Winter Auction

Cserepes István (1901-1944): Reggeli szépítkezés181 - Cserepes István (1901-1944): Reggeli szépítkezés
Mû-Terem Gallery
Cserepes István (1901-1944): Reggeli szépítkezés<p>Akvarell, papír, 64x49 cm, Jelezve jobbra lent: Cserepes

Derkovits Gyula (1894-1934): Heródes lakomája, 1922182 - Derkovits Gyula (1894-1934): Heródes lakomája, 1922
Mû-Terem Gallery

Márffy Ödön (1878-1959): Kilátás a Gellérthegyrol183 - Márffy Ödön (1878-1959): Kilátás a Gellérthegyrol
Mû-Terem Gallery

Berény Róbert (1887-1953): A mi Buksink, 1929184 - Berény Róbert (1887-1953): A mi Buksink, 1929
Mû-Terem Gallery

Kádár Béla (1877-1956): Fasor házakkal, 1921 körül185 - Kádár Béla (1877-1956): Fasor házakkal, 1921 körül
Mû-Terem Gallery

Scheiber Hugó (1873-1950): Önarckép186 - Scheiber Hugó (1873-1950): Önarckép
Mû-Terem Gallery
Scheiber Hugó (1873-1950): Önarckép<p>Vegyestechnika, papír, 49,5x45 cm, Jelezve balra lent: Scheiber H.

Scheiber Hugó (1873-1950): Cigarettázó hölgy187 - Scheiber Hugó (1873-1950): Cigarettázó hölgy
Mû-Terem Gallery
Scheiber Hugó (1873-1950): Cigarettázó hölgy<p>Pasztell, papír, 56x40,5 cm, Jelezve balra lent: Scheiber H.

Frank Frigyes (1890-1976): Mimi és én- ketten, 1949188 - Frank Frigyes (1890-1976): Mimi és én- ketten, 1949
Mû-Terem Gallery

Kmetty János (1889-1975): Noi portré189 - Kmetty János (1889-1975): Noi portré
Mû-Terem Gallery
Kmetty János (1889-1975): Noi portré<p>Olaj, vászon, 75x62 cm, Jelezve jobbra lent: Kmetty

Gábor Jeno (1893-1968): A munka, 1933190 - Gábor Jeno (1893-1968): A munka, 1933
Mû-Terem Gallery
Gábor Jeno (1893-1968): A munka, 1933<p>Olaj, vászon, 80,5x60,5 cm, Jelezve jobbra fent: Gábor J. 1933