Winter Auction

Bornemissza Géza (1884-1966): Tópart81 - Bornemissza Géza (1884-1966): Tópart
Mû-Terem Gallery
Bornemissza Géza (1884-1966): Tópart<p>Olaj, vászon, 54x65,5 cm, Jelezve jobbra lent: Bornemissza Géza

Ziffer Sándor (1880-1962): Virágos kert (A festo kertje)82 - Ziffer Sándor (1880-1962): Virágos kert (A festo kertje)
Mû-Terem Gallery
Ziffer Sándor (1880-1962): Virágos kert (A festo kertje)<p>Olaj, vászon, 69,5x100,5 cm, Jelezve balra lent: Ziffer Sándor

Ilosvai Varga István (1895-1978): Nagybányai utcarészlet, 193183 - Ilosvai Varga István (1895-1978): Nagybányai utcarészlet, 1931
Mû-Terem Gallery

Kmetty János (1889-1975): Nagybányai alkony84 - Kmetty János (1889-1975): Nagybányai alkony
Mû-Terem Gallery
Kmetty János (1889-1975): Nagybányai alkony<p>Olaj, vászon, 66,5x76 cm, Jelezve jobbra lent: Kmetty

Czigány Dezso (1883-1937): Táj kazlakkal, 190885 - Czigány Dezso (1883-1937): Táj kazlakkal, 1908
Mû-Terem Gallery
Czigány Dezso (1883-1937): Táj kazlakkal, 1908<p>Olaj, vászon kartonon, 47,5x59 cm, Jelezve jobbra lent: Czigány

Szonyi István (1894-1960): A Duna Zebegénynél, 193086 - Szonyi István (1894-1960): A Duna Zebegénynél, 1930
Mû-Terem Gallery

Czóbel Béla (1883-1976): A hatvani kastély87 - Czóbel Béla (1883-1976): A hatvani kastély
Mû-Terem Gallery
Czóbel Béla (1883-1976): A hatvani kastély<p>Olaj, vászon kartonon, 53x61 cm, Jelezve balra lent: Czóbel

Márffy Ödön (1878-1959): Sziklás part88 - Márffy Ödön (1878-1959): Sziklás part
Mû-Terem Gallery

Kmetty János (1889-1975): Csendélet89 - Kmetty János (1889-1975): Csendélet
Mû-Terem Gallery
Kmetty János (1889-1975): Csendélet<p>Akvarell, papír, 24x31 cm, Jelezve jobbra lent: Kmetty

Kmetty János (1889-1975): Enterior virággal90 - Kmetty János (1889-1975): Enterior virággal
Mû-Terem Gallery
Kmetty János (1889-1975): Enterior virággal<p>Akvarell, papír, 24x33 cm, Jelezve középen lent: Kmetty