391 - Gyertyatartó párNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 140,000.00 - 220,000.00
392 - Fedeles serlegNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 900,000.00 - 1,200,000.00
393 - BabacsörgoNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 20,000.00 - 30,000.00
395 - Báli táskaNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 24,000.00 - 36,000.00
397 - BabacsörgoNagyhazi Gallery
399 - DíszkanálNagyhazi Gallery
19. sz. utolsó harmada, ezüst, fémjel nélkül, kagylós merítovel, 53,9 g; h: 20 cm
400 - Színházi táskaNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 24,000.00 - 30,000.00