Winter Auction

Csók István (1865-1961): Thámár101 - Csók István (1865-1961): Thámár
Mû-Terem Gallery
Csók István (1865-1961): Thámár<p>Olaj, vászon, 79x70 cm, Jelezve balra lent: Csók I. Bp.
Quantity : 1

Fried Pál (1893-1955): Merengo102 - Fried Pál (1893-1955): Merengo
Mû-Terem Gallery
Fried Pál (1893-1955): Merengo<p>Pasztell, papír, 66x61 cm, Jelezve balra lent: Fried Pál
Quantity : 1

Kunffy Lajos (1869-1962): Fátylas hölgy103 - Kunffy Lajos (1869-1962): Fátylas hölgy
Mû-Terem Gallery
Kunffy Lajos (1869-1962): Fátylas hölgy<p>Pasztell, papír, 38x29,5 cm, Jelezve jobbra lent: Kunffy L.
Quantity : 1

Kádár Béla (1877-1956): Felesége arcképe, 1918104 - Kádár Béla (1877-1956): Felesége arcképe, 1918
Mû-Terem Gallery
Quantity : 1

Schönberger Armand (1885-1974): Hölgy galambbal105 - Schönberger Armand (1885-1974): Hölgy galambbal
Mû-Terem Gallery
Schönberger Armand (1885-1974): Hölgy galambbal<p>Pasztell, papír, 43x30 cm, Jelezve jobbra lent: Schönberger A.
Quantity : 1

Kádár Béla (1877-1956): Kendos no gyümölcscsendélettel, 1930-as évek106 - Kádár Béla (1877-1956): Kendos no gyümölcscsendélettel, 1930-as évek
Mû-Terem Gallery
Quantity : 1

Jándi Dávid (1893-1944): Modern Laokon107 - Jándi Dávid (1893-1944): Modern Laokon
Mû-Terem Gallery
Quantity : 1

Schönberger Armand (1885-1974): Akt, 1929108 - Schönberger Armand (1885-1974): Akt, 1929
Mû-Terem Gallery
Quantity : 1

Molnár C. Pál (1894-1981): Akt fotelban109 - Molnár C. Pál (1894-1981): Akt fotelban
Mû-Terem Gallery
Molnár C. Pál (1894-1981): Akt fotelban<p>Olaj, farost, 50x70 cm, Jelezve balra lent: MCP
Quantity : 1

Jobbágyi Gaiger Miklós (1892-1959): Szendergo akt110 - Jobbágyi Gaiger Miklós (1892-1959): Szendergo akt
Mû-Terem Gallery
Quantity : 1