561 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, 14 k arany, csónak forma, rátett díszen 1 - 1 db zöld üvegkovel, seprus csüngo...
Bidding Has ConcludedEstimate : 30,000.00 - 46,000.00
Details...Bookmark
562 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany, karmazált fazonban 1 db burmai rubin 4,44 ct, 12 db briliáns 1,57 ct, MWVVs, 7,3 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,800,000.00 - 2,400,000.00
Details...Bookmark
563 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
Pest, 1920 körül, 14 k arany és ezüst, rozetta forma, 20 db briliánssal, cca 1 ct, R2CrSi, hagyományos patentzárr...
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 160,000.00
Details...Bookmark
564 - Fülbevaló párNagyhazi Gallery
19. sz. vége, 14 arany és ezüst, rozetta forma 20 db briliánssal, cca 2 ct, R1R2TCrSi, patent zárral, 3,2 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 320,000.00 - 460,000.00
Details...Bookmark
565 - NyakékNagyhazi Gallery
19. sz. közepe, antik arany, fantázia szemes lánc közepén kagylós virágos középtagban 5 db türkiz ...
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 140,000.00
Details...Bookmark
566 - Férfi karóra un. frakkóraNagyhazi Gallery
Svájc, 20. sz. közepe, "Audemars Piguet", 18 k arany jelzéssel, számlap, szerkezet, csat márkajelzett, fekete bor...
Bidding Has ConcludedEstimate : 700,000.00 - 1,100,000.00
Details...Bookmark
567 - GyöngysorNagyhazi Gallery
3 soros, 8 mm -es Verlauf fuzésu, fehér tenyésztett gyöngyszemekbol, 14 k fehér arany ovális csattal, br. 42,8 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 180,000.00 - 280,000.00
Details...Bookmark
568 - Noi gyuruNagyhazi Gallery
francia, 20. sz. utolsó harmada, francia készítojeggyel, "Cartier" vésettel a sín belsejében, 18 k fehé...
Bidding Has ConcludedEstimate : 550,000.00 - 950,000.00
Details...Bookmark
569 - MelltuNagyhazi Gallery
20. sz. közepe, 14 k arany, virág forma, 1 db smaragd, 2 db opál díszítéssel, 2,6 g
Bidding Has ConcludedEstimate : 20,000.00 - 30,000.00
Details...Bookmark
570 - Noi karóraNagyhazi Gallery
Svájc, 20. sz. elso harmada, "Alpina" 14 k arany tok, kerek forma, 15 köves anker szerkezet, muködoképes
Bidding Has ConcludedEstimate : 26,000.00 - 46,000.00
Details...Bookmark