Objects, Carpets, Furnitures and Jewellery Auction

Auction CurrencyHUF Auction LocationHungary In Person Preview27.11.2004 - 09.12.2004

Auction Details

<!--- --->
Choose Your Layout > Switch to Grid View Switch to List View
Gyöngysor551 - Gyöngysor
Nagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, kétsoros verlauf tenyésztett gyöngysor, 14 k arany csattal, br. 18,1 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 80,000.00 - 120,000.00
 
 
Details...Bookmark
Lánc552 - Lánc
Nagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, 14 k arany, "DZ" mesterjegy, verlauf fazonú walles lánc, ugrókarika záródáss...
Bidding Has Concluded
Estimate : 65,000.00 - 120,000.00
 
 
Details...Bookmark
Gyöngysor553 - Gyöngysor
Nagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 90 db 7 mm -es csomósan fuzött tenyésztett gyöngybol, 14 k arany csattal, br. 32,2 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 50,000.00 - 70,000.00
 
 
Details...Bookmark
Szoliter gyuru554 - Szoliter gyuru
Nagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, 14 k arany és ezüst, "FA" mesterjegy, 1 db briliánssal, cca 0,25 ct, R2CrP1,2, 2,7 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 50,000.00 - 90,000.00
 
 
Details...Bookmark
Noi sportgyuru555 - Noi sportgyuru
Nagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, 14 k arany, "PE" mesterjegy, téglalap forma, oldalán áttört díszítéssel...
Bidding Has Concluded
Estimate : 140,000.00 - 165,000.00
 
 
Details...Bookmark
Noi kisujjgyuru556 - Noi kisujjgyuru
Nagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, 18 k arany, rozettás fejében 9 db gyémánt, cca 0,15 ct, méretre igazított, 4,8 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 46,000.00 - 65,000.00
 
 
Details...Bookmark
Nyitott, kulcsos noi zsebóra557 - Nyitott, kulcsos noi zsebóra
Nagyhazi Gallery
19. sz. közepe, 18 k arany tok, dús többszínu zománcos virágmintás díszítéssel, kulcsfelhúz&#...
Bidding Has Concluded
Estimate : 130,000.00 - 180,000.00
 
 
Details...Bookmark
Szoliter gyuru558 - Szoliter gyuru
Nagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 14 k arany, karmos foglalásban 1 db briliáns, cca 0,45 ct, MTCrSi,, 2,4 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 100,000.00 - 150,000.00
 
 
Details...Bookmark
Melltu559 - Melltu
Nagyhazi Gallery
Bécs, 20. sz. elso harmada, 14 k arany, virágos formán 42 db briliáns cca 0,50 ct, FMATCrSi, 1 db szintetikus rubin, 9,7 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 90,000.00 - 130,000.00
 
 
Details...Bookmark
Óralánc és zsebóratok560 - Óralánc és zsebóratok
Nagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, óralánc 18 k arany, fekete zomándíszes ütközovel, zsebóratok 14 k arany, ...
Bidding Has Concluded
Estimate : 100,000.00 - 150,000.00
 
 
Details...Bookmark