1 Pesseta. -  Maig 1937. -  Aj. de SEGURIES DE TER. -  (Algo sucio). ESCASO. AT-2311; T-2677. MBC-.5916 - 1 Pesseta. - Maig 1937. - Aj. de SEGURIES DE TER. - (Algo sucio). ESCASO. AT-2311; T-2677. MBC-.
1 Pesseta. - Maig 1937. - Aj. de SEGURIES DE TER. - (Algo sucio). ESCASO. AT-2311; T-2677. MBC-. - -

1 Pesseta. -  Maig 1937. -  Aj. de SEGÚRIES DE TER. -  ESCASO. AT-2311; T-2677. BC. -  -5917 - 1 Pesseta. - Maig 1937. - Aj. de SEGÚRIES DE TER. - ESCASO. AT-2311; T-2677. BC. - -
1 Pesseta. - Maig 1937. - Aj. de SEGÚRIES DE TER. - ESCASO. AT-2311; T-2677. BC. - -

50 Cèntims. -  Maig 1937. -  Aj. de SEGURIES DE TER. -  ESCASO. AT-2312; T-2678. SC-. -  -5918 - 50 Cèntims. - Maig 1937. - Aj. de SEGURIES DE TER. - ESCASO. AT-2312; T-2678. SC-. - -
50 Cèntims. - Maig 1937. - Aj. de SEGURIES DE TER. - ESCASO. AT-2312; T-2678. SC-. - -

50 Cèntims. -  Maig 1937. -  Aj. de SEGÚRIES DE TER. -  ESCASO. AT-2312; T-2678. BC-. -  -5919 - 50 Cèntims. - Maig 1937. - Aj. de SEGÚRIES DE TER. - ESCASO. AT-2312; T-2678. BC-. - -
50 Cèntims. - Maig 1937. - Aj. de SEGÚRIES DE TER. - ESCASO. AT-2312; T-2678. BC-. - -

50 Cèntims. -  11 Setembre 1937. -  C.M. de LA SELVA DE MAR. -  Pergamino. Sello tampón violeta en r5920 - 50 Cèntims. - 11 Setembre 1937. - C.M. de LA SELVA DE MAR. - Pergamino. Sello tampón violeta en r

1 Pesseta. -  Juny 1937. -  Aj. de LA SÈNIA. -  (Pequeñas manchitas). AT-2330; T-2698. EBC. -  -5921 - 1 Pesseta. - Juny 1937. - Aj. de LA SÈNIA. - (Pequeñas manchitas). AT-2330; T-2698. EBC. - -
1 Pesseta. - Juny 1937. - Aj. de LA SÈNIA. - (Pequeñas manchitas). AT-2330; T-2698. EBC. - -
Start Price : 33.00

25 Cèntims. -  15 Juliol 1937. -  Aj. de LA SÈNIA. -  ESCASO. AT-2332; T-2700. EBC+. -  -5922 - 25 Cèntims. - 15 Juliol 1937. - Aj. de LA SÈNIA. - ESCASO. AT-2332; T-2700. EBC+. - -
25 Cèntims. - 15 Juliol 1937. - Aj. de LA SÈNIA. - ESCASO. AT-2332; T-2700. EBC+. - -
Start Price : 36.00

1 Pesseta. -  1937. -  C.M. de SENTERADA. -  (Sucio). RARO. AT-2333; T-2701. RC. -  -5923 - 1 Pesseta. - 1937. - C.M. de SENTERADA. - (Sucio). RARO. AT-2333; T-2701. RC. - -
1 Pesseta. - 1937. - C.M. de SENTERADA. - (Sucio). RARO. AT-2333; T-2701. RC. - -

50 Cèntims. -  1937. -  C.M. de SENTERADA. -  (Algo sucio). RARO. AT-2334; T-2712. BC. -  -5924 - 50 Cèntims. - 1937. - C.M. de SENTERADA. - (Algo sucio). RARO. AT-2334; T-2712. BC. - -
50 Cèntims. - 1937. - C.M. de SENTERADA. - (Algo sucio). RARO. AT-2334; T-2712. BC. - -

0,25 Pessetes. -  2 Maig 1937. -  SINDICAT AGRÍCOLA DE SOLIVELLA. -  MUY ESCASO. T-2770. BC-. -  -5925 - 0,25 Pessetes. - 2 Maig 1937. - SINDICAT AGRÍCOLA DE SOLIVELLA. - MUY ESCASO. T-2770. BC-. - -
0,25 Pessetes. - 2 Maig 1937. - SINDICAT AGRÍCOLA DE SOLIVELLA. - MUY ESCASO. T-2770. BC-. - -

