Objects, Carpets, Furnitures and Jewellery Auction

<!--- --->
Türkmén "Tekke" szonyeg221 - Türkmén "Tekke" szonyeg
Nagyhazi Gallery
1900 körül, szenné csomózás, kissé sérült, 164*130 cm, kissé sérült
Estimate : 120,000.00 - 240,000.00

Türkmén "Afgán" szonyeg222 - Türkmén "Afgán" szonyeg
Nagyhazi Gallery
20. sz. eleje, szenné csomózás, kopott, sérült, flóderos, 258*215 cm, kopott, sérült, flóderos
Estimate : 30,000.00 - 60,000.00

Türkmén "Salor" chuval223 - Türkmén "Salor" chuval
Nagyhazi Gallery
1860 - 70 körül, szenné csomózás, sérült, 90*139 cm, sérült
Estimate : 200,000.00 - 800,000.00

Türkmén "Jomut" chuval224 - Türkmén "Jomut" chuval
Nagyhazi Gallery
1860 körül, gördesz csomózás, hiányos, 77*120 cm, hiányos

Türkmén "Jomut" torba225 - Türkmén "Jomut" torba
Nagyhazi Gallery
1870-80 körül, szenné csomózás, sérült, hiányos, 34*89 cm, sérült, hiányos
Estimate : 180,000.00 - 500,000.00

Türkmén "Salor" torba226 - Türkmén "Salor" torba
Nagyhazi Gallery
1860-70 körül, szenné csomózás, sérült, hiányos, 30*80 cm, sérült, hiányos

Türkmén "Jomut" nyeregtáska227 - Türkmén "Jomut" nyeregtáska
Nagyhazi Gallery
20. sz. közepe, gördesz csomózás, 109*55 cm
Estimate : 40,000.00 - 150,000.00

Türkmén "Jomut" uhkl (nyíltartó)228 - Türkmén "Jomut" uhkl (nyíltartó)
Nagyhazi Gallery
20. sz. elso fele, gördesz csomózás, 54*23 cm
Estimate : 50,000.00 - 80,000.00

Anatóliai "Kaukázusi - Karachop" mintájú szonyeg229 - Anatóliai "Kaukázusi - Karachop" mintájú szonyeg
Nagyhazi Gallery
20. sz., gördesz csomózás, 192*139 cm
Estimate : 100,000.00 - 300,000.00

Kaukázusi "Szumák" szöttes230 - Kaukázusi "Szumák" szöttes
Nagyhazi Gallery
1850 körül, sérült, hiányos, 282*230 cm, sérült, hiányos
Estimate : 200,000.00 - 600,000.00

Anatóliai "Kaukázusi - Karachop" mintájú szonyeg231 - Anatóliai "Kaukázusi - Karachop" mintájú szonyeg
Nagyhazi Gallery
20. sz., gördesz csomózás, 204*143 cm
Estimate : 200,000.00 - 400,000.00

Anatóliai "Kaukázusi - Karabagh" rajzú szonyeg232 - Anatóliai "Kaukázusi - Karabagh" rajzú szonyeg
Nagyhazi Gallery
20. sz., gördesz csomózás, 183*138 cm
Estimate : 180,000.00 - 420,000.00

Kazakhsztáni "Kilim" szottes233 - Kazakhsztáni "Kilim" szottes
Nagyhazi Gallery
20. sz. eleje, 340*255 cm
Estimate : 120,000.00 - 300,000.00

Kaukázusi "Adler-Kazak" szonyeg234 - Kaukázusi "Adler-Kazak" szonyeg
Nagyhazi Gallery
Estimate : 300,000.00 - 600,000.00

Kaukázusi "Kuba" szonyeg235 - Kaukázusi "Kuba" szonyeg
Nagyhazi Gallery
19. sz. vége, gördesz csomózás, kopott, sérült, javított, 215*128 cm, kopott, sérült, javított
Estimate : 140,000.00 - 300,000.00

Kaukázusi "Sirván" szonyeg236 - Kaukázusi "Sirván" szonyeg
Nagyhazi Gallery
19. sz. második fele, gördesz csomózás, kopott, sérült, 213*141 cm, kopott, sérült

Perzsa "Szenné-Szilé" szottes237 - Perzsa "Szenné-Szilé" szottes
Nagyhazi Gallery
1900 körül, sérült, 200*130 cm, sérült
Estimate : 90,000.00 - 200,000.00

Perzsa "Szaruk" szonyeg238 - Perzsa "Szaruk" szonyeg
Nagyhazi Gallery
19. sz. vége, szenné csomózás, kopott, sérült, 210*130 cm, kopott, sérült
Estimate : 50,000.00 - 100,000.00

Perzsa "Tebriz" szonyeg239 - Perzsa "Tebriz" szonyeg
Nagyhazi Gallery
20. sz. eleje, szenné csomózás, közepén kopott, 396*280 cm, közepén kopott
Estimate : 150,000.00 - 360,000.00

Dagesztáni "Szumák" szottes240 - Dagesztáni "Szumák" szottes
Nagyhazi Gallery
1930 körül,, sarkain sérült, 330*213 cm, sarkain sérült