Winter Auction

Csók István (1865-1961): Thámár101 - Csók István (1865-1961): Thámár
Mû-Terem Gallery
Csók István (1865-1961): Thámár<p>Olaj, vászon, 79x70 cm, Jelezve balra lent: Csók I. Bp.

Fried Pál (1893-1955): Merengo102 - Fried Pál (1893-1955): Merengo
Mû-Terem Gallery
Fried Pál (1893-1955): Merengo<p>Pasztell, papír, 66x61 cm, Jelezve balra lent: Fried Pál

Kunffy Lajos (1869-1962): Fátylas hölgy103 - Kunffy Lajos (1869-1962): Fátylas hölgy
Mû-Terem Gallery
Kunffy Lajos (1869-1962): Fátylas hölgy<p>Pasztell, papír, 38x29,5 cm, Jelezve jobbra lent: Kunffy L.

Kádár Béla (1877-1956): Felesége arcképe, 1918104 - Kádár Béla (1877-1956): Felesége arcképe, 1918
Mû-Terem Gallery

Schönberger Armand (1885-1974): Hölgy galambbal105 - Schönberger Armand (1885-1974): Hölgy galambbal
Mû-Terem Gallery
Schönberger Armand (1885-1974): Hölgy galambbal<p>Pasztell, papír, 43x30 cm, Jelezve jobbra lent: Schönberger A.

Kádár Béla (1877-1956): Kendos no gyümölcscsendélettel, 1930-as évek106 - Kádár Béla (1877-1956): Kendos no gyümölcscsendélettel, 1930-as évek
Mû-Terem Gallery

Jándi Dávid (1893-1944): Modern Laokon107 - Jándi Dávid (1893-1944): Modern Laokon
Mû-Terem Gallery

Schönberger Armand (1885-1974): Akt, 1929108 - Schönberger Armand (1885-1974): Akt, 1929
Mû-Terem Gallery

Molnár C. Pál (1894-1981): Akt fotelban109 - Molnár C. Pál (1894-1981): Akt fotelban
Mû-Terem Gallery
Molnár C. Pál (1894-1981): Akt fotelban<p>Olaj, farost, 50x70 cm, Jelezve balra lent: MCP

Jobbágyi Gaiger Miklós (1892-1959): Szendergo akt110 - Jobbágyi Gaiger Miklós (1892-1959): Szendergo akt
Mû-Terem Gallery

Kádár Béla (1877-1956): Novérek, 1912 körül111 - Kádár Béla (1877-1956): Novérek, 1912 körül
Mû-Terem Gallery

Czóbel Béla (1883-1976): Fiatal lány zöld szvetterben112 - Czóbel Béla (1883-1976): Fiatal lány zöld szvetterben
Mû-Terem Gallery
Czóbel Béla (1883-1976): Fiatal lány zöld szvetterben<p>Olaj, vászon, 61x49,5 cm, Jelezve balra lent: Czóbel

Czóbel Béla (1883-1976): Hölgyportré profilból113 - Czóbel Béla (1883-1976): Hölgyportré profilból
Mû-Terem Gallery

Batthyány Gyula (1887-1959): Egy pesti no114 - Batthyány Gyula (1887-1959): Egy pesti no
Mû-Terem Gallery
Batthyány Gyula (1887-1959): Egy pesti no<p>Olaj, vászon, 118x64,5 cm, Jelezve jobbra lent: Batthyány

Kádár Béla (1877-1956): Szieszta a szalonban 115 - Kádár Béla (1877-1956): Szieszta a szalonban
Mû-Terem Gallery

Réti István (1872-1945): Olvasó no (A muvész feleségének arcképe), 1933116 - Réti István (1872-1945): Olvasó no (A muvész feleségének arcképe), 1933
Mû-Terem Gallery

Csók István (1865-1961): Lány a kertben117 - Csók István (1865-1961): Lány a kertben
Mû-Terem Gallery
Csók István (1865-1961): Lány a kertben<p>Olaj, fa, 60x50 cm, Jelezve balra lent: Csók I.

