Winter Auction

Scheiber Hugó (1873-1950): Kalapos férfi191 - Scheiber Hugó (1873-1950): Kalapos férfi
Mû-Terem Gallery
Scheiber Hugó (1873-1950): Kalapos férfi<p>Vegyestechnika, papír, 46,5x48,5 cm, Jelezve középen lent: Scheiber H.

Márffy Ödön (1878-1959): A pipázó festo192 - Márffy Ödön (1878-1959): A pipázó festo
Mû-Terem Gallery

Gadányi Jeno (1896-1960): Noi portré, 1955193 - Gadányi Jeno (1896-1960): Noi portré, 1955
Mû-Terem Gallery
Gadányi Jeno (1896-1960): Noi portré, 1955<p>Olaj, vászon, 50x35 cm, Jelezve balra lent: Gadányi Jeno 955

Poll Hugó (1867-1931): Kislányportré194 - Poll Hugó (1867-1931): Kislányportré
Mû-Terem Gallery
Poll Hugó (1867-1931): Kislányportré<p>Pasztell, papír, 36,5x31 cm, Jelezve balra fent: Poll H.

Orbán Dezso (1884-1987): Önarckép195 - Orbán Dezso (1884-1987): Önarckép
Mû-Terem Gallery
Orbán Dezso (1884-1987): Önarckép<p>Olaj, fa, 65x49,5 cm, Jelezve balra lent: Orbán

Rippl-Rónai József (1861-1927): Kék kalapos no196 - Rippl-Rónai József (1861-1927): Kék kalapos no
Mû-Terem Gallery

K. Spányi Béla (1852-1914): Nyírfaerdoben197 - K. Spányi Béla (1852-1914): Nyírfaerdoben
Mû-Terem Gallery
K. Spányi Béla (1852-1914): Nyírfaerdoben<p>Olaj, vászon, 75,5x101 cm, Jelezve jobbra lent: K. Spányi B.

László Fülöp (1869-1937): Pipázó juhász, 1893198 - László Fülöp (1869-1937): Pipázó juhász, 1893
Mû-Terem Gallery

Kern Hermann (1838-1912): Borozgató199 - Kern Hermann (1838-1912): Borozgató
Mû-Terem Gallery
Kern Hermann (1838-1912): Borozgató<p>Olaj, fa, 48x31 cm, Jelezve jobbra lent: Kern H.

Klie Zoltán (1897-1992): Füredi öböl, 1938200 - Klie Zoltán (1897-1992): Füredi öböl, 1938
Mû-Terem Gallery