Winter Auction

Váza, repülohalas panorámaképpel, Zsolnay, 1900 körül 1 - Váza, repülohalas panorámaképpel, Zsolnay, 1900 körül
Mû-Terem Gallery

Szimbolikus ivóedény 3 db alátéttel, az "Áradás" -sorozat, Zsolnay, 2001 2 - Szimbolikus ivóedény 3 db alátéttel, az "Áradás" -sorozat, Zsolnay, 2001
Mû-Terem Gallery

Pipacsos váza, Zsolnay, 1900 körül 3 - Pipacsos váza, Zsolnay, 1900 körül
Mû-Terem Gallery

Váza körbefutó relieffel és fülekkel, Zsolnay 1904 körül4 - Váza körbefutó relieffel és fülekkel, Zsolnay 1904 körül
Mû-Terem Gallery

Óriás tál pávás dekorral, Zsolnay, 1881 5 - Óriás tál pávás dekorral, Zsolnay, 1881
Mû-Terem Gallery

Historizáló váza, Zsolnay, 1890 körül 6 - Historizáló váza, Zsolnay, 1890 körül
Mû-Terem Gallery

Uitz Béla (1887-1972): Reggelizo no, 19187 - Uitz Béla (1887-1972): Reggelizo no, 1918
Mû-Terem Gallery

Schadl János (1892-1944): Ketten, 19198 - Schadl János (1892-1944): Ketten, 1919
Mû-Terem Gallery
Schadl János (1892-1944): Ketten, 1919<p>Szén, papír, 58x44,5 cm, Jelezve jobbra fent: SJ 919 V. 1.

Schönberger Armand (1885-1974): Krumplit hámozó9 - Schönberger Armand (1885-1974): Krumplit hámozó
Mû-Terem Gallery
Schönberger Armand (1885-1974): Krumplit hámozó<p>Tus, papír, 28x19 cm, Jelezve balra lent: Schönberger A.

Márffy Ödön (1878-1959): Erkélyen10 - Márffy Ödön (1878-1959): Erkélyen
Mû-Terem Gallery
Márffy Ödön (1878-1959): Erkélyen<p>Akvarell, papír, 28,5x16,5 cm, Jelezve jobbra lent: Márffy

Márffy Ödön (1878-1959): Olasz táj11 - Márffy Ödön (1878-1959): Olasz táj
Mû-Terem Gallery
Márffy Ödön (1878-1959): Olasz táj<p>Akvarell, papír, 24,5x30 cm, Jelezve jobbra lent: Márffy

Berény Róbert (1887-1953): Szieszta a kertben12 - Berény Róbert (1887-1953): Szieszta a kertben
Mû-Terem Gallery
Berény Róbert (1887-1953): Szieszta a kertben<p>Pasztell, papír, 43x59 cm, Jelezve jobbra lent: Berény

Perlmutter Izsák (1866-1932): Volendami kiköto, 190113 - Perlmutter Izsák (1866-1932): Volendami kiköto, 1901
Mû-Terem Gallery

Vaszary János (1867-1939): Nervi, 192914 - Vaszary János (1867-1939): Nervi, 1929
Mû-Terem Gallery
Vaszary János (1867-1939): Nervi, 1929<p>Akvarell, papír, 38x49 cm, Jelezve balra fent: Vaszary J. Nervi 1929

Batthyány Gyula (1887-1959): Philemon és Baucis15 - Batthyány Gyula (1887-1959): Philemon és Baucis
Mû-Terem Gallery

Faragó Géza (1877-1928): 4 db jelmezterv16 - Faragó Géza (1877-1928): 4 db jelmezterv
Mû-Terem Gallery

Kmetty János (1889-1975): Utcarészlet17 - Kmetty János (1889-1975): Utcarészlet
Mû-Terem Gallery
Kmetty János (1889-1975): Utcarészlet<p>Akvarell, papír, 31x26 cm, Jelezve jobbra lent: Kmetty

Perlrott Csaba Vilmos (1880-1955): Dombos táj, 192318 - Perlrott Csaba Vilmos (1880-1955): Dombos táj, 1923
Mû-Terem Gallery
Perlrott Csaba Vilmos (1880-1955): Dombos táj, 1923<p>Pasztell, papír, 48x36 cm, Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba V. 923

Egry József (1883-1951): Balatoni horgász19 - Egry József (1883-1951): Balatoni horgász
Mû-Terem Gallery

