Winter Auction

Kádár Béla (1877-1956): Két noi akt91 - Kádár Béla (1877-1956): Két noi akt
Mû-Terem Gallery
Kádár Béla (1877-1956): Két noi akt<p>Akvarell, papír, 29,5x21,5 cm, Jelezve jobbra lent: Kádár Béla

Kádár Béla (1877-1956): Városi asszonyok92 - Kádár Béla (1877-1956): Városi asszonyok
Mû-Terem Gallery

Kádár Béla (1877-1956): Asztali csendélet93 - Kádár Béla (1877-1956): Asztali csendélet
Mû-Terem Gallery
Kádár Béla (1877-1956): Asztali csendélet<p>Tempera, papír, 82x60 cm, Jelezve jobbra lent: Kádár Béla

Berény Róbert (1887-1953): Reggelizoasztal94 - Berény Róbert (1887-1953): Reggelizoasztal
Mû-Terem Gallery
Berény Róbert (1887-1953): Reggelizoasztal<p>Olaj, vászon, 79,5x67,5 cm, Jelezve balra fent: Berény

Rudnay Gyula (1878-1957): Rózsás csendélet, 191695 - Rudnay Gyula (1878-1957): Rózsás csendélet, 1916
Mû-Terem Gallery
Rudnay Gyula (1878-1957): Rózsás csendélet, 1916<p>Olaj, vászon, 46x31 cm, Jelezve jobbra fent: Rudnay 1916

Vörös Géza (1897-1957): Virágcsendélet96 - Vörös Géza (1897-1957): Virágcsendélet
Mû-Terem Gallery

Iványi Grünwald Béla (1867-1940): Virágcsendélet, 193697 - Iványi Grünwald Béla (1867-1940): Virágcsendélet, 1936
Mû-Terem Gallery

Vaszary János (1867-1939): Alassiói látkép, 193398 - Vaszary János (1867-1939): Alassiói látkép, 1933
Mû-Terem Gallery
Vaszary János (1867-1939): Alassiói látkép, 1933<p>Olaj, vászon, 53x75,5 cm, Jelezve jobbra lent: Vaszary J Alassio 933

Czóbel Béla (1883-1976): Fekvo akt99 - Czóbel Béla (1883-1976): Fekvo akt
Mû-Terem Gallery
Czóbel Béla (1883-1976): Fekvo akt<p>Olaj, vászon, 60x80 cm, Jelezve jobbra fent: Czóbel

Rippl-Rónai József (1861-1927): Fiatal lány sárga ruhában100 - Rippl-Rónai József (1861-1927): Fiatal lány sárga ruhában
Mû-Terem Gallery