431 - TálcaNagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. vége, ezüst, Klein Mózes, kerek karéjos forma, kagylós bordür szegéllyel, 945 g; d: 34 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 180,000.00
432 - TálcaNagyhazi Gallery
Pest, 1930 körül, ezüst, Gerhardt Manó, kerek forma karéjos peremmel, 625,4 g; d: 33,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 140,000.00
433 - DobozNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 12,000.00 - 24,000.00
434 - Babacsörgo - függoNagyhazi Gallery
435 - DobozkaNagyhazi Gallery
437 - Szervizkészlet, 5 db -osNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,000,000.00 - 1,500,000.00
438 - TálcaNagyhazi Gallery
Pest, 1930 körül, ezüst, trébelt hólyagos díszítéssel, "FI" mesterjegy, 741,2 g; d: 35 cm
439 - TálcaNagyhazi Gallery
Budapest, ezüst, 1940 körül, Klein M. Henrik, ovális forma hólyagos peremmel, 1052,8 g; 35*49,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 125,000.00 - 190,000.00
440 - TálcaNagyhazi Gallery
Pest, 1930 körül, ezüst, Kövesi József, kerek forma hólyagos széllel, 925,8 g; d: 36 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 160,000.00