222 - Türkmén "Afgán" szonyegNagyhazi Gallery
20. sz. eleje, szenné csomózás, kopott, sérült, flóderos, 258*215 cm, kopott, sérült, flóderos
Bidding Has ConcludedEstimate : 30,000.00 - 60,000.00
235 - Kaukázusi "Kuba" szonyegNagyhazi Gallery
19. sz. vége, gördesz csomózás, kopott, sérült, javított, 215*128 cm, kopott, sérült, javított
Bidding Has ConcludedEstimate : 140,000.00 - 300,000.00