61 - BokályNagyhazi Gallery
Szászkézd, 1800 körül, mázas cserép, sgraffíttós díszítéssel, sérült, m: 19,5 cm, s...
Bidding Has ConcludedEstimate : 50,000.00 - 100,000.00
Details...Bookmark
62 - BokályNagyhazi Gallery
Szászkézd, 1796, mázas cserép, sgraffítos díszítéssel, m: 19 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 110,000.00 - 180,000.00
Details...Bookmark
66 - LádikaNagyhazi Gallery
német, 17. sz., kovácsoltvas, festett díszítéssel, eredeti kulcsal, belsejében az eredeti muködo zárszerkeze...
Bidding Has ConcludedEstimate : 600,000.00 - 800,000.00
Details...Bookmark
67 - LatNagyhazi Gallery
flamand, 17. sz., öntött, cizellált bronz, súlyok hiányoznak, m: 20 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 750,000.00 - 1,200,000.00
Details...Bookmark
68 - LakatNagyhazi Gallery
Közép - Európa, 17. sz., kovácsoltvas, m: 13 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 150,000.00
Details...Bookmark
70 - LakatNagyhazi Gallery
magyar, 1800 körül, kovácsoltvas, kulcs hiányzik, h: 18 cm, kulcs hiányzik
Bidding Has ConcludedEstimate : 28,000.00 - 50,000.00
Details...Bookmark
71 - SzelenceNagyhazi Gallery
Nyugat - Európa, 1500 körül, bronz, vésett díszítéssel, 2,5*7,5*4 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 75,000.00 - 120,000.00
Details...Bookmark
72 - PohárNagyhazi Gallery
Úrvölgy, 18. sz., tuzaranyozott vörösréz, "Da wird man dir die Wunderkraft des zimmentwafsers zeigen" felirattal,...
Bidding Has ConcludedEstimate : 170,000.00 - 240,000.00
Details...Bookmark
73 - SzelenceNagyhazi Gallery
flamand, 17. sz., faragott diófa, foghúzás ábrázolással, 3*9*6,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 110,000.00
Details...Bookmark
74 - ÁgymelegítoNagyhazi Gallery
Közép - Európa, 1850 körül, trébelt, vésett vörösréz, fa nyéllel, sérült, d: 28,5 c...
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 120,000.00
Details...Bookmark
76 - KupaNagyhazi Gallery
német, 18. sz. vége, ónozott vörösréz, m: 25 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 55,000.00 - 100,000.00
Details...Bookmark
77 - KancsóNagyhazi Gallery
Balkán, 1800 körül, kalapált vörösréz és kovácsoltvas, m: 59 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 55,000.00 - 95,000.00
Details...Bookmark
79 - KancsóNagyhazi Gallery
arab, 1800 körül, Barak mester munkája, ónozott, domborított sárgaréz és kovácsoltvas, jelzett, (magyar...
Bidding Has ConcludedEstimate : 26,000.00 - 40,000.00
Details...Bookmark
80 - KiöntoedényNagyhazi Gallery
flamand, 16. sz., öntött bronz, trébelt vörösréz, m: 25 cm; d: 28 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 200,000.00
Details...Bookmark