Winter Auction

Vajda Lajos (1908-1941): Falak házacskával, 193551 - Vajda Lajos (1908-1941): Falak házacskával, 1935
Mû-Terem Gallery

Korniss Dezso (1908-1984): Kalligráfia52 - Korniss Dezso (1908-1984): Kalligráfia
Mû-Terem Gallery
Korniss Dezso (1908-1984): Kalligráfia<p>Olaj, papír, 105x75 cm, Jelzés nélkül

Réth Alfréd (1884-1966): Konstrukció, 193553 - Réth Alfréd (1884-1966): Konstrukció, 1935
Mû-Terem Gallery
Réth Alfréd (1884-1966): Konstrukció, 1935<p>Olaj, vászon, 49,5x37,5 cm, Jelezve jobbra lent: Réth 935

Bene Géza (1900-1960): Kilátás a kertbol, 194954 - Bene Géza (1900-1960): Kilátás a kertbol, 1949
Mû-Terem Gallery
Bene Géza (1900-1960): Kilátás a kertbol, 1949<p>Olaj, papír, 63x70 cm, Jelezve balra lent: Bene Géza 949

Anna Margit (1913-1991): Kislány ünneploben, 197555 - Anna Margit (1913-1991): Kislány ünneploben, 1975
Mû-Terem Gallery

Hincz Gyula (1904-1986): Dzsungel56 - Hincz Gyula (1904-1986): Dzsungel
Mû-Terem Gallery
Hincz Gyula (1904-1986): Dzsungel<p>Olaj, vászon, 54x70 cm, Jelezve balra lent: Hincz

Németh Miklós (1934- ): Technika, 196257 - Németh Miklós (1934- ): Technika, 1962
Mû-Terem Gallery

Bálint Endre (1914-1986): Csendélet, 193658 - Bálint Endre (1914-1986): Csendélet, 1936
Mû-Terem Gallery

Schönberger Armand (1885-1974): Vigasztalás, 193059 - Schönberger Armand (1885-1974): Vigasztalás, 1930
Mû-Terem Gallery
Schönberger Armand (1885-1974): Vigasztalás, 1930<p>Olaj, papír kartonon, 50x50 cm, Jelezve jobbra lent: Schönberger A. 1930

Gyarmathy Tihamér (1915- ): Sors, 195060 - Gyarmathy Tihamér (1915- ): Sors, 1950
Mû-Terem Gallery

Barcsay Jeno (1900-1988): Házcsoport holdvilágnál, 196561 - Barcsay Jeno (1900-1988): Házcsoport holdvilágnál, 1965
Mû-Terem Gallery
Barcsay Jeno (1900-1988): Házcsoport holdvilágnál, 1965<p>Olaj, fa, 25x25 cm, Jelezve jobbra lent: Barcsay

Czimra Gyula (1901-1966): Asztali csendélet halakkal, 196362 - Czimra Gyula (1901-1966): Asztali csendélet halakkal, 1963
Mû-Terem Gallery
Czimra Gyula (1901-1966): Asztali csendélet halakkal, 1963<p>Olaj, papír faroston, 35x28 cm, Jelezve jobbra lent: Czimra 963

Anna Margit (1913-1991): Hölgyek gyöngytyúkkal63 - Anna Margit (1913-1991): Hölgyek gyöngytyúkkal
Mû-Terem Gallery

Tihanyi Lajos (1885-1938): Kompozíciós vázlat, 1911-1264 - Tihanyi Lajos (1885-1938): Kompozíciós vázlat, 1911-12
Mû-Terem Gallery

Rubovics Márk (1867-1947): A Luganói tó vitorlásokkal65 - Rubovics Márk (1867-1947): A Luganói tó vitorlásokkal
Mû-Terem Gallery

Poll Hugó (1867-1931): Folyópart66 - Poll Hugó (1867-1931): Folyópart
Mû-Terem Gallery
Poll Hugó (1867-1931): Folyópart<p>Pasztell, papír, 25x32 cm, Jelezve balra lent: Poll H.

