3994 - Lote 6 monedas 1/3 Farthing a 6 Peniques. 1797 a 1902. JORGE III, VICTORIA y EDUARDO VII. AE, AR, BrSoler & Llach
Lote 6 monedas 1/3 Farthing a 6 Peniques. 1797 a 1902. JORGE III, VICTORIA y EDUARDO VII. AE, AR, Br. KM-618, 738, 757, 760, 791. MBC- a EBC.
Bidding Has ConcludedStart Price : 65.00