Klie Zoltán (1897-1992): Tájkép lovakkal20 - Klie Zoltán (1897-1992): Tájkép lovakkal
Mû-Terem Gallery
Klie Zoltán (1897-1992): Tájkép lovakkal<p>Olaj, vászon, 55x68 cm, Jelezve jobbra lent: Klie

Pekáry István (1905-1981): Vasárnap délelott, 193321 - Pekáry István (1905-1981): Vasárnap délelott, 1933
Mû-Terem Gallery
Pekáry István (1905-1981): Vasárnap délelott, 1933<p>Olaj, vászon, 101x116 cm, Jelezve jobbra lent: Pekáry 33

Berkes Antal (1874-1938): Budapest látképe22 - Berkes Antal (1874-1938): Budapest látképe
Mû-Terem Gallery
Berkes Antal (1874-1938): Budapest látképe<p>Olaj, vászon, 80,5x106 cm, Jelezve jobbra lent: Berkes A.

Scheiber Hugó (1873-1950): Városi forgatag23 - Scheiber Hugó (1873-1950): Városi forgatag
Mû-Terem Gallery
Scheiber Hugó (1873-1950): Városi forgatag<p>Olaj, vászon, 68,5x55,5 cm, Jelezve balra lent: Scheiber Hugo

Orbán Dezso (1884-1987): Templomtér, 192624 - Orbán Dezso (1884-1987): Templomtér, 1926
Mû-Terem Gallery
Orbán Dezso (1884-1987): Templomtér, 1926<p>Olaj, vászon, 38x46 cm, Jelezve jobbra lent: Orbán Paris 1926

Perlrott Csaba Vilmos (1880-1955): Párizsi katedrális25 - Perlrott Csaba Vilmos (1880-1955): Párizsi katedrális
Mû-Terem Gallery
Perlrott Csaba Vilmos (1880-1955): Párizsi katedrális<p>Olaj, vászon, 55x45,5 cm, Jelzés nélkül

Nádler Róbert (1858-1938): Parkban26 - Nádler Róbert (1858-1938): Parkban
Mû-Terem Gallery
Nádler Róbert (1858-1938): Parkban<p>Olaj, fa, 54,5x72,5 cm, Jelezve balra lent: Nádler Róbert

Háry Gyula (1864-1946): Kilátás a sorrentói öbölre27 - Háry Gyula (1864-1946): Kilátás a sorrentói öbölre
Mû-Terem Gallery

Négely Rudolf (1883- ?): Velence28 - Négely Rudolf (1883- ?): Velence
Mû-Terem Gallery
Négely Rudolf (1883- ?): Velence<p>Olaj, vászon, 60x80,5 cm, Jelezve balra lent: Négely R.

Dietrich Adolf (1869-1953): Velencei részlet, 190229 - Dietrich Adolf (1869-1953): Velencei részlet, 1902
Mû-Terem Gallery
Dietrich Adolf (1869-1953): Velencei részlet, 1902<p>Olaj, vászon, 70,5x46 cm, Jelezve balra lent: Dietrich 902

Schadl János (1892-1944): Két fa, 192930 - Schadl János (1892-1944): Két fa, 1929
Mû-Terem Gallery
Schadl János (1892-1944): Két fa, 1929<p>Olaj, vászon, 99x90 cm, Jelezve balra lent: SJ 929

Rippl-Rónai József (1861-1927): A brüsszeli nagy park (A brüsszeli nagy park tóval), 190131 - Rippl-Rónai József (1861-1927): A brüsszeli nagy park (A brüsszeli nagy park tóval), 1901
Mû-Terem Gallery

Pór Bertalan (1880-1964): Árnyas folyópart, 190932 - Pór Bertalan (1880-1964): Árnyas folyópart, 1909
Mû-Terem Gallery
Pór Bertalan (1880-1964): Árnyas folyópart, 1909<p>Olaj, vászon kartonon, 47x62 cm, Jelezve jobbra lent: Pór B. 1909

Vaszary János (1867-1939): Harangvirágos csendélet33 - Vaszary János (1867-1939): Harangvirágos csendélet
Mû-Terem Gallery

Mednyánszky László (1852-1919): Tátravidék34 - Mednyánszky László (1852-1919): Tátravidék
Mû-Terem Gallery
Mednyánszky László (1852-1919): Tátravidék<p>Olaj, fa, 30x40 cm, Jelezve jobbra lent: Mednyánszky

