Winter Auction

Molnár C. Pál: Áldás201 - Molnár C. Pál: Áldás
Mû-Terem Gallery
Molnár C. Pál: Áldás<p>Tempera, farost, 44,5x67,5 cm, Jelezve jobbra lent: MCP

Kádár Béla (1877-1956): Városkép noalakkal és lóval202 - Kádár Béla (1877-1956): Városkép noalakkal és lóval
Mû-Terem Gallery

Derkovits Gyula (1894-1934): Halász, 1927203 - Derkovits Gyula (1894-1934): Halász, 1927
Mû-Terem Gallery
Derkovits Gyula (1894-1934): Halász, 1927<p>Olaj, aranyfüst alapon, vászon, 36,5x33,5 cm, Jelezve jobbra lent: Derkovits Gy 1927

Rippl-Rónai József (1861-1927): Az én házam (Kaposvári otthonom, Családi ház, Ödön öcsém háza, Nyári204 - Rippl-Rónai József (1861-1927): Az én házam (Kaposvári otthonom, Családi ház, Ödön öcsém háza, Nyári
Mû-Terem Gallery

Barcsay Jeno (1900-1988): Kompozíció205 - Barcsay Jeno (1900-1988): Kompozíció
Mû-Terem Gallery
Barcsay Jeno (1900-1988): Kompozíció<p>Olaj, vászon, 40x50 cm, Jelezve jobbra lent: Barcsay

Kmetty János (1889-1975): Hónapos szoba, 1910206 - Kmetty János (1889-1975): Hónapos szoba, 1910
Mû-Terem Gallery
Kmetty János (1889-1975): Hónapos szoba, 1910<p>Olaj, karton, 35x49 cm, Jelezve jobbra lent: Kmetty

Schönberger Armand (1885-1974): Út és házak, 1929207 - Schönberger Armand (1885-1974): Út és házak, 1929
Mû-Terem Gallery
Schönberger Armand (1885-1974): Út és házak, 1929<p>Olaj, karton, 99x70 cm, Jelezve jobbra lent: Schönberger A 1929