541 - Szoliter gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, platina, karmos foglalásban 1 db briliáns, cca 1,25 ct, MFMWSi, és 2 db briliáns, ACrSi, 4,5 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 600,000.00 - 1,100,000.00
Details...Bookmark
542 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. közepe, 14 k fehér arany, aliane fazonban 3 db briliánssal, cca 2,10 ct, FMTCrVsSi, 4,2 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 500,000.00 - 900,000.00
Details...Bookmark
543 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
Pest, 20. sz. eleje, 14 k arany és ezüst, boutone foglalásban 2 db briliáns cca 2 ct, R1TCrVsSi és 2 db briliáns cca 0...
Bidding Has ConcludedEstimate : 750,000.00 - 1,200,000.00
Details...Bookmark
544 - NyakékNagyhazi Gallery
19. sz. közepe, antik arany, kagylós leveles, zománcos csüngos középtagon 2 db rubin, 15 db gyöngyös dí...
Bidding Has ConcludedEstimate : 170,000.00 - 260,000.00
Details...Bookmark
545 - Melltu - függelékNagyhazi Gallery
Prága, 19. sz. vége, 18 k arany, "MG" mesterjegy, pajzs formán leveles rátéten 1 db briliáns, cca 0,10 ct, R...
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 90,000.00
Details...Bookmark
547 - CsokornásfaNagyhazi Gallery
Erdély, 1600 évek közepe, arany, rubin és zománcfestés díszítéssel, dobozában, br. 74,8 g; d: 6,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 3,200,000.00 - 4,800,000.00
Details...Bookmark
548 - MelltuNagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, aranyozott ezüst, "BR" mesterjegy, karéjos keretben 1 db cabouchon malachit kovel, 6 db zöl...
Bidding Has ConcludedEstimate : 36,000.00 - 55,000.00
Details...Bookmark
549 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
19. sz. közepe, 14 k arany, karmos foglalásban 2 db gyémánttal, cca 0,25 ct, GyCrSi, eredeti dobozában, 3,5 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 110,000.00
Details...Bookmark
550 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 14 k arany, fémjel nélkül, virág forma,10 db briliánssal, cca 0,50 ct, MTCrSi, 8 db smaragddal...
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 180,000.00
Details...Bookmark
551 - GyöngysorNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, kétsoros verlauf tenyésztett gyöngysor, 14 k arany csattal, br. 18,1 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 120,000.00
Details...Bookmark
552 - LáncNagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, 14 k arany, "DZ" mesterjegy, verlauf fazonú walles lánc, ugrókarika záródáss...
Bidding Has ConcludedEstimate : 65,000.00 - 120,000.00
Details...Bookmark
553 - GyöngysorNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 90 db 7 mm -es csomósan fuzött tenyésztett gyöngybol, 14 k arany csattal, br. 32,2 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 50,000.00 - 70,000.00
Details...Bookmark
554 - Szoliter gyuruNagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, 14 k arany és ezüst, "FA" mesterjegy, 1 db briliánssal, cca 0,25 ct, R2CrP1,2, 2,7 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 50,000.00 - 90,000.00
Details...Bookmark
555 - Noi sportgyuruNagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, 14 k arany, "PE" mesterjegy, téglalap forma, oldalán áttört díszítéssel...
Bidding Has ConcludedEstimate : 140,000.00 - 165,000.00
Details...Bookmark
556 - Noi kisujjgyuruNagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, 18 k arany, rozettás fejében 9 db gyémánt, cca 0,15 ct, méretre igazított, 4,8 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 46,000.00 - 65,000.00
Details...Bookmark
558 - Szoliter gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 14 k arany, karmos foglalásban 1 db briliáns, cca 0,45 ct, MTCrSi,, 2,4 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 150,000.00
Details...Bookmark
559 - MelltuNagyhazi Gallery
Bécs, 20. sz. elso harmada, 14 k arany, virágos formán 42 db briliáns cca 0,50 ct, FMATCrSi, 1 db szintetikus rubin, 9,7 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 90,000.00 - 130,000.00
Details...Bookmark