82 - VértálNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 220,000.00 - 400,000.00
84 - Vénusz és ÁmorNagyhazi Gallery
francia, 19. sz. második fele, elefántcsont, fa talapzaton, sérült, m: 16,5 cm, sérült
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 160,000.00
86 - AktNagyhazi Gallery
Nyugat - Európa, 19. sz. vége, elefántcsont, sérült, m: 6 cm, sérült
Bidding Has ConcludedEstimate : 30,000.00 - 60,000.00
88 - DíszkupaNagyhazi Gallery
német, 19. sz., elefántcsont, római történelmi jelenetekkel, m: 37 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 2,800,000.00 - 4,400,000.00
89 - Rield(?) jelzéssel, 19. sz. - XIV. Lajos, Marie - Antoinette és gyermekük portréja, 3 dbNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 50,000.00 - 100,000.00
90 - DíszdobozNagyhazi Gallery
magyar, 19. sz. második fele, achát, aranyozott réz szerelékkel, 6,5*11*5,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 150,000.00
92 - DíszdobozNagyhazi Gallery
francia, 18. sz. vége, fém, teknocpáncél betéttel, fedelén festett rekamié jelenettel, d: 7,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 20,000.00 - 40,000.00
93 - Allegórikus jelenetNagyhazi Gallery
német, 18. sz. vége, akvarell, elefántcsont, sérült, j.n., 9,5*22,5 cm, sérült
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 200,000.00
98 - DíszdobozNagyhazi Gallery
cseh, 19. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, aranyozott sárgaréz szerelékkel, 11,5*20,5*13,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 150,000.00
99 - Fájdalmas SzuzanyaNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00 - 150,000.00