Winter Auction

Márffy Ödön (1878-1959): Olasz táj11 - Márffy Ödön (1878-1959): Olasz táj
Mû-Terem Gallery
Márffy Ödön (1878-1959): Olasz táj<p>Akvarell, papír, 24,5x30 cm, Jelezve jobbra lent: Márffy

Berény Róbert (1887-1953): Szieszta a kertben12 - Berény Róbert (1887-1953): Szieszta a kertben
Mû-Terem Gallery
Berény Róbert (1887-1953): Szieszta a kertben<p>Pasztell, papír, 43x59 cm, Jelezve jobbra lent: Berény

Perlmutter Izsák (1866-1932): Volendami kiköto, 190113 - Perlmutter Izsák (1866-1932): Volendami kiköto, 1901
Mû-Terem Gallery

Vaszary János (1867-1939): Nervi, 192914 - Vaszary János (1867-1939): Nervi, 1929
Mû-Terem Gallery
Vaszary János (1867-1939): Nervi, 1929<p>Akvarell, papír, 38x49 cm, Jelezve balra fent: Vaszary J. Nervi 1929

Batthyány Gyula (1887-1959): Philemon és Baucis15 - Batthyány Gyula (1887-1959): Philemon és Baucis
Mû-Terem Gallery

Faragó Géza (1877-1928): 4 db jelmezterv16 - Faragó Géza (1877-1928): 4 db jelmezterv
Mû-Terem Gallery

Kmetty János (1889-1975): Utcarészlet17 - Kmetty János (1889-1975): Utcarészlet
Mû-Terem Gallery
Kmetty János (1889-1975): Utcarészlet<p>Akvarell, papír, 31x26 cm, Jelezve jobbra lent: Kmetty

Perlrott Csaba Vilmos (1880-1955): Dombos táj, 192318 - Perlrott Csaba Vilmos (1880-1955): Dombos táj, 1923
Mû-Terem Gallery
Perlrott Csaba Vilmos (1880-1955): Dombos táj, 1923<p>Pasztell, papír, 48x36 cm, Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba V. 923

Egry József (1883-1951): Balatoni horgász19 - Egry József (1883-1951): Balatoni horgász
Mû-Terem Gallery

Klie Zoltán (1897-1992): Tájkép lovakkal20 - Klie Zoltán (1897-1992): Tájkép lovakkal
Mû-Terem Gallery
Klie Zoltán (1897-1992): Tájkép lovakkal<p>Olaj, vászon, 55x68 cm, Jelezve jobbra lent: Klie