206 - SWEDISH CERAMICAuktionskammaren.se
5 CREMEKOPPAR MED FAT, ROSA LYSTERGLASYR MED BLOMDEKOR, RAKSTÄMPLADE, RÖRSTRAND, TIDIGT 1800-TAL, (EN KOPP MED SPRICKA, SMÄRRE NAGG)
Bidding Has ConcludedQuantity : 1
208 - SWEDISH CERAMICAuktionskammaren.se
YTTERFODER, MARMORIMITERAD GLASYR, DEKOR AV TOFSAR I RELIEF, RÖRSTRAND, JUGEND TIDIGT 1900-TAL, H18, D21 (SMÄRRE GLASYRNAGG)