Ziffer Sándor (1880-1962): Zazar-híd118 - Ziffer Sándor (1880-1962): Zazar-híd
Mû-Terem Gallery
Ziffer Sándor (1880-1962): Zazar-híd<p>Olaj, vászon, 100x70 cm, Jelezve balra lent: Ziffer Sándor

Nagy Oszkár (1883-1965): Nagybányai utcarészlet templomtoronnyal, 1941119 - Nagy Oszkár (1883-1965): Nagybányai utcarészlet templomtoronnyal, 1941
Mû-Terem Gallery

Indákon álló pipacsos váza, Zsolnay, 1900 körül 120 - Indákon álló pipacsos váza, Zsolnay, 1900 körül
Mû-Terem Gallery

Mókusos névjegytartó, Zsolnay, 1900 121 - Mókusos névjegytartó, Zsolnay, 1900
Mû-Terem Gallery

Váza körbefutó tájábrázolással, Zsolnay, 1906 körül 122 - Váza körbefutó tájábrázolással, Zsolnay, 1906 körül
Mû-Terem Gallery

Törökszegfus váza, Zsolnay, 1903 körül 123 - Törökszegfus váza, Zsolnay, 1903 körül
Mû-Terem Gallery

Ferenczy Béni (1890-1967): Noi torzó I. 1941124 - Ferenczy Béni (1890-1967): Noi torzó I. 1941
Mû-Terem Gallery

Kisplasztika, bagoly, Zsolnay, 1910 körül 125 - Kisplasztika, bagoly, Zsolnay, 1910 körül
Mû-Terem Gallery

Váza, viharban várakozó no, Zsolnay, 1900 körül 126 - Váza, viharban várakozó no, Zsolnay, 1900 körül
Mû-Terem Gallery

Klein József (1896-1945): Párizs127 - Klein József (1896-1945): Párizs
Mû-Terem Gallery
Klein József (1896-1945): Párizs<p>Olaj, vászon, 46x38,5 cm, Jelezve jobbra fent: Klein J. Paris

Perlrott Csaba Vilmos (1880-1955): Szajna-part, 1935128 - Perlrott Csaba Vilmos (1880-1955): Szajna-part, 1935
Mû-Terem Gallery
Perlrott Csaba Vilmos (1880-1955): Szajna-part, 1935<p>Olaj, vászon, 42,5x49,5 cm, Jelezve balra lent: Perlrott Csaba Paris 935

Vaszary János (1867-1939): A Balaton vihar elott, 1890-es évek129 - Vaszary János (1867-1939): A Balaton vihar elott, 1890-es évek
Mû-Terem Gallery

Fényes Adolf (1867-1945): Hortobágy130 - Fényes Adolf (1867-1945): Hortobágy
Mû-Terem Gallery
Fényes Adolf (1867-1945): Hortobágy<p>Olaj, fa, 21x32 cm, Jelezve jobbra lent: Fényes A.

Rudnay Gyula (1878-1957): Fasor131 - Rudnay Gyula (1878-1957): Fasor
Mû-Terem Gallery
Rudnay Gyula (1878-1957): Fasor<p>Olaj, vászon, 52x65 cm, Jelezve jobbra lent: Rudnay

Bosznay István (1868-1944): Tavaszi áradás, 1907132 - Bosznay István (1868-1944): Tavaszi áradás, 1907
Mû-Terem Gallery
Bosznay István (1868-1944): Tavaszi áradás, 1907<p>Olaj, vászon, kartonon, 27x35 cm, Jelezve jobbra lent: Bosznay 907

Poll Hugó (1867-1931): A Balaton partján133 - Poll Hugó (1867-1931): A Balaton partján
Mû-Terem Gallery
Poll Hugó (1867-1931): A Balaton partján<p>Pasztell, vászon, 64x84 cm, Jelezve balra lent: Poll H.