Ferenczy Valér (1885-1954): Velencei tükrözodés67 - Ferenczy Valér (1885-1954): Velencei tükrözodés
Mû-Terem Gallery

Tibor Erno (1885-1945): Halászok 68 - Tibor Erno (1885-1945): Halászok
Mû-Terem Gallery
Tibor Erno (1885-1945): Halászok <p>Hátoldalon: Vitorlás, Olaj, fa, 36,5x45,5 cm, Jelezve balra lent: Tibor Erno

Nagy Oszkár (1883-1965): A nagybányai Szentháromság templom69 - Nagy Oszkár (1883-1965): A nagybányai Szentháromság templom
Mû-Terem Gallery

Litteczky Endre (1880-1953): Virágot szedo no70 - Litteczky Endre (1880-1953): Virágot szedo no
Mû-Terem Gallery
Litteczky Endre (1880-1953): Virágot szedo no<p>Olaj, vászon, 63x57,5 cm, Jelezve jobbra lent: Litteczky

Balla Béla (1882-1965): Virágos kert71 - Balla Béla (1882-1965): Virágos kert
Mû-Terem Gallery
Balla Béla (1882-1965): Virágos kert<p>Olaj, karton, 67x49 cm, Jelezve jobbra lent: Balla Béla

Papp Aurél (1879-1960): Felsobánya madártávlatból, 194272 - Papp Aurél (1879-1960): Felsobánya madártávlatból, 1942
Mû-Terem Gallery

Tibor Erno (1885-1945): Mediterrán udvar73 - Tibor Erno (1885-1945): Mediterrán udvar
Mû-Terem Gallery
Tibor Erno (1885-1945): Mediterrán udvar<p>Olaj, karton, 46x61 cm, Jelezve jobbra lent: Tibor Erno

Nagy Oszkár (1883-1965): A nagybányai Piactér, 195274 - Nagy Oszkár (1883-1965): A nagybányai Piactér, 1952
Mû-Terem Gallery

Balla Béla (1882-1965): A téli erdo csendje75 - Balla Béla (1882-1965): A téli erdo csendje
Mû-Terem Gallery
Balla Béla (1882-1965): A téli erdo csendje<p>Olaj, vászon, 100,5x109,5 cm, Jelezve jobbra lent: Balla Béla

Kádár Géza (1878-1952): Nagybányai utca hótakaró alatt76 - Kádár Géza (1878-1952): Nagybányai utca hótakaró alatt
Mû-Terem Gallery

Balla Béla (1882-1965): A Rozsály téli napsütésben, 194277 - Balla Béla (1882-1965): A Rozsály téli napsütésben, 1942
Mû-Terem Gallery

Jándi Dávid (1893-1944): Aktok78 - Jándi Dávid (1893-1944): Aktok
Mû-Terem Gallery
Jándi Dávid (1893-1944): Aktok<p>Szén, pasztell, papír, 34x42 cm, Jelezve jobbra fent: Jándi D. 937

Balla Béla (1882-1965): Virágos rét79 - Balla Béla (1882-1965): Virágos rét
Mû-Terem Gallery
Balla Béla (1882-1965): Virágos rét<p>Olaj, karton, 60x79 cm, Jelezve balra lent: Balla Béla

Nagy Oszkár (1883-1965): Fény az utca végén80 - Nagy Oszkár (1883-1965): Fény az utca végén
Mû-Terem Gallery
Nagy Oszkár (1883-1965): Fény az utca végén<p>Olaj, vászon, 50,5x66 cm, Jelezve jobbra lent: Nagy Oszkár

Bornemissza Géza (1884-1966): Tópart81 - Bornemissza Géza (1884-1966): Tópart
Mû-Terem Gallery
Bornemissza Géza (1884-1966): Tópart<p>Olaj, vászon, 54x65,5 cm, Jelezve jobbra lent: Bornemissza Géza

Ziffer Sándor (1880-1962): Virágos kert (A festo kertje)82 - Ziffer Sándor (1880-1962): Virágos kert (A festo kertje)
Mû-Terem Gallery
Ziffer Sándor (1880-1962): Virágos kert (A festo kertje)<p>Olaj, vászon, 69,5x100,5 cm, Jelezve balra lent: Ziffer Sándor

Ilosvai Varga István (1895-1978): Nagybányai utcarészlet, 193183 - Ilosvai Varga István (1895-1978): Nagybányai utcarészlet, 1931
Mû-Terem Gallery

Kmetty János (1889-1975): Nagybányai alkony84 - Kmetty János (1889-1975): Nagybányai alkony
Mû-Terem Gallery
Kmetty János (1889-1975): Nagybányai alkony<p>Olaj, vászon, 66,5x76 cm, Jelezve jobbra lent: Kmetty

