401 - LorgnonNagyhazi Gallery
19. sz. vége, teknoc, aranyozott fém szerelékkel, rugós nyitódással, üveggel, h: 18 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 12,000.00 - 18,000.00
402 - Díszmagyar garnitúraNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 850,000.00 - 1,300,000.00
403 - ÖvNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 28,000.00 - 40,000.00
404 - BoglárNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 75,000.00 - 120,000.00
405 - CsigakürtNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 240,000.00
406 - Karmesteri pálcaNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 40,000.00 - 90,000.00
407 - Gyertyatartó párNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 150,000.00
409 - Teáscsésze aljjal, 6 dbNagyhazi Gallery
Pest, 1867 - 1936 között, ezüst, Tauber Jeno, vésett családi címerrel, belül aranyozva, 1296 g; m: 8 cm; d: 12,8 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 300,000.00 - 450,000.00
410 - TálcaNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 90,000.00 - 140,000.00