Decorative Arts Auction

Auction CurrencySEK Auction LocationSweden

MISCELLANEOUS 1181 - MISCELLANEOUS 1
Auktionskammaren.se
BOK, SIGURD ERIXON, FOLKLIG MÖBELKULTUR I SVENSKA BYGDER, HALVFRANSKT BAND, TRYCKÅR 1938

MISCELLANEOUS 1182 - MISCELLANEOUS 1
Auktionskammaren.se
HANTVERKETS BOK, TEXTIL, BAND 1 OCH 2, HALVFRANSKA, TEXTILHISTORIA I BILD, KLOTBAND (3)

MISCELLANEOUS 1183 - MISCELLANEOUS 1
Auktionskammaren.se
BIBEL, TRYCKT I NÜRNBERG 1747, VACKERT PERGAMOIDBUNDEN

MISCELLANEOUS 1184 - MISCELLANEOUS 1
Auktionskammaren.se
BOK, GERDA BOETHIUS, ZORN, KLOTBAND, NR 581 AV 2000, TRYCKÅR 1949

MISCELLANEOUS 1185 - MISCELLANEOUS 1
Auktionskammaren.se

MISCELLANEOUS 1186 - MISCELLANEOUS 1
Auktionskammaren.se
FAT, MÄSSING, DJUPT, DRIVEN BLADDEKOR I BOTTEN, BAROCK 1700-TAL, D33

MISCELLANEOUS 1187 - MISCELLANEOUS 1
Auktionskammaren.se
SKRIVMASKIN PÅ TRÄPLATTA, PLÅTFODRAL, "G & K" TYSKLAND, TIDIGT 1900-TAL

MISCELLANEOUS 1188 - MISCELLANEOUS 1
Auktionskammaren.se
1 PAR LJUSSTAKAR, GJUTEN MÄSSING, STÄMPLAD W WIKLUND, STOCKHOLM, DEKOR AV ÄNGLAHUVUDEN, NYROKOKO, 1800-TALETS SENARE DEL, H17

MISCELLANEOUS 1189 - MISCELLANEOUS 1
Auktionskammaren.se

MISCELLANEOUS 1190 - MISCELLANEOUS 1
Auktionskammaren.se