Winter Auction

Berény Róbert (1887-1953): Idill a szabadban151 - Berény Róbert (1887-1953): Idill a szabadban
Mû-Terem Gallery
Berény Róbert (1887-1953): Idill a szabadban<p>Olaj, vászon, 40x50 cm, Jelezve jobbra lent: Berény

Orbán Dezso (1884-1987): Borús táj152 - Orbán Dezso (1884-1987): Borús táj
Mû-Terem Gallery
Orbán Dezso (1884-1987): Borús táj<p>Olaj, vászon, 41x51 cm, Jelezve balra lent: Orbán

Iványi Grünwald Béla (1867-1940): Az Alföld vihar elott153 - Iványi Grünwald Béla (1867-1940): Az Alföld vihar elott
Mû-Terem Gallery

Koszta József (1861-1949): Mezon ülo lány, 1900-as évek elso fele154 - Koszta József (1861-1949): Mezon ülo lány, 1900-as évek elso fele
Mû-Terem Gallery

Perlrott Csaba Vilmos (1880-1955): Hazafelé155 - Perlrott Csaba Vilmos (1880-1955): Hazafelé
Mû-Terem Gallery
Perlrott Csaba Vilmos (1880-1955): Hazafelé<p>Olaj, vászon, 100x82 cm, Jelezve balra lent: Perlrott Csaba

Kádár Géza (1878-1952): Falusi táj, 1912156 - Kádár Géza (1878-1952): Falusi táj, 1912
Mû-Terem Gallery

Nagy Oszkár (1883-1965): Fernezei sziklás völgy, 1935157 - Nagy Oszkár (1883-1965): Fernezei sziklás völgy, 1935
Mû-Terem Gallery
Nagy Oszkár (1883-1965): Fernezei sziklás völgy, 1935<p>Olaj, vászon, 83x94 cm, Jelezve balra lent: Nagy Oszkár 935.

Telepy Károly (1828-1906): Tátrai táj, 1901158 - Telepy Károly (1828-1906): Tátrai táj, 1901
Mû-Terem Gallery
Telepy Károly (1828-1906): Tátrai táj, 1901<p>Olaj, vászon, 69x95 cm, Jelezve jobbra lent: Telepy Károly 1901

Molnár József (1821-1899): Gassaui tó Salzkammergutban, Hátoldalon: Jelenet159 - Molnár József (1821-1899): Gassaui tó Salzkammergutban, Hátoldalon: Jelenet
Mû-Terem Gallery

Adam, Emil (1843-1924): Házimuzsika a breznai kastélyban, 1877160 - Adam, Emil (1843-1924): Házimuzsika a breznai kastélyban, 1877
Mû-Terem Gallery

Kaufmann, Wilhelm Hugo (1844-1915): Példabeszéd, 1869161 - Kaufmann, Wilhelm Hugo (1844-1915): Példabeszéd, 1869
Mû-Terem Gallery
Kaufmann, Wilhelm Hugo (1844-1915): Példabeszéd, 1869<p>Olaj, fa, 21,5x15,5 cm, Jelezve balra lent: HK 69

Zimmermann, Albert August (1808-1888): Halászok162 - Zimmermann, Albert August (1808-1888): Halászok
Mû-Terem Gallery
Zimmermann, Albert August (1808-1888): Halászok<p>Olaj, vászon, 79x116 cm, Jelezve jobbra lent: Albert Zimmermann

Benczúr Gyula (1844-1920): Mitológiai jelenet, 1919163 - Benczúr Gyula (1844-1920): Mitológiai jelenet, 1919
Mû-Terem Gallery

K. Spányi Béla (1852-1914): Naplemente a folyóparton164 - K. Spányi Béla (1852-1914): Naplemente a folyóparton
Mû-Terem Gallery
K. Spányi Béla (1852-1914): Naplemente a folyóparton<p>Olaj, fa, 34x44 cm, Jelezve balra lent: K. Spányi B.

Piepenhagen, August (1791-1868): Piheno vándor165 - Piepenhagen, August (1791-1868): Piheno vándor
Mû-Terem Gallery
Piepenhagen, August (1791-1868): Piheno vándor<p>Olaj, papírlemez, 20x22 cm, Jelezve jobbra lent: A.P.

