Objects, Carpets, Furnitures and Jewellery Auction

<!--- --->
Gyertyatartó pár391 - Gyertyatartó pár
Nagyhazi Gallery
Estimate : 140,000.00 - 220,000.00

Fedeles serleg392 - Fedeles serleg
Nagyhazi Gallery
Estimate : 900,000.00 - 1,200,000.00

Babacsörgo393 - Babacsörgo
Nagyhazi Gallery
Estimate : 20,000.00 - 30,000.00

Mellénylánc, un. népi ékszer394 - Mellénylánc, un. népi ékszer
Nagyhazi Gallery
Estimate : 18,000.00 - 26,000.00

Báli táska395 - Báli táska
Nagyhazi Gallery
Estimate : 24,000.00 - 36,000.00

Tisztilánc, un. népi ékszer396 - Tisztilánc, un. népi ékszer
Nagyhazi Gallery
Estimate : 16,000.00 - 24,000.00

Babacsörgo397 - Babacsörgo
Nagyhazi Gallery

Cukorszóró kanál398 - Cukorszóró kanál
Nagyhazi Gallery
lengyel, 19. sz. közepe, antik ezüst, 13 lat finomság, javított, 39,5 g; h: 17,5 cm
Estimate : 10,000.00 - 14,000.00

Díszkanál399 - Díszkanál
Nagyhazi Gallery
19. sz. utolsó harmada, ezüst, fémjel nélkül, kagylós merítovel, 53,9 g; h: 20 cm

Színházi táska400 - Színházi táska
Nagyhazi Gallery
Estimate : 24,000.00 - 30,000.00