1 - GyömbértartóNagyhazi Gallery
Felvidék, 18. sz., ón, vésett díszítéssel, "F. E." monogrammal, sérült, m: 24 cm, sérült
Bidding Has ConcludedEstimate : 160,000.00 - 280,000.00
2 - Ereklyetartós keresztNagyhazi Gallery
német, 18. sz. második fele, faragott puszpángfa, zárólap hiányzik, j.n., h: 25 cm, zárólap hiányzik
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 200,000.00
3 - KupaNagyhazi Gallery
4 - KupaNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 180,000.00 - 280,000.00
5 - GyömbértartóNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 220,000.00 - 300,000.00
6 - KancsóNagyhazi Gallery
Németország, 18. sz., ón, vésett díszítéssel, sérült, m: 18 cm, sérült
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 150,000.00
7 - CéhkancsóNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 400,000.00 - 600,000.00
9 - Virágtartó párNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 160,000.00 - 240,000.00
10 - CéhkancsóNagyhazi Gallery
Németország, 1775, ón, vésett díszítéssel, fedelén "Sebastian Maihir" felirattal, m: 38 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 340,000.00 - 500,000.00
12 - KorsóNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 40,000.00 - 60,000.00
13 - SzenteltvíztartóNagyhazi Gallery
Észak - Itália, 19. sz. elso fele, ónmázas fajansz, restaurált, m: 27 cm, restaurált
Bidding Has ConcludedEstimate : 200,000.00 - 300,000.00
14 - Fedeles tálNagyhazi Gallery
16 - HydraNagyhazi Gallery
görög, Kr. e. 5. sz., festett terrakotta, sérült, m: 29 cm, sérült
Bidding Has ConcludedEstimate : 180,000.00 - 300,000.00
17 - TálNagyhazi Gallery
Spanyolország, 18. sz. közepe, ónmázas cserép, sérült, d: 66 cm, sérült
Bidding Has ConcludedEstimate : 280,000.00 - 460,000.00
18 - TálNagyhazi Gallery
Habán, 1697, ónmázas fajansz, "HH" monogrammal, restaurált, d: 29,5 cm, restaurált
Bidding Has ConcludedEstimate : 650,000.00 - 950,000.00
19 - BokályNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 180,000.00
20 - BokályNagyhazi Gallery
Felvidék, Habán(?), 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, ón billenofedéllel, m: 23 cm