Mednyánszky László (1852-1919): Csorba-tó166 - Mednyánszky László (1852-1919): Csorba-tó
Mû-Terem Gallery
Mednyánszky László (1852-1919): Csorba-tó<p>Olaj, vászon, 28x36,5 cm, Jelezve jobbra lent: Mednyánszky

Mészöly Géza (1844-1887): Aratás elott167 - Mészöly Géza (1844-1887): Aratás elott
Mû-Terem Gallery
Mészöly Géza (1844-1887): Aratás elott<p>Olaj, vászon, 32x48 cm, Jelezve jobbra lent: Mészöly G.

Telepy Károly (1828-1906): Hegyvidéki táj kisvárossal, 1908168 - Telepy Károly (1828-1906): Hegyvidéki táj kisvárossal, 1908
Mû-Terem Gallery

Paál László (1846-1876): Domboldalon, 1872 körül169 - Paál László (1846-1876): Domboldalon, 1872 körül
Mû-Terem Gallery

Czóbel Béla (1883-1976): Rózsák170 - Czóbel Béla (1883-1976): Rózsák
Mû-Terem Gallery
Czóbel Béla (1883-1976): Rózsák<p>Vegyestechnika, papír, 59,5x44 cm, Jelezve jobbra lent: Czóbel

Lahner Emil (1893-1980): Virágcsendélet korsóval, 1929171 - Lahner Emil (1893-1980): Virágcsendélet korsóval, 1929
Mû-Terem Gallery
Lahner Emil (1893-1980): Virágcsendélet korsóval, 1929<p>Olaj, vászon, 61x51 cm, Jelezve jobbra lent: E. Lahner Paris 1929

Frank Frigyes (1890-1976): Egzotikus levelek, 1963172 - Frank Frigyes (1890-1976): Egzotikus levelek, 1963
Mû-Terem Gallery

Diener Dénes Rudolf (1889-1956): Virágcsendélet kék és sárga vázákkal173 - Diener Dénes Rudolf (1889-1956): Virágcsendélet kék és sárga vázákkal
Mû-Terem Gallery

Márffy Ödön (1878-1959): Kerti virágok174 - Márffy Ödön (1878-1959): Kerti virágok
Mû-Terem Gallery
Márffy Ödön (1878-1959): Kerti virágok<p>Olaj, vászon, 80x65 cm, Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön

Anna Margit (1913-1991): Kék kesztyu, 1982175 - Anna Margit (1913-1991): Kék kesztyu, 1982
Mû-Terem Gallery

Bálint Endre (1914-1986): Noi alak zöld ég elott, 1970176 - Bálint Endre (1914-1986): Noi alak zöld ég elott, 1970
Mû-Terem Gallery

Bálint Endre (1914-1986): Kompozíció, 1973177 - Bálint Endre (1914-1986): Kompozíció, 1973
Mû-Terem Gallery
Bálint Endre (1914-1986): Kompozíció, 1973<p>Olaj, vászon, 32x48,5 cm, Jelezve hátoldalon: Bálint 973

Schadl János (1892-1944): Parkban178 - Schadl János (1892-1944): Parkban
Mû-Terem Gallery
Schadl János (1892-1944): Parkban<p>Olaj, falemez, 50x60 cm, Jelezve jobbra lent: Schadl

Sikuta Gusztáv (1919-1985): Színek és fények179 - Sikuta Gusztáv (1919-1985): Színek és fények
Mû-Terem Gallery
Sikuta Gusztáv (1919-1985): Színek és fények<p>Olaj, farost, 60x80 cm, Jelezve jobbra lent: Sikuta

Berkes Antal (1874-1938): Délutáni forgatag180 - Berkes Antal (1874-1938): Délutáni forgatag
Mû-Terem Gallery
Berkes Antal (1874-1938): Délutáni forgatag<p>Olaj, vászon, 61x80 cm, Jelezve balra lent: Berkes A

Cserepes István (1901-1944): Reggeli szépítkezés181 - Cserepes István (1901-1944): Reggeli szépítkezés
Mû-Terem Gallery
Cserepes István (1901-1944): Reggeli szépítkezés<p>Akvarell, papír, 64x49 cm, Jelezve jobbra lent: Cserepes

Derkovits Gyula (1894-1934): Heródes lakomája, 1922182 - Derkovits Gyula (1894-1934): Heródes lakomája, 1922
Mû-Terem Gallery

Márffy Ödön (1878-1959): Kilátás a Gellérthegyrol183 - Márffy Ödön (1878-1959): Kilátás a Gellérthegyrol
Mû-Terem Gallery

