Objects, Carpets, Furnitures and Jewellery Auction

Auction CurrencyHUF Auction LocationHungary

<!--- --->
Gyömbértartó1 - Gyömbértartó
Nagyhazi Gallery
Felvidék, 18. sz., ón, vésett díszítéssel, "F. E." monogrammal, sérült, m: 24 cm, sérült
Estimate : 160,000.00 - 280,000.00

Ereklyetartós kereszt2 - Ereklyetartós kereszt
Nagyhazi Gallery
német, 18. sz. második fele, faragott puszpángfa, zárólap hiányzik, j.n., h: 25 cm, zárólap hiányzik
Estimate : 120,000.00 - 200,000.00

Kupa3 - Kupa
Nagyhazi Gallery

Kupa4 - Kupa
Nagyhazi Gallery
Estimate : 180,000.00 - 280,000.00

Gyömbértartó5 - Gyömbértartó
Nagyhazi Gallery
Estimate : 220,000.00 - 300,000.00

Kancsó6 - Kancsó
Nagyhazi Gallery
Németország, 18. sz., ón, vésett díszítéssel, sérült, m: 18 cm, sérült
Estimate : 80,000.00 - 150,000.00

Céhkancsó7 - Céhkancsó
Nagyhazi Gallery
Estimate : 400,000.00 - 600,000.00

Kályhacsempe8 - Kályhacsempe
Nagyhazi Gallery
Felvidék, 17. sz.(?), mázas cserép, 20*22 cm
Estimate : 40,000.00 - 60,000.00

Virágtartó pár9 - Virágtartó pár
Nagyhazi Gallery
Estimate : 160,000.00 - 240,000.00

Céhkancsó10 - Céhkancsó
Nagyhazi Gallery
Németország, 1775, ón, vésett díszítéssel, fedelén "Sebastian Maihir" felirattal, m: 38 cm
Estimate : 340,000.00 - 500,000.00

Kerámia falikép11 - Kerámia falikép
Nagyhazi Gallery
Dél - Erdély, 19. sz. eleje, mázas kerámia, sérült, 70*49 cm, sérült
Estimate : 360,000.00 - 500,000.00

Korsó12 - Korsó
Nagyhazi Gallery

Szenteltvíztartó13 - Szenteltvíztartó
Nagyhazi Gallery
Észak - Itália, 19. sz. elso fele, ónmázas fajansz, restaurált, m: 27 cm, restaurált
Estimate : 200,000.00 - 300,000.00

Fedeles tál14 - Fedeles tál
Nagyhazi Gallery

Szenteltvíztartó15 - Szenteltvíztartó
Nagyhazi Gallery
Közép - Európa, 19. sz. elso fele, mázas cserép, sérült, m: 26 cm, sérült

Hydra16 - Hydra
Nagyhazi Gallery
görög, Kr. e. 5. sz., festett terrakotta, sérült, m: 29 cm, sérült
Estimate : 180,000.00 - 300,000.00

Tál17 - Tál
Nagyhazi Gallery
Spanyolország, 18. sz. közepe, ónmázas cserép, sérült, d: 66 cm, sérült
Estimate : 280,000.00 - 460,000.00

Tál18 - Tál
Nagyhazi Gallery
Habán, 1697, ónmázas fajansz, "HH" monogrammal, restaurált, d: 29,5 cm, restaurált
Estimate : 650,000.00 - 950,000.00

Bokály19 - Bokály
Nagyhazi Gallery
Estimate : 120,000.00 - 180,000.00

Bokály20 - Bokály
Nagyhazi Gallery
Felvidék, Habán(?), 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, ón billenofedéllel, m: 23 cm

Fedeles bokály21 - Fedeles bokály
Nagyhazi Gallery
Felvidék, Habán, 18. sz. elso fele, ónmázas fajansz, alján: "I.O." jelzéssel, m: 25,5 cm
Estimate : 160,000.00 - 300,000.00

Ónfedeles korsó22 - Ónfedeles korsó
Nagyhazi Gallery
Estimate : 2,200,000.00 - 3,000,000.00

Korsó23 - Korsó
Nagyhazi Gallery
Estimate : 1,200,000.00 - 1,800,000.00

Tányér24 - Tányér
Nagyhazi Gallery
Holics, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, alján "HP" jelzéssel, repedt, d: 23,5 cm, repedt
Estimate : 60,000.00 - 120,000.00

