Objects, Carpets, Furnitures and Jewellery Auction

Auction CurrencyHUF Auction LocationHungary In Person Preview27.11.2004 - 09.12.2004

Auction Details

<!--- --->
Choose Your Layout > Switch to Grid View Switch to List View
Fülbevaló pár561 - Fülbevaló pár
Nagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, 14 k arany, csónak forma, rátett díszen 1 - 1 db zöld üvegkovel, seprus csüngo...
Bidding Has Concluded
Estimate : 30,000.00 - 46,000.00
 
 
Details...Bookmark
Noi gyuru562 - Noi gyuru
Nagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k arany, karmazált fazonban 1 db burmai rubin 4,44 ct, 12 db briliáns 1,57 ct, MWVVs, 7,3 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 1,800,000.00 - 2,400,000.00
 
 
Details...Bookmark
Fülbevaló pár563 - Fülbevaló pár
Nagyhazi Gallery
Pest, 1920 körül, 14 k arany és ezüst, rozetta forma, 20 db briliánssal, cca 1 ct, R2CrSi, hagyományos patentzárr...
Bidding Has Concluded
Estimate : 100,000.00 - 160,000.00
 
 
Details...Bookmark
Fülbevaló pár564 - Fülbevaló pár
Nagyhazi Gallery
19. sz. vége, 14 arany és ezüst, rozetta forma 20 db briliánssal, cca 2 ct, R1R2TCrSi, patent zárral, 3,2 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 320,000.00 - 460,000.00
 
 
Details...Bookmark
Nyakék565 - Nyakék
Nagyhazi Gallery
19. sz. közepe, antik arany, fantázia szemes lánc közepén kagylós virágos középtagban 5 db türkiz ...
Bidding Has Concluded
Estimate : 100,000.00 - 140,000.00
 
 
Details...Bookmark
Férfi karóra un. frakkóra566 - Férfi karóra un. frakkóra
Nagyhazi Gallery
Svájc, 20. sz. közepe, "Audemars Piguet", 18 k arany jelzéssel, számlap, szerkezet, csat márkajelzett, fekete bor...
Bidding Has Concluded
Estimate : 700,000.00 - 1,100,000.00
 
 
Details...Bookmark
Gyöngysor567 - Gyöngysor
Nagyhazi Gallery
3 soros, 8 mm -es Verlauf fuzésu, fehér tenyésztett gyöngyszemekbol, 14 k fehér arany ovális csattal, br. 42,8 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 180,000.00 - 280,000.00
 
 
Details...Bookmark
Noi gyuru568 - Noi gyuru
Nagyhazi Gallery
francia, 20. sz. utolsó harmada, francia készítojeggyel, "Cartier" vésettel a sín belsejében, 18 k fehé...
Bidding Has Concluded
Estimate : 550,000.00 - 950,000.00
 
 
Details...Bookmark
Melltu569 - Melltu
Nagyhazi Gallery
20. sz. közepe, 14 k arany, virág forma, 1 db smaragd, 2 db opál díszítéssel, 2,6 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 20,000.00 - 30,000.00
 
 
Details...Bookmark
Noi karóra570 - Noi karóra
Nagyhazi Gallery
Svájc, 20. sz. elso harmada, "Alpina" 14 k arany tok, kerek forma, 15 köves anker szerkezet, muködoképes
Bidding Has Concluded
Estimate : 26,000.00 - 46,000.00
 
 
Details...Bookmark