631 - MelltuNagyhazi Gallery
1940 körül, 14 k arany, "GF" mesterjegy, szololevél forma, matt és fényes felülettel, 12,6 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 26,000.00 - 30,000.00
632 - ÉkszergarnitúraNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 110,000.00
633 - Férfi karóraNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 140,000.00
634 - NyakkendotuNagyhazi Gallery
Pest, 20. sz. eleje, 1867 - 1902 közötti behozatali jeggyel, rovar forma gyöngy és rubin dísszel, 1,4 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 7,000.00 - 10,000.00
635 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 90,000.00
636 - Noi sportgyuruNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 140,000.00 - 280,000.00
637 - FüggelékNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 90,000.00 - 130,000.00
638 - ÓraláncNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 40,000.00 - 70,000.00
639 - KarláncNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 50,000.00 - 80,000.00
640 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 200,000.00 - 260,000.00