12 - KorsóNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 40,000.00 - 60,000.00
13 - SzenteltvíztartóNagyhazi Gallery
Észak - Itália, 19. sz. elso fele, ónmázas fajansz, restaurált, m: 27 cm, restaurált
Bidding Has ConcludedEstimate : 200,000.00 - 300,000.00
14 - Fedeles tálNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 200,000.00
16 - HydraNagyhazi Gallery
görög, Kr. e. 5. sz., festett terrakotta, sérült, m: 29 cm, sérült
Bidding Has ConcludedEstimate : 180,000.00 - 300,000.00
17 - TálNagyhazi Gallery
Spanyolország, 18. sz. közepe, ónmázas cserép, sérült, d: 66 cm, sérült
Bidding Has ConcludedEstimate : 280,000.00 - 460,000.00
18 - TálNagyhazi Gallery
Habán, 1697, ónmázas fajansz, "HH" monogrammal, restaurált, d: 29,5 cm, restaurált
Bidding Has ConcludedEstimate : 650,000.00 - 950,000.00
19 - BokályNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 180,000.00
20 - BokályNagyhazi Gallery
Felvidék, Habán(?), 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, ón billenofedéllel, m: 23 cm