441 - GyertyatartóNagyhazi Gallery
Budapest, 1970 -es évek, ezüst, "PV" gyártójel, bordás kialakítás gyurus tagolásokkal, 325,2 g; m:...
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 90,000.00
Details...Bookmark
442 - MadárkalitkaNagyhazi Gallery
magyar, 20. sz. utolsó harmada, ezüst, vésett díszítéssel, muködo zeneszerkezettel, br. 1138 g; m: 27 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 180,000.00 - 300,000.00
Details...Bookmark
443 - GyertyatartóNagyhazi Gallery
Budapest, 1970 -es évek, ezüst, "PV" gyártójel, bordás kialakítás gyurus tagolásokkal, 304,6 g; m:...
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 90,000.00
Details...Bookmark
444 - Desszertes tálkaNagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, Abraham Waschitz, fémnyomott, mélyöblu kerek forma hullámos peremmel, mad...
Bidding Has ConcludedEstimate : 48,000.00 - 68,000.00
Details...Bookmark
446 - KézmosótálNagyhazi Gallery
Bécs, 1860, antik ezüst, Franz Rudolf, mélyöblu téglalap forma, síma bordur, kis horpadásokkal, 665,8 g; 40*29,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 75,000.00 - 150,000.00
Details...Bookmark
447 - GyertyatartóNagyhazi Gallery
Bécs(?), 1867 - 1922 között, ezüst, vésett és oroszlános díszítéssel, négy öntött l...
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 110,000.00
Details...Bookmark
448 - KézmosótálNagyhazi Gallery
Bécs, 1805, antik ezüst, Ignac Sebastian, mélyöblu téglalap forma, virágmintás bordürrel, kis horpadáss...
Bidding Has ConcludedEstimate : 150,000.00 - 220,000.00
Details...Bookmark
449 - DísztálNagyhazi Gallery
19. sz. utolsó harmada(?), ezüst, fantázia jegyekkel, kerek forma, cizellált alakos és peremén növényi mint&...
Bidding Has ConcludedEstimate : 150,000.00 - 180,000.00
Details...Bookmark
450 - GyertyatartóNagyhazi Gallery
Bécs, 1840, antik ezüst, "AW mesterjegy", négy karéjos talppal, vésett nemesi koronás "CE" monogra...
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 160,000.00
Details...Bookmark
451 - TálcaNagyhazi Gallery
Pest, 1867 - 1937 között, ezüst, Bachruch Antal, historizáló stílusban, öntött, cizellált és v...
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 180,000.00
Details...Bookmark
453 - Füles kosárkaNagyhazi Gallery
német, 20. sz. eleje, ezüst, 1902 - 1937 közötti behozatali jegy, préselt nyolcszögletes forma, áttört lev...
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 90,000.00
Details...Bookmark
454 - Gyertyatartó párNagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, kivehetetlen mesterjegy, vésett díszítéssel, kis horpadással, 570,2 g; ...
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 180,000.00
Details...Bookmark
455 - KínálótálNagyhazi Gallery
Bécs(?), 1867 - 1872 között, ezüst, "EC" mesterjegy, kerek forma vésett díszítéssel, két plas...
Bidding Has ConcludedEstimate : 65,000.00 - 100,000.00
Details...Bookmark
456 - PúderkompaktNagyhazi Gallery
Pest, 1920 körül, ezüst, Schönwald Imre, gilosált és gépi vésett díszben "GY" monogramm v...
Bidding Has ConcludedEstimate : 20,000.00 - 36,000.00
Details...Bookmark
457 - PénztárcaNagyhazi Gallery
német, 19. sz. vége, ezüst, "GH" mesterjegy, láncszövet cizellált kerettel golyós csüngovel, 47,5 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 18,000.00 - 38,000.00
Details...Bookmark
458 - PénztárcaNagyhazi Gallery
Birmingham, 1915 - 16, ezüst, vésett leveles díszítéssel, függo lánccal és karikával, "IG" mo...
Bidding Has ConcludedEstimate : 30,000.00 - 60,000.00
Details...Bookmark
460 - Desszertes kínálóNagyhazi Gallery
német, 1902 - 1937 közötti behozatali jeggyel, ezüst, Schwab. Gmünd, Hugó Böhm, ovális forma áttör...
Bidding Has ConcludedEstimate : 24,000.00 - 44,000.00
Details...Bookmark