Objects, Carpets, Furnitures and Jewellery Auction

Auction CurrencyHUF Auction LocationHungary In Person Preview27.11.2004 - 09.12.2004

Auction Details

<!--- --->
Choose Your Layout > Switch to Grid View Switch to List View
Melltu631 - Melltu
Nagyhazi Gallery
1940 körül, 14 k arany, "GF" mesterjegy, szololevél forma, matt és fényes felülettel, 12,6 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 26,000.00 - 30,000.00
 
 
Details...Bookmark
Ékszergarnitúra632 - Ékszergarnitúra
Nagyhazi Gallery
19. sz. vége, ezüst és fém aranyozva, pave foglalt gránátköves díszítéssel, karék, melltu, f&...
Bidding Has Concluded
Estimate : 70,000.00 - 110,000.00
 
 
Details...Bookmark
Férfi karóra633 - Férfi karóra
Nagyhazi Gallery
Svájc, 1930 -as évek, "Omega", 14 k arany gyári tok, 17 köves kézi felhúzású bronz werk. szerkezet...
Bidding Has Concluded
Estimate : 80,000.00 - 140,000.00
 
 
Details...Bookmark
Nyakkendotu634 - Nyakkendotu
Nagyhazi Gallery
Pest, 20. sz. eleje, 1867 - 1902 közötti behozatali jeggyel, rovar forma gyöngy és rubin dísszel, 1,4 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 7,000.00 - 10,000.00
 
 
Details...Bookmark
Fülbevaló pár635 - Fülbevaló pár
Nagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 14 k fehér arany, zárt foglalásban 1 - 1 db briliáns, cca 0,40 ct, R2CrSi, srófos zár...
Bidding Has Concluded
Estimate : 60,000.00 - 90,000.00
 
 
Details...Bookmark
Noi sportgyuru636 - Noi sportgyuru
Nagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, 14 k fehér arany, 13 db briliánssal, cca 0,80 ct, R2TCrSi, áttört díszítéssel, 6,...
Bidding Has Concluded
Estimate : 140,000.00 - 280,000.00
 
 
Details...Bookmark
Függelék637 - Függelék
Nagyhazi Gallery
19. sz. végi ékszerbol átalakított, 14 k arany és ezüst, 19 db briliáns, 4 db gyémánt, cca 0,50 ct, R2A...
Bidding Has Concluded
Estimate : 90,000.00 - 130,000.00
 
 
Details...Bookmark
Óralánc638 - Óralánc
Nagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. vége, 14 k arany, "SA" mesterjegy, fantázia szemek, alakított, karabíner és ugrókarika zá...
Bidding Has Concluded
Estimate : 40,000.00 - 70,000.00
 
 
Details...Bookmark
Karlánc639 - Karlánc
Nagyhazi Gallery
francia, 20. sz. eleje, 14 k arany, 11 db tagból álló áttört mintázatú pálcikaszemes fazon, nyelves zár...
Bidding Has Concluded
Estimate : 50,000.00 - 80,000.00
 
 
Details...Bookmark
Fülbevaló pár640 - Fülbevaló pár
Nagyhazi Gallery
20. sz. elso fele, 14 k arany és ezüst, virág formában 16 db briliánssal, cca 1 ct, FMTCrVsSi, 2 db rubin, patent zárr...
Bidding Has Concluded
Estimate : 200,000.00 - 260,000.00
 
 
Details...Bookmark