Berény Róbert (1887-1953): A mi Buksink, 1929184 - Berény Róbert (1887-1953): A mi Buksink, 1929
Mû-Terem Gallery

Kádár Béla (1877-1956): Fasor házakkal, 1921 körül185 - Kádár Béla (1877-1956): Fasor házakkal, 1921 körül
Mû-Terem Gallery

Scheiber Hugó (1873-1950): Önarckép186 - Scheiber Hugó (1873-1950): Önarckép
Mû-Terem Gallery
Scheiber Hugó (1873-1950): Önarckép<p>Vegyestechnika, papír, 49,5x45 cm, Jelezve balra lent: Scheiber H.

Scheiber Hugó (1873-1950): Cigarettázó hölgy187 - Scheiber Hugó (1873-1950): Cigarettázó hölgy
Mû-Terem Gallery
Scheiber Hugó (1873-1950): Cigarettázó hölgy<p>Pasztell, papír, 56x40,5 cm, Jelezve balra lent: Scheiber H.

Frank Frigyes (1890-1976): Mimi és én- ketten, 1949188 - Frank Frigyes (1890-1976): Mimi és én- ketten, 1949
Mû-Terem Gallery

Kmetty János (1889-1975): Noi portré189 - Kmetty János (1889-1975): Noi portré
Mû-Terem Gallery
Kmetty János (1889-1975): Noi portré<p>Olaj, vászon, 75x62 cm, Jelezve jobbra lent: Kmetty

Gábor Jeno (1893-1968): A munka, 1933190 - Gábor Jeno (1893-1968): A munka, 1933
Mû-Terem Gallery
Gábor Jeno (1893-1968): A munka, 1933<p>Olaj, vászon, 80,5x60,5 cm, Jelezve jobbra fent: Gábor J. 1933

Scheiber Hugó (1873-1950): Kalapos férfi191 - Scheiber Hugó (1873-1950): Kalapos férfi
Mû-Terem Gallery
Scheiber Hugó (1873-1950): Kalapos férfi<p>Vegyestechnika, papír, 46,5x48,5 cm, Jelezve középen lent: Scheiber H.

Márffy Ödön (1878-1959): A pipázó festo192 - Márffy Ödön (1878-1959): A pipázó festo
Mû-Terem Gallery

Gadányi Jeno (1896-1960): Noi portré, 1955193 - Gadányi Jeno (1896-1960): Noi portré, 1955
Mû-Terem Gallery
Gadányi Jeno (1896-1960): Noi portré, 1955<p>Olaj, vászon, 50x35 cm, Jelezve balra lent: Gadányi Jeno 955

Poll Hugó (1867-1931): Kislányportré194 - Poll Hugó (1867-1931): Kislányportré
Mû-Terem Gallery
Poll Hugó (1867-1931): Kislányportré<p>Pasztell, papír, 36,5x31 cm, Jelezve balra fent: Poll H.

Orbán Dezso (1884-1987): Önarckép195 - Orbán Dezso (1884-1987): Önarckép
Mû-Terem Gallery
Orbán Dezso (1884-1987): Önarckép<p>Olaj, fa, 65x49,5 cm, Jelezve balra lent: Orbán

Rippl-Rónai József (1861-1927): Kék kalapos no196 - Rippl-Rónai József (1861-1927): Kék kalapos no
Mû-Terem Gallery

K. Spányi Béla (1852-1914): Nyírfaerdoben197 - K. Spányi Béla (1852-1914): Nyírfaerdoben
Mû-Terem Gallery
K. Spányi Béla (1852-1914): Nyírfaerdoben<p>Olaj, vászon, 75,5x101 cm, Jelezve jobbra lent: K. Spányi B.

László Fülöp (1869-1937): Pipázó juhász, 1893198 - László Fülöp (1869-1937): Pipázó juhász, 1893
Mû-Terem Gallery

Kern Hermann (1838-1912): Borozgató199 - Kern Hermann (1838-1912): Borozgató
Mû-Terem Gallery
Kern Hermann (1838-1912): Borozgató<p>Olaj, fa, 48x31 cm, Jelezve jobbra lent: Kern H.

Klie Zoltán (1897-1992): Füredi öböl, 1938200 - Klie Zoltán (1897-1992): Füredi öböl, 1938
Mû-Terem Gallery