Objects, Carpets, Furnitures and Jewellery Auction

<!--- --->
Pohártartó321 - Pohártartó
Nagyhazi Gallery
Estimate : 50,000.00 - 90,000.00

Desszertes tálka322 - Desszertes tálka
Nagyhazi Gallery
Estimate : 65,000.00 - 100,000.00

Kínáló323 - Kínáló
Nagyhazi Gallery
20. sz. elso harmada, ezüst, 800 -as finomságjelzés, trébelt ovális forma, hólyagos dísszel, 468,8 g; 22,5*30 cm
Estimate : 70,000.00 - 120,000.00

Kínálótál324 - Kínálótál
Nagyhazi Gallery
Estimate : 30,000.00 - 44,000.00

Koppantótálka325 - Koppantótálka
Nagyhazi Gallery
Bécs, 1847, antik ezüst, "IS" mesterjegy, piskóta forma karéjos peremmel, 107,1 g, h: 18,5 cm
Estimate : 20,000.00 - 40,000.00

Névjegytartó tálca326 - Névjegytartó tálca
Nagyhazi Gallery
Estimate : 26,000.00 - 60,000.00

Koppantótálka327 - Koppantótálka
Nagyhazi Gallery
Estimate : 22,000.00 - 50,000.00

Gyertyatartó pár328 - Gyertyatartó pár
Nagyhazi Gallery
Estimate : 100,000.00 - 180,000.00

Teáskészlet, 3 db -os329 - Teáskészlet, 3 db -os
Nagyhazi Gallery
Estimate : 190,000.00 - 280,000.00

Gyertyatartó pár330 - Gyertyatartó pár
Nagyhazi Gallery
Estimate : 120,000.00 - 240,000.00