331 - TálcaNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 110,000.00 - 190,000.00
332 - TalpaspohárNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 12,000.00 - 24,000.00
333 - FuszerszóróNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 12,000.00 - 22,000.00
334 - TalpaspohárNagyhazi Gallery
335 - CukorszóróNagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. vége, ezüst, csiszolt üveg testtel, Breitner Sándor, nettó 17 g, m: 11,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 16,000.00 - 30,000.00
336 - TalpaspohárNagyhazi Gallery
337 - Teáskészlet, 4 db -osNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 180,000.00 - 220,000.00
338 - KínálóNagyhazi Gallery
Pest, 1930 körül, ezüst, Klein M. Henrik, trébelt kerek hólyagos forma, 300,5 g; d: 24 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 40,000.00 - 70,000.00
339 - Talpas kínálótálNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 50,000.00 - 90,000.00
340 - TálcaNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 90,000.00