1 - GyömbértartóNagyhazi Gallery
Felvidék, 18. sz., ón, vésett díszítéssel, "F. E." monogrammal, sérült, m: 24 cm, sérült
Bidding Has ConcludedEstimate : 160,000.00 - 280,000.00
2 - Ereklyetartós keresztNagyhazi Gallery
német, 18. sz. második fele, faragott puszpángfa, zárólap hiányzik, j.n., h: 25 cm, zárólap hiányzik
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 200,000.00
3 - KupaNagyhazi Gallery
4 - KupaNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 180,000.00 - 280,000.00
5 - GyömbértartóNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 220,000.00 - 300,000.00
6 - KancsóNagyhazi Gallery
Németország, 18. sz., ón, vésett díszítéssel, sérült, m: 18 cm, sérült
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 150,000.00
7 - CéhkancsóNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 400,000.00 - 600,000.00
9 - Virágtartó párNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 160,000.00 - 240,000.00
10 - CéhkancsóNagyhazi Gallery
Németország, 1775, ón, vésett díszítéssel, fedelén "Sebastian Maihir" felirattal, m: 38 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 340,000.00 - 500,000.00
12 - KorsóNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 40,000.00 - 60,000.00
13 - SzenteltvíztartóNagyhazi Gallery
Észak - Itália, 19. sz. elso fele, ónmázas fajansz, restaurált, m: 27 cm, restaurált
Bidding Has ConcludedEstimate : 200,000.00 - 300,000.00
14 - Fedeles tálNagyhazi Gallery
16 - HydraNagyhazi Gallery
görög, Kr. e. 5. sz., festett terrakotta, sérült, m: 29 cm, sérült
Bidding Has ConcludedEstimate : 180,000.00 - 300,000.00
17 - TálNagyhazi Gallery
Spanyolország, 18. sz. közepe, ónmázas cserép, sérült, d: 66 cm, sérült
Bidding Has ConcludedEstimate : 280,000.00 - 460,000.00
18 - TálNagyhazi Gallery
Habán, 1697, ónmázas fajansz, "HH" monogrammal, restaurált, d: 29,5 cm, restaurált
Bidding Has ConcludedEstimate : 650,000.00 - 950,000.00
19 - BokályNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 180,000.00
20 - BokályNagyhazi Gallery
Felvidék, Habán(?), 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, ón billenofedéllel, m: 23 cm
21 - Fedeles bokályNagyhazi Gallery
Felvidék, Habán, 18. sz. elso fele, ónmázas fajansz, alján: "I.O." jelzéssel, m: 25,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 160,000.00 - 300,000.00
22 - Ónfedeles korsóNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 2,200,000.00 - 3,000,000.00
23 - KorsóNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,200,000.00 - 1,800,000.00
24 - TányérNagyhazi Gallery
Holics, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, alján "HP" jelzéssel, repedt, d: 23,5 cm, repedt
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 120,000.00
25 - KiöntoNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 160,000.00
26 - TányérNagyhazi Gallery
Felvidék, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, apró csorbulásokkal, d: 21 cm, apró csorbulásokkal
Bidding Has ConcludedEstimate : 40,000.00 - 70,000.00
27 - KorsóNagyhazi Gallery
Felvidék, 18. sz. második fele, mázas cserép, apró csorbulásokkal, m: 25 cm, apró csorbulásokkal
Bidding Has ConcludedEstimate : 50,000.00 - 70,000.00
28 - PalackNagyhazi Gallery
Csehország, 18. sz. közepe, opálüveg, zománcfestett díszítésekkel, m: 13 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 130,000.00 - 200,000.00
29 - KiöntoNagyhazi Gallery
Holics, 19. sz. második fele, ónmázas fajansz, kis repedésekkel, m: 13 cm, kis repedésekkel
Bidding Has ConcludedEstimate : 28,000.00 - 46,000.00
30 - PalackNagyhazi Gallery
31 - PalackNagyhazi Gallery
Csehország, 18. sz. közepe, színtelen hutaüveg, zománcfestett "Tobias Rombaldt....." felirattal, m: 15 cm
32 - PalackNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 110,000.00 - 200,000.00
33 - PalackNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 85,000.00 - 150,000.00
34 - KancsóNagyhazi Gallery
Németország, 1792, színtelen hutaüveg, zománcfestett díszítéssel, m: 21 cm
35 - BokályNagyhazi Gallery
Porumbák, 18. sz., opálüveg, pecsétviaszvörös üvegfonál díszítéssel, m: 20 cm
36 - KupaNagyhazi Gallery
37 - PalackNagyhazi Gallery
38 - PalackNagyhazi Gallery
39 - PalackNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 120,000.00
40 - IvókürtNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 440,000.00 - 650,000.00
41 - LoporszaruNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 90,000.00 - 140,000.00
42 - LoportartóNagyhazi Gallery
német, 18. sz., faragott, karcolt csont, adagoló, fenéklemez hiányzik, h: 20,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 150,000.00 - 240,000.00
43 - BokályNagyhazi Gallery
Erdély, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, alján "IK" jelzéssel, restaurált, m: 22 cm, restaurált
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 140,000.00
44 - BokályNagyhazi Gallery
Erdély, 19. sz. elso fele, ónmázas fajansz, restaurált, m: 23 cm, restaurált
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 120,000.00
45 - BokályNagyhazi Gallery
Erdély, 19. sz. elso fele, ónmázas fajansz, m: 22 cm
46 - TányérNagyhazi Gallery
Stomfa, 19. sz. második fele, ónmázas fajansz, hajszálrepedt, d: 23,5 cm, hajszálrepedt
Bidding Has ConcludedEstimate : 30,000.00 - 50,000.00
47 - TányérNagyhazi Gallery
Stomfa, 19. sz. második fele, ónmázas fajansz, d: 23,5 cm
48 - KupaNagyhazi Gallery
Gmunden, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, német felirattal, ón billenofedéllel, restaurált, m: 22 cm, restaurált
Bidding Has ConcludedEstimate : 140,000.00 - 200,000.00
49 - KupaNagyhazi Gallery
Gmunden, 1820 körül, ónmázas fajansz, ón billeno fedéllel, m: 21,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 220,000.00 - 400,000.00
50 - BokályNagyhazi Gallery
Ausztria, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, ón billenofedéllel, m: 23,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 220,000.00 - 340,000.00