321 - PohártartóNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 50,000.00 - 90,000.00
322 - Desszertes tálkaNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 65,000.00 - 100,000.00
323 - KínálóNagyhazi Gallery
20. sz. elso harmada, ezüst, 800 -as finomságjelzés, trébelt ovális forma, hólyagos dísszel, 468,8 g; 22,5*30 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 120,000.00
324 - KínálótálNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 30,000.00 - 44,000.00
325 - KoppantótálkaNagyhazi Gallery
Bécs, 1847, antik ezüst, "IS" mesterjegy, piskóta forma karéjos peremmel, 107,1 g, h: 18,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 20,000.00 - 40,000.00
326 - Névjegytartó tálcaNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 26,000.00 - 60,000.00
327 - KoppantótálkaNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 22,000.00 - 50,000.00
328 - Gyertyatartó párNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 180,000.00
330 - Gyertyatartó párNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 240,000.00