1 Pesseta. -  11 Març 1937. -  Aj. de SOLSONA. -  ESCASO. AT-2387; T-2777. MBC. -  -5926 - 1 Pesseta. - 11 Març 1937. - Aj. de SOLSONA. - ESCASO. AT-2387; T-2777. MBC. - -
1 Pesseta. - 11 Març 1937. - Aj. de SOLSONA. - ESCASO. AT-2387; T-2777. MBC. - -

Lote 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. -  1 Setembre 1937. -  Aj. de SOLSONA. -  AT-2388/2389; T-275927 - Lote 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. - 1 Setembre 1937. - Aj. de SOLSONA. - AT-2388/2389; T-27
Lote 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. - 1 Setembre 1937. - Aj. de SOLSONA. - AT-2388/2389; T-2778/2779. SC y MBC. - -

50 Cèntims. -  1 Setembre 1937. -  Aj. de SOLSONA. -  En color lila. ESCASO. AT-2390; T-2780. EBC. -5928 - 50 Cèntims. - 1 Setembre 1937. - Aj. de SOLSONA. - En color lila. ESCASO. AT-2390; T-2780. EBC. -
50 Cèntims. - 1 Setembre 1937. - Aj. de SOLSONA. - En color lila. ESCASO. AT-2390; T-2780. EBC. - -

Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. -  1 Desembre 1937. -  Aj. de SOLSONA. -  AT-2391/2393.5929 - Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. - 1 Desembre 1937. - Aj. de SOLSONA. - AT-2391/2393.
Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. - 1 Desembre 1937. - Aj. de SOLSONA. - AT-2391/2393. EBC a SC. - -

1 Pesseta. -  1937. -  C.M. de SORT. -  ESCASO. AT-2394; T-2784. BC-. -  -5930 - 1 Pesseta. - 1937. - C.M. de SORT. - ESCASO. AT-2394; T-2784. BC-. - -
1 Pesseta. - 1937. - C.M. de SORT. - ESCASO. AT-2394; T-2784. BC-. - -

1 Pesseta. -  1937. -  C.M. de SORT. -  (Reforzado). ESCASO. AT-2394; T-2784. BC-. -  -5931 - 1 Pesseta. - 1937. - C.M. de SORT. - (Reforzado). ESCASO. AT-2394; T-2784. BC-. - -
1 Pesseta. - 1937. - C.M. de SORT. - (Reforzado). ESCASO. AT-2394; T-2784. BC-. - -

0,50 Pessetes. -  S/F. -  C.M. de SORT. -  (Reforzado). ESCASO. AT-2396; T-2786. BC-. -  -5932 - 0,50 Pessetes. - S/F. - C.M. de SORT. - (Reforzado). ESCASO. AT-2396; T-2786. BC-. - -
0,50 Pessetes. - S/F. - C.M. de SORT. - (Reforzado). ESCASO. AT-2396; T-2786. BC-. - -

2 Pessetes. -  S/F. -  Aj. de SOSES. -  MONEDA PER A REFUGIATS. -  ESCASO. NT-2405. SC. -  -5933 - 2 Pessetes. - S/F. - Aj. de SOSES. - MONEDA PER A REFUGIATS. - ESCASO. NT-2405. SC. - -
2 Pessetes. - S/F. - Aj. de SOSES. - MONEDA PER A REFUGIATS. - ESCASO. NT-2405. SC. - -
Start Price : 54.00

1 Pesseta. -  S/F. -  Aj. de SOSES. -  MONEDA PER A REFUGIATS. -  ESCASO. NT-2406. EBC. -  -5934 - 1 Pesseta. - S/F. - Aj. de SOSES. - MONEDA PER A REFUGIATS. - ESCASO. NT-2406. EBC. - -
1 Pesseta. - S/F. - Aj. de SOSES. - MONEDA PER A REFUGIATS. - ESCASO. NT-2406. EBC. - -
Start Price : 54.00

Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. -  3 Maig 1937. -  Aj. de SÚRIA. -  AT-2419, 2420b y 2425935 - Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. - 3 Maig 1937. - Aj. de SÚRIA. - AT-2419, 2420b y 242