Kiönto25 - Kiönto
Nagyhazi Gallery
Estimate : 80,000.00 - 160,000.00

Tányér26 - Tányér
Nagyhazi Gallery
Felvidék, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, apró csorbulásokkal, d: 21 cm, apró csorbulásokkal
Estimate : 40,000.00 - 70,000.00

Korsó27 - Korsó
Nagyhazi Gallery
Felvidék, 18. sz. második fele, mázas cserép, apró csorbulásokkal, m: 25 cm, apró csorbulásokkal
Estimate : 50,000.00 - 70,000.00

Palack28 - Palack
Nagyhazi Gallery
Csehország, 18. sz. közepe, opálüveg, zománcfestett díszítésekkel, m: 13 cm
Estimate : 130,000.00 - 200,000.00

Kiönto29 - Kiönto
Nagyhazi Gallery
Holics, 19. sz. második fele, ónmázas fajansz, kis repedésekkel, m: 13 cm, kis repedésekkel
Estimate : 28,000.00 - 46,000.00

Palack30 - Palack
Nagyhazi Gallery

Palack31 - Palack
Nagyhazi Gallery
Csehország, 18. sz. közepe, színtelen hutaüveg, zománcfestett "Tobias Rombaldt....." felirattal, m: 15 cm

Palack32 - Palack
Nagyhazi Gallery
Estimate : 110,000.00 - 200,000.00

Palack33 - Palack
Nagyhazi Gallery
Estimate : 85,000.00 - 150,000.00

Kancsó34 - Kancsó
Nagyhazi Gallery
Németország, 1792, színtelen hutaüveg, zománcfestett díszítéssel, m: 21 cm

Bokály35 - Bokály
Nagyhazi Gallery
Porumbák, 18. sz., opálüveg, pecsétviaszvörös üvegfonál díszítéssel, m: 20 cm

Kupa36 - Kupa
Nagyhazi Gallery

Palack37 - Palack
Nagyhazi Gallery

Palack38 - Palack
Nagyhazi Gallery

Palack39 - Palack
Nagyhazi Gallery
Estimate : 80,000.00 - 120,000.00

Ivókürt40 - Ivókürt
Nagyhazi Gallery
Estimate : 440,000.00 - 650,000.00

Loporszaru41 - Loporszaru
Nagyhazi Gallery
Estimate : 90,000.00 - 140,000.00

Loportartó42 - Loportartó
Nagyhazi Gallery
német, 18. sz., faragott, karcolt csont, adagoló, fenéklemez hiányzik, h: 20,5 cm
Estimate : 150,000.00 - 240,000.00

Bokály43 - Bokály
Nagyhazi Gallery
Erdély, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, alján "IK" jelzéssel, restaurált, m: 22 cm, restaurált
Estimate : 80,000.00 - 140,000.00

Bokály44 - Bokály
Nagyhazi Gallery
Erdély, 19. sz. elso fele, ónmázas fajansz, restaurált, m: 23 cm, restaurált
Estimate : 70,000.00 - 120,000.00

Bokály45 - Bokály
Nagyhazi Gallery
Erdély, 19. sz. elso fele, ónmázas fajansz, m: 22 cm

Tányér46 - Tányér
Nagyhazi Gallery
Stomfa, 19. sz. második fele, ónmázas fajansz, hajszálrepedt, d: 23,5 cm, hajszálrepedt
Estimate : 30,000.00 - 50,000.00

Tányér47 - Tányér
Nagyhazi Gallery
Stomfa, 19. sz. második fele, ónmázas fajansz, d: 23,5 cm

Kupa48 - Kupa
Nagyhazi Gallery
Gmunden, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, német felirattal, ón billenofedéllel, restaurált, m: 22 cm, restaurált
Estimate : 140,000.00 - 200,000.00

Kupa49 - Kupa
Nagyhazi Gallery
Gmunden, 1820 körül, ónmázas fajansz, ón billeno fedéllel, m: 21,5 cm
Estimate : 220,000.00 - 400,000.00

Bokály50 - Bokály
Nagyhazi Gallery
Ausztria, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, ón billenofedéllel, m: 23,5 cm
Estimate : 220,000.00 - 340,000.00