Objects, Carpets, Furnitures and Jewellery Auction

<!--- --->
Gyömbértartó1 - Gyömbértartó
Nagyhazi Gallery
Felvidék, 18. sz., ón, vésett díszítéssel, "F. E." monogrammal, sérült, m: 24 cm, sérült
Estimate : 160,000.00 - 280,000.00

Ereklyetartós kereszt2 - Ereklyetartós kereszt
Nagyhazi Gallery
német, 18. sz. második fele, faragott puszpángfa, zárólap hiányzik, j.n., h: 25 cm, zárólap hiányzik
Estimate : 120,000.00 - 200,000.00

Kupa3 - Kupa
Nagyhazi Gallery

Kupa4 - Kupa
Nagyhazi Gallery
Estimate : 180,000.00 - 280,000.00

Gyömbértartó5 - Gyömbértartó
Nagyhazi Gallery
Estimate : 220,000.00 - 300,000.00

Kancsó6 - Kancsó
Nagyhazi Gallery
Németország, 18. sz., ón, vésett díszítéssel, sérült, m: 18 cm, sérült
Estimate : 80,000.00 - 150,000.00

Céhkancsó7 - Céhkancsó
Nagyhazi Gallery
Estimate : 400,000.00 - 600,000.00

Kályhacsempe8 - Kályhacsempe
Nagyhazi Gallery
Felvidék, 17. sz.(?), mázas cserép, 20*22 cm
Estimate : 40,000.00 - 60,000.00

Virágtartó pár9 - Virágtartó pár
Nagyhazi Gallery
Estimate : 160,000.00 - 240,000.00

Céhkancsó10 - Céhkancsó
Nagyhazi Gallery
Németország, 1775, ón, vésett díszítéssel, fedelén "Sebastian Maihir" felirattal, m: 38 cm
Estimate : 340,000.00 - 500,000.00