301 - CukorszóróNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 32,000.00 - 50,000.00
302 - FuszertartóNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 12,000.00 - 24,000.00
303 - TalpaspohárNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, ezüst, fémjel, öntött szololeveles dísszel, 44,6 g; m: 9,3 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 7,000.00 - 12,000.00
304 - Vodkáspohár, 6 dbNagyhazi Gallery
Kiev és Moszkva, 19. sz. vége és 1876, ezüst, felületén vésett díszítéssel, 113,8 g; m: 4,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 42,000.00 - 70,000.00
305 - PohárNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 22,000.00 - 34,000.00
306 - CukordobozNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 130,000.00 - 200,000.00
307 - KínálótálNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 110,000.00
308 - CukordobozNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 180,000.00
309 - TeáskannaNagyhazi Gallery
Bécs, 1840, antik ezüst, csont nyéllel és fogóval, kis horpadások, "AZ" mesterjegy, 481,1 g; m: 14cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 95,000.00 - 180,000.00
310 - TálcaNagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, "WSz" mesterjegy, karéjos forma virágos bordürrel, 265,6 g, 18,5*28 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 40,000.00 - 80,000.00