ct, MTCrSi, korallos csüngok...
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 90,000.00
Details...Bookmark
579 - Noi karikagyuruNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k fehér arany, fémjel nélkül, 80 db briliánssal, FMCrSiP1, cca 0,50 ct, 3,8 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 110,000.00
Details...Bookmark
580 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany, platina foglalattal, aliance fazonban 3 db briliánssal, cca 0,65 ct, R2CrTCSi,P1, 6,5 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 180,000.00
Details...Bookmark
581 - Noi karóraNagyhazi Gallery
Svájc, 20. sz. elso harmada, "Felco", 14 k arany, nyolcszögletu tok, kézi felhúzású anker szerkezet, toksz...
Bidding Has ConcludedEstimate : 34,000.00 - 55,000.00
Details...Bookmark
582 - Melltu - függelékNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany, virágkosár forma 16 briliánssal cca 0,30 ct, MCrSi, 6 db zafír, 6 db olivin, 15 db rubi...
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 110,000.00
Details...Bookmark
583 - Szoliter gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. elso harmada, 14 k arany és ezüst, zárt foglalásban 1db briliánssal, cca 0,50 ct, R1LYSi, sérült, 2,2 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 280,000.00 - 340,000.00
Details...Bookmark
584 - Noi karóraNagyhazi Gallery
Svájc, 20. sz. utolsó harmada, "Mudu", óra: 18 k arany, 17 köves anker szerkezet, muködoképes, csat: 14 k ar...
Bidding Has ConcludedEstimate : 20,000.00 - 40,000.00
Details...Bookmark
585 - MelltuNagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, aranyozott ezüst, "KJ" mesterjegy, oszirózsa formában 1 db gyémánt, 6 db gyö...
Bidding Has ConcludedEstimate : 46,000.00 - 65,000.00
Details...Bookmark
586 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 14 k arany, fémjel nélkül, csavart forma, 34 db briliánssal, cca 0,35 ct, MTCrVsSi, 3 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 50,000.00 - 80,000.00
Details...Bookmark
587 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
19. sz. közepe, 14 k arany, karmos foglalásban 2 db gyémánt, cca 0,15 ct, patent zárral, 2,7 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 16,000.00 - 24,000.00
Details...Bookmark
588 - Lánc és karláncNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 14 k fehér arany, pálcikaszemek között 27 db briliánssal zárt foglalásban, cca 0,50 ...
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 160,000.00
Details...Bookmark
589 - NyakékNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k fehér arany, fémjel nélkül, art - deco jellegu, 166 db briliánssal, cca 1,50 ct, MTCrSi, ...
Bidding Has ConcludedEstimate : 260,000.00 - 460,000.00
Details...Bookmark
590 - KarkötoNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k fehér arany, zárt foglalatokban 55 db briliánssal, cca 0,85 ct, ACrSi, nyelves záródá...
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 160,000.00
Details...Bookmark
591 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 14 k fehér arany, fémjel nélkül, szögletes forma, 46 db briliánssal, cca 2 ct, MTCrLYSiP1...
Bidding Has ConcludedEstimate : 240,000.00 - 360,000.00
Details...Bookmark
592 - MelltuNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany, fémjel nélkül, rombusz forma, 237 db briliánssal, cca 2,50 ct, ACrVsSi, 11,2 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 400,000.00 - 600,000.00
Details...Bookmark
593 - Noi karóraNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, platina tok, 48 db briliánssal, cca 0,25 ct, ACrSi, Elgin márkajelzéssel, muködoképes anker sz...
Bidding Has ConcludedEstimate : 85,000.00 - 160,000.00
Details...Bookmark
594 - Férfi karóraNagyhazi Gallery
Svájc, 1960 -as évek, "Venus", 18 k fehér arany tok, római számos számlap, 21 köves preciziós horg...
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 110,000.00
Details...Bookmark
595 - FüggelékNagyhazi Gallery
20. sz. vége, 14 k fehér arany keretben turmalin drágako díszítéssel, cca 20 ct, 4,9 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 140,000.00
Details...Bookmark
596 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany, fémjel nélkül, rozetta forma, 38 db briliánssal, MTCrSi, cca 1 ct, 3,5 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 120,000.00
Details...Bookmark
597 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 14 k fehér arany, fémjel nélkül, geometrikus forma, 44 db briliánssal, cca 0,50 ct, MTCrSi, 1 ...
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 180,000.00
Details...Bookmark
598 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. vége, "HH" mesterjegy, 14 k arany, piros porcelán lencse dísszel, patent zárral, br. 3,9 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 16,000.00 - 24,000.00
Details...Bookmark
599 - Lánc és függelékNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 8 k fehér arany pancerlánc, 14 k fehérarany függelék, 12 db briliáns, cca 0,50 ct, MTCrVs...
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 150,000.00
Details...Bookmark
600 - MelltuNagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. vége, 14 k arany, duplapálcás forma, 3 db üvegkovel, 3,1 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 12,000.00 - 20,000.00
Details...Bookmark