Winter Auction

Pekáry István (1905-1981): Vasárnap délelott, 193321 - Pekáry István (1905-1981): Vasárnap délelott, 1933
Mû-Terem Gallery
Pekáry István (1905-1981): Vasárnap délelott, 1933<p>Olaj, vászon, 101x116 cm, Jelezve jobbra lent: Pekáry 33

Berkes Antal (1874-1938): Budapest látképe22 - Berkes Antal (1874-1938): Budapest látképe
Mû-Terem Gallery
Berkes Antal (1874-1938): Budapest látképe<p>Olaj, vászon, 80,5x106 cm, Jelezve jobbra lent: Berkes A.

Scheiber Hugó (1873-1950): Városi forgatag23 - Scheiber Hugó (1873-1950): Városi forgatag
Mû-Terem Gallery
Scheiber Hugó (1873-1950): Városi forgatag<p>Olaj, vászon, 68,5x55,5 cm, Jelezve balra lent: Scheiber Hugo

Orbán Dezso (1884-1987): Templomtér, 192624 - Orbán Dezso (1884-1987): Templomtér, 1926
Mû-Terem Gallery
Orbán Dezso (1884-1987): Templomtér, 1926<p>Olaj, vászon, 38x46 cm, Jelezve jobbra lent: Orbán Paris 1926

Perlrott Csaba Vilmos (1880-1955): Párizsi katedrális25 - Perlrott Csaba Vilmos (1880-1955): Párizsi katedrális
Mû-Terem Gallery
Perlrott Csaba Vilmos (1880-1955): Párizsi katedrális<p>Olaj, vászon, 55x45,5 cm, Jelzés nélkül

Nádler Róbert (1858-1938): Parkban26 - Nádler Róbert (1858-1938): Parkban
Mû-Terem Gallery
Nádler Róbert (1858-1938): Parkban<p>Olaj, fa, 54,5x72,5 cm, Jelezve balra lent: Nádler Róbert

Háry Gyula (1864-1946): Kilátás a sorrentói öbölre27 - Háry Gyula (1864-1946): Kilátás a sorrentói öbölre
Mû-Terem Gallery

Négely Rudolf (1883- ?): Velence28 - Négely Rudolf (1883- ?): Velence
Mû-Terem Gallery
Négely Rudolf (1883- ?): Velence<p>Olaj, vászon, 60x80,5 cm, Jelezve balra lent: Négely R.

Dietrich Adolf (1869-1953): Velencei részlet, 190229 - Dietrich Adolf (1869-1953): Velencei részlet, 1902
Mû-Terem Gallery
Dietrich Adolf (1869-1953): Velencei részlet, 1902<p>Olaj, vászon, 70,5x46 cm, Jelezve balra lent: Dietrich 902

Schadl János (1892-1944): Két fa, 192930 - Schadl János (1892-1944): Két fa, 1929
Mû-Terem Gallery
Schadl János (1892-1944): Két fa, 1929<p>Olaj, vászon, 99x90 cm, Jelezve balra lent: SJ 929