551 - GyöngysorNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, kétsoros verlauf tenyésztett gyöngysor, 14 k arany csattal, br. 18,1 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 120,000.00
552 - LáncNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 65,000.00 - 120,000.00
553 - GyöngysorNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 90 db 7 mm -es csomósan fuzött tenyésztett gyöngybol, 14 k arany csattal, br. 32,2 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 50,000.00 - 70,000.00
554 - Szoliter gyuruNagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, 14 k arany és ezüst, "FA" mesterjegy, 1 db briliánssal, cca 0,25 ct, R2CrP1,2, 2,7 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 50,000.00 - 90,000.00
555 - Noi sportgyuruNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 140,000.00 - 165,000.00
556 - Noi kisujjgyuruNagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, 18 k arany, rozettás fejében 9 db gyémánt, cca 0,15 ct, méretre igazított, 4,8 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 46,000.00 - 65,000.00
558 - Szoliter gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 14 k arany, karmos foglalásban 1 db briliáns, cca 0,45 ct, MTCrSi,, 2,4 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 150,000.00
559 - MelltuNagyhazi Gallery
Bécs, 20. sz. elso harmada, 14 k arany, virágos formán 42 db briliáns cca 0,50 ct, FMATCrSi, 1 db szintetikus rubin, 9,7 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 90,000.00 - 130,000.00