Objects, Carpets, Furnitures and Jewellery Auction

Auction CurrencyHUF Auction LocationHungary In Person Preview27.11.2004 - 09.12.2004

Auction Details

<!--- --->
Choose Your Layout > Switch to Grid View Switch to List View
Aranyérmék, 6 db511 - Aranyérmék, 6 db
Nagyhazi Gallery
20 Francs, 1851; 1857; 1860; 1864; 1896; 1910 évi veretek, 6,4 g /db
Bidding Has Concluded
Estimate : 85,000.00 - 150,000.00
 
 
Details...Bookmark
Duplafedelu férfi zsebóra512 - Duplafedelu férfi zsebóra
Nagyhazi Gallery
Svájc, 1902 - 1922 közötti bécsi behozatali jeggyel, 14 k arany tok, gilosált díszítéssel, 15 köves ank...
Bidding Has Concluded
Estimate : 140,000.00 - 240,000.00
 
 
Details...Bookmark
Karék513 - Karék
Nagyhazi Gallery
Pest, 1920 körül, 14 k arany, üreges kerek forma, vésett díszítéssel, 22,6 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 50,000.00 - 85,000.00
 
 
Details...Bookmark
Duplafedelu férfi zsebóra514 - Duplafedelu férfi zsebóra
Nagyhazi Gallery
Svájc, 1867 - 1937 közötti behozatali jeggyel, "Movado", 14 k arany tok, arabszámos másodpercmutatós, sz...
Bidding Has Concluded
Estimate : 70,000.00 - 110,000.00
 
 
Details...Bookmark
Gyöngysor515 - Gyöngysor
Nagyhazi Gallery
csomósan fuzött, kétsoros tenyésztett 8 mm -es gyöngybol, 14 k fehér arany csattal virág formában, 4 db kise...
Bidding Has Concluded
Estimate : 180,000.00 - 260,000.00
 
 
Details...Bookmark
Duplafedelu férfi zsebóra516 - Duplafedelu férfi zsebóra
Nagyhazi Gallery
Svájc, 1872 - 1902 közötti bécsi behozatali jeggyel, "IWC", 14 k arany tok, tok - szerkezet jelzett "IWC", a...
Bidding Has Concluded
Estimate : 360,000.00 - 550,000.00
 
 
Details...Bookmark
Nyitott, kulcsos noi zsebóra517 - Nyitott, kulcsos noi zsebóra
Nagyhazi Gallery
19. sz. közepe, 18 k arany tok, royalkék zománcdíszes virágcsokorban 8 db gyémánt (1 db ko hiányzik) kulcsfe...
Bidding Has Concluded
Estimate : 75,000.00 - 110,000.00
 
 
Details...Bookmark
Karék518 - Karék
Nagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. utolsó harmada, 14 k arany, szalagdíszes rátéten 5 db türkizzel, nyelves záródással, 17,1 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 80,000.00 - 120,000.00
 
 
Details...Bookmark
Karköto519 - Karköto
Nagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, 18 k fehér arany csattal, 5 soros tenyésztett gyöngysor, 150 db (6 mm-es) gyöngyszembol és 3 d...
Bidding Has Concluded
Estimate : 120,000.00 - 180,000.00
 
 
Details...Bookmark
Karék520 - Karék
Nagyhazi Gallery
19. sz. közepe, antik arany, karéjos forma, kék zománc és gyöngy dísszel, 15,2 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 70,000.00 - 120,000.00
 
 
Details...Bookmark