Czigány Dezso (1883-1937): Táj kazlakkal, 190885 - Czigány Dezso (1883-1937): Táj kazlakkal, 1908
Mû-Terem Gallery
Czigány Dezso (1883-1937): Táj kazlakkal, 1908<p>Olaj, vászon kartonon, 47,5x59 cm, Jelezve jobbra lent: Czigány

Szonyi István (1894-1960): A Duna Zebegénynél, 193086 - Szonyi István (1894-1960): A Duna Zebegénynél, 1930
Mû-Terem Gallery

Czóbel Béla (1883-1976): A hatvani kastély87 - Czóbel Béla (1883-1976): A hatvani kastély
Mû-Terem Gallery
Czóbel Béla (1883-1976): A hatvani kastély<p>Olaj, vászon kartonon, 53x61 cm, Jelezve balra lent: Czóbel

Márffy Ödön (1878-1959): Sziklás part88 - Márffy Ödön (1878-1959): Sziklás part
Mû-Terem Gallery

Kmetty János (1889-1975): Csendélet89 - Kmetty János (1889-1975): Csendélet
Mû-Terem Gallery
Kmetty János (1889-1975): Csendélet<p>Akvarell, papír, 24x31 cm, Jelezve jobbra lent: Kmetty

Kmetty János (1889-1975): Enterior virággal90 - Kmetty János (1889-1975): Enterior virággal
Mû-Terem Gallery
Kmetty János (1889-1975): Enterior virággal<p>Akvarell, papír, 24x33 cm, Jelezve középen lent: Kmetty

Kádár Béla (1877-1956): Két noi akt91 - Kádár Béla (1877-1956): Két noi akt
Mû-Terem Gallery
Kádár Béla (1877-1956): Két noi akt<p>Akvarell, papír, 29,5x21,5 cm, Jelezve jobbra lent: Kádár Béla

Kádár Béla (1877-1956): Városi asszonyok92 - Kádár Béla (1877-1956): Városi asszonyok
Mû-Terem Gallery

Kádár Béla (1877-1956): Asztali csendélet93 - Kádár Béla (1877-1956): Asztali csendélet
Mû-Terem Gallery
Kádár Béla (1877-1956): Asztali csendélet<p>Tempera, papír, 82x60 cm, Jelezve jobbra lent: Kádár Béla

Berény Róbert (1887-1953): Reggelizoasztal94 - Berény Róbert (1887-1953): Reggelizoasztal
Mû-Terem Gallery
Berény Róbert (1887-1953): Reggelizoasztal<p>Olaj, vászon, 79,5x67,5 cm, Jelezve balra fent: Berény

Rudnay Gyula (1878-1957): Rózsás csendélet, 191695 - Rudnay Gyula (1878-1957): Rózsás csendélet, 1916
Mû-Terem Gallery
Rudnay Gyula (1878-1957): Rózsás csendélet, 1916<p>Olaj, vászon, 46x31 cm, Jelezve jobbra fent: Rudnay 1916

Vörös Géza (1897-1957): Virágcsendélet96 - Vörös Géza (1897-1957): Virágcsendélet
Mû-Terem Gallery

Iványi Grünwald Béla (1867-1940): Virágcsendélet, 193697 - Iványi Grünwald Béla (1867-1940): Virágcsendélet, 1936
Mû-Terem Gallery

Vaszary János (1867-1939): Alassiói látkép, 193398 - Vaszary János (1867-1939): Alassiói látkép, 1933
Mû-Terem Gallery
Vaszary János (1867-1939): Alassiói látkép, 1933<p>Olaj, vászon, 53x75,5 cm, Jelezve jobbra lent: Vaszary J Alassio 933

Czóbel Béla (1883-1976): Fekvo akt99 - Czóbel Béla (1883-1976): Fekvo akt
Mû-Terem Gallery
Czóbel Béla (1883-1976): Fekvo akt<p>Olaj, vászon, 60x80 cm, Jelezve jobbra fent: Czóbel

Rippl-Rónai József (1861-1927): Fiatal lány sárga ruhában100 - Rippl-Rónai József (1861-1927): Fiatal lány sárga ruhában
Mû-Terem Gallery