301 - CukorszóróNagyhazi Gallery
Pozsonyvártelek, 1845(?), antik ezüst, "BT" és "W" évbetuk, cizellált talpon, 98,6 g; m: 12,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 32,000.00 - 50,000.00
Details...Bookmark
302 - FuszertartóNagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, Franz Rumwolf, áttört kagylós díszu neorokokó test, kiveheto betét...
Bidding Has ConcludedEstimate : 12,000.00 - 24,000.00
Details...Bookmark
303 - TalpaspohárNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, ezüst, fémjel, öntött szololeveles dísszel, 44,6 g; m: 9,3 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 7,000.00 - 12,000.00
Details...Bookmark
304 - Vodkáspohár, 6 dbNagyhazi Gallery
Kiev és Moszkva, 19. sz. vége és 1876, ezüst, felületén vésett díszítéssel, 113,8 g; m: 4,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 42,000.00 - 70,000.00
Details...Bookmark
305 - PohárNagyhazi Gallery
Moszkva, 1862, ezüst, "AR" ismeretlen cirillbetus mesterjegy, niellós díszítéssel, két medalionban váro...
Bidding Has ConcludedEstimate : 22,000.00 - 34,000.00
Details...Bookmark
306 - CukordobozNagyhazi Gallery
német, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, "BN" mesterjegy, gilosált díszítéssel, négy öntött...
Bidding Has ConcludedEstimate : 130,000.00 - 200,000.00
Details...Bookmark
307 - KínálótálNagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, Hermann Südfeld, ovális forma szololeveles fülekkel, öblében gépi ...
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 110,000.00
Details...Bookmark
308 - CukordobozNagyhazi Gallery
Pest, 1930 körül, ezüst, "KA" mesterjegy, trébelt hólyagos és rózsamintás díszítéss...
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 180,000.00
Details...Bookmark
309 - TeáskannaNagyhazi Gallery
Bécs, 1840, antik ezüst, csont nyéllel és fogóval, kis horpadások, "AZ" mesterjegy, 481,1 g; m: 14cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 95,000.00 - 180,000.00
Details...Bookmark
310 - TálcaNagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, "WSz" mesterjegy, karéjos forma virágos bordürrel, 265,6 g, 18,5*28 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 40,000.00 - 80,000.00
Details...Bookmark
311 - CukordobozNagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, gilosált díszítéssel, négy öntött lábon, kulcs hián...
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 180,000.00
Details...Bookmark
313 - CukordobozNagyhazi Gallery
német, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, vésett díszu, kerek fogóval, négy préselt lemez lábon, "JAK&...
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 120,000.00
Details...Bookmark
314 - Gyertyatartó párNagyhazi Gallery
Bécs, 1859, antik ezüst, Jacob Abel(?), fémnyomott és trébelt, hólyagos és rózsamintás dísszel, 37...
Bidding Has ConcludedEstimate : 140,000.00 - 200,000.00
Details...Bookmark
315 - KiöntoNagyhazi Gallery
Buda, 1843, antik ezüst, "Josephus Gretschl" mesterjeggyel, "G" ellenorzo betuvel, trébelt bordázott test, elef...
Bidding Has ConcludedEstimate : 150,000.00 - 240,000.00
Details...Bookmark
316 - CukordobozNagyhazi Gallery
Pest, 1930 körül, ezüst, "RG" mesterjegy, hólyagos díszítéssel, belül aranyozva, 413,7 g; m:13 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 220,000.00
Details...Bookmark
317 - CukordobozNagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, Bihari István, oldalán hólyagos dísz, négy öntött lábon, &quo...
Bidding Has ConcludedEstimate : 40,000.00 - 80,000.00
Details...Bookmark
318 - CukortartóNagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, ezüst, Klein Mór, fémnyomott kráter forma, vonalas tagolással, 452,6 g; m: 14,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 160,000.00
Details...Bookmark
319 - KínálótálkaNagyhazi Gallery
Moszkva, 1892, ezüst, cirillbetus Alexej Sztyepanov, vésett virágokkal, monogramm mezovel, 133 g; m: 11,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 30,000.00 - 50,000.00
Details...Bookmark
320 - VajasdézsaNagyhazi Gallery
Bécs(?), 1856, antik ezüst, "AK" mesterjegy, bordás íves tagolásokkal, "JA" monogramm vésettel, 16...
Bidding Has ConcludedEstimate : 48,000.00 - 70,000.00
Details...Bookmark