451 - TálcaNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 180,000.00
453 - Füles kosárkaNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 90,000.00
454 - Gyertyatartó párNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 180,000.00
455 - KínálótálNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 65,000.00 - 100,000.00
456 - PúderkompaktNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 20,000.00 - 36,000.00
457 - PénztárcaNagyhazi Gallery
német, 19. sz. vége, ezüst, "GH" mesterjegy, láncszövet cizellált kerettel golyós csüngovel, 47,5 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 18,000.00 - 38,000.00
458 - PénztárcaNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 30,000.00 - 60,000.00
460 - Desszertes kínálóNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 24,000.00 - 44,000.00