161 - KeretóraNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 180,000.00 - 280,000.00
162 - Kandalló óraNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,800,000.00 - 2,800,000.00
163 - Kandalló óraNagyhazi Gallery
francia, 19. sz. elso fele, tuzaranyozott bronz tokban, 1/2 -es ütos szerkezet, "Fervez á Paris" felirattal, m: 38 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 440,000.00 - 600,000.00
164 - Kandalló óraNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 500,000.00 - 800,000.00
165 - Kandalló óraNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,100,000.00 - 2,000,000.00
166 - Kandalló óraNagyhazi Gallery
francia, 19. sz. eleje, 1/2 -es ütos szerkezet, aranyozott, patinázott bronz tokban, muködoképes, m: 38 cm, muködoképes
Bidding Has ConcludedEstimate : 280,000.00 - 440,000.00
167 - Kandalló óraNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 240,000.00 - 400,000.00
168 - LádaNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 280,000.00 - 500,000.00
169 - KelengyeládaNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 360,000.00 - 500,000.00
170 - KelengyeládaNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 280,000.00 - 400,000.00
172 - TámlásszékNagyhazi Gallery
olasz, 19. sz. második fele, faragott diófa, restaurált, 120*48*45 cm, restaurált
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 140,000.00
173 - TámlásszékNagyhazi Gallery
174 - KabinetszekrényNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 850,000.00 - 1,500,000.00
175 - KabinetszekrényNagyhazi Gallery
olasz, 16. sz. vége, faragott tömör diófa, középso ajtaja mögött 3 fiókkal, 122*92*36,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 800,000.00 - 1,500,000.00
179 - TálalószekrényNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,700,000.00 - 2,400,000.00
180 - TálalószekrényNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,800,000.00 - 2,600,000.00