Objects, Carpets, Furnitures and Jewellery Auction

<!--- --->
Tálca331 - Tálca
Nagyhazi Gallery
Estimate : 110,000.00 - 190,000.00

Talpaspohár332 - Talpaspohár
Nagyhazi Gallery
Estimate : 12,000.00 - 24,000.00

Fuszerszóró333 - Fuszerszóró
Nagyhazi Gallery
Estimate : 12,000.00 - 22,000.00

Talpaspohár334 - Talpaspohár
Nagyhazi Gallery

Cukorszóró335 - Cukorszóró
Nagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. vége, ezüst, csiszolt üveg testtel, Breitner Sándor, nettó 17 g, m: 11,5 cm
Estimate : 16,000.00 - 30,000.00

Talpaspohár336 - Talpaspohár
Nagyhazi Gallery

Teáskészlet, 4 db -os337 - Teáskészlet, 4 db -os
Nagyhazi Gallery
Estimate : 180,000.00 - 220,000.00

Kínáló338 - Kínáló
Nagyhazi Gallery
Pest, 1930 körül, ezüst, Klein M. Henrik, trébelt kerek hólyagos forma, 300,5 g; d: 24 cm
Estimate : 40,000.00 - 70,000.00

Talpas kínálótál339 - Talpas kínálótál
Nagyhazi Gallery
Estimate : 50,000.00 - 90,000.00

Tálca340 - Tálca
Nagyhazi Gallery
Estimate : 60,000.00 - 90,000.00