Nyilasy Sándor (1873-1934): Piheno lánykák134 - Nyilasy Sándor (1873-1934): Piheno lánykák
Mû-Terem Gallery
Nyilasy Sándor (1873-1934): Piheno lánykák<p>Olaj, vászon, 48x66 cm, Jelezve jobbra lent: Nyilasy

Vaszary János (1867-1939): Cséplés, 1909135 - Vaszary János (1867-1939): Cséplés, 1909
Mû-Terem Gallery

Vass Elemér (1887-1957): Oszi fények, 1919136 - Vass Elemér (1887-1957): Oszi fények, 1919
Mû-Terem Gallery

Kernstok Károly (1873-1940): Szántás137 - Kernstok Károly (1873-1940): Szántás
Mû-Terem Gallery

Glatz Oszkár (1872-1958): Erdoben sétáló gyerekek138 - Glatz Oszkár (1872-1958): Erdoben sétáló gyerekek
Mû-Terem Gallery
Glatz Oszkár (1872-1958): Erdoben sétáló gyerekek<p>Olaj, vászon, 67x94,5 cm, Jelezve jobbra lent: Glatz

Molnár C. Pál (1894-1981): Fantasztikus táj139 - Molnár C. Pál (1894-1981): Fantasztikus táj
Mû-Terem Gallery
Molnár C. Pál (1894-1981): Fantasztikus táj<p>Olaj, farost, 43x69 cm, Jelezve jobbra lent: MCP

Tornai Gyula (1851-1928): A szentély kapuja140 - Tornai Gyula (1851-1928): A szentély kapuja
Mû-Terem Gallery
Tornai Gyula (1851-1928): A szentély kapuja<p>Olaj, papírlemez, 63x63,5 cm, Jelezve balra fent: Tornai Gy

Molnár C. Pál (1894-1981): Mária a kisdeddel141 - Molnár C. Pál (1894-1981): Mária a kisdeddel
Mû-Terem Gallery
Molnár C. Pál (1894-1981): Mária a kisdeddel<p>Olaj, vászon, 90,5x133 cm, Jelezve középen lent: MCP

Rudnay Gyula (1878-1957): Mezon üldögélo kislány142 - Rudnay Gyula (1878-1957): Mezon üldögélo kislány
Mû-Terem Gallery
Rudnay Gyula (1878-1957): Mezon üldögélo kislány<p>Olaj, vászon, 40x50 cm, Jelezve jobbra lent: Rudnay Gy.

Herrer Cézár (1868-1919): Tarka piaci jelenet143 - Herrer Cézár (1868-1919): Tarka piaci jelenet
Mû-Terem Gallery
Herrer Cézár (1868-1919): Tarka piaci jelenet<p>Olaj, fa, 27x21,5 cm, Jelezve jobbra középen: Herrer C.

Glatz Oszkár (1872-1958): Anya gyermekével144 - Glatz Oszkár (1872-1958): Anya gyermekével
Mû-Terem Gallery
Glatz Oszkár (1872-1958): Anya gyermekével<p>Olaj, vászon, 81x61 cm, Jelezve jobbra lent: Glatz, Jelezve hátul: pinxit Glatz

Nagy Oszkár (1883-1965): Nagybányai utca fény-árnyékban145 - Nagy Oszkár (1883-1965): Nagybányai utca fény-árnyékban
Mû-Terem Gallery

Nagy Oszkár (1883-1965): Nagybányai utca, 1920-as évek146 - Nagy Oszkár (1883-1965): Nagybányai utca, 1920-as évek
Mû-Terem Gallery
Nagy Oszkár (1883-1965): Nagybányai utca, 1920-as évek<p>Olaj, fa, 25x73 cm, Jelezve balra lent: Nagy Oszkár

Molnár Farkas Ferenc (1897-1945): Kanyargós út, 1922147 - Molnár Farkas Ferenc (1897-1945): Kanyargós út, 1922
Mû-Terem Gallery

Poll Hugó (1867-1931): Berr-i tó (Franciaország), 1910-11148 - Poll Hugó (1867-1931): Berr-i tó (Franciaország), 1910-11
Mû-Terem Gallery

Deák Ébner Lajos (1850-1934): Tavaszi kert149 - Deák Ébner Lajos (1850-1934): Tavaszi kert
Mû-Terem Gallery
Deák Ébner Lajos (1850-1934): Tavaszi kert<p>Olaj, fa, 33x49 cm, Jelezve balra lent: Deák Ébner L.

Iványi Grünwald Béla (1867-1940): Tavasz az Alföldön150 - Iványi Grünwald Béla (1867-1940): Tavasz az Alföldön
Mû-Terem Gallery