Mednyánszky László (1852-1919): Tavaszi folyópart35 - Mednyánszky László (1852-1919): Tavaszi folyópart
Mû-Terem Gallery
Mednyánszky László (1852-1919): Tavaszi folyópart<p>Olaj, vászon, 14x24 cm, Jelezve jobbra lent: Mednyánszky

Mednyánszky László (1852-1919): Piheno katonák36 - Mednyánszky László (1852-1919): Piheno katonák
Mû-Terem Gallery

Molnár József (1821-1899): Romantikus táj37 - Molnár József (1821-1899): Romantikus táj
Mû-Terem Gallery
Molnár József (1821-1899): Romantikus táj<p>Olaj, vászon papírlemezen, 14x19,5 cm, Jelezve jobbra lent: Molnár J.

Telepy Károly (1828-1906): Erdo mélyén, 186138 - Telepy Károly (1828-1906): Erdo mélyén, 1861
Mû-Terem Gallery
Telepy Károly (1828-1906): Erdo mélyén, 1861<p>Olaj, vászon, 28x51 cm, Jelezve jobbra lent: Telepy K. 1861

Brodszky Sándor (1819-1901): Patakparti alkonyat39 - Brodszky Sándor (1819-1901): Patakparti alkonyat
Mû-Terem Gallery
Brodszky Sándor (1819-1901): Patakparti alkonyat<p>Olaj, karton, 23,5x31,5 cm, Jelezve balra lent: Brodszky

Markó András (1824- ? ): Toscanai idill40 - Markó András (1824- ? ): Toscanai idill
Mû-Terem Gallery
Markó András (1824- ? ): Toscanai idill<p>Olaj, vászon, 26x30,5 cm, Jelezve balra lent: A. Markó

Deák Ébner Lajos (1850-1934): Rozsegyujto, 189541 - Deák Ébner Lajos (1850-1934): Rozsegyujto, 1895
Mû-Terem Gallery

László Fülöp (1869-1937): Öregasszony rokkával (elotanulmány a Mesemondó címu alkotás foalakjához), 42 - László Fülöp (1869-1937): Öregasszony rokkával (elotanulmány a Mesemondó címu alkotás foalakjához),
Mû-Terem Gallery

Kern Hermann (1838-1912): A virágkertész43 - Kern Hermann (1838-1912): A virágkertész
Mû-Terem Gallery
Kern Hermann (1838-1912): A virágkertész<p>Olaj, fa, 48x31 cm, Jelezve balra lent: Kern H.

Lotz Károly (1833-1904): Déli piheno44 - Lotz Károly (1833-1904): Déli piheno
Mû-Terem Gallery
Lotz Károly (1833-1904): Déli piheno<p>Olaj, vászon, 19x29 cm, Jelezve jobbra lent: F. Lotz K.

K. Spányi Béla (1852-1914): Oszi erdo, 189645 - K. Spányi Béla (1852-1914): Oszi erdo, 1896
Mû-Terem Gallery
K. Spányi Béla (1852-1914): Oszi erdo, 1896<p>Olaj, vászon faroston, 45,5x60 cm, Jelezve balra lent: K. Spányi B.

Böhm Pál (1839-1905): Aratás46 - Böhm Pál (1839-1905): Aratás
Mû-Terem Gallery
Böhm Pál (1839-1905): Aratás<p>Olaj, fa, 23,5x36 cm, Jelezve jobbra lent: Fec. Paul Böhm

Deák Ébner Lajos (1850-1934): Rozsegyujtok a folyóparton47 - Deák Ébner Lajos (1850-1934): Rozsegyujtok a folyóparton
Mû-Terem Gallery
Deák Ébner Lajos (1850-1934): Rozsegyujtok a folyóparton<p>Olaj, vászon, 60x50,5 cm, Jelezve jobbra lent: Ébner L.

Mednyánszky László (1852-1919): Bokor48 - Mednyánszky László (1852-1919): Bokor
Mû-Terem Gallery
Mednyánszky László (1852-1919): Bokor<p>Olaj, vászon, 55x72 cm, Jelezve jobbra lent: Mednyánszky

Mednyánszky László (1852-1919): Alkonyat49 - Mednyánszky László (1852-1919): Alkonyat
Mû-Terem Gallery

Munkácsy Mihály (1844-1900): Poros út I.50 - Munkácsy Mihály (1844-1900): Poros út I.
Mû-Terem Gallery
Munkácsy Mihály (1844-1900): Poros út I.<p>Olaj, fa, 77x117,5 cm, Jelezve balra lent: